Motorola razr 5G już dostępna w trzech kolorach. Uśmiechnij się, a zrobi Ci najlepsze selfie

Ostatnie dziesięciolecie przyniosło znaczne postępy i innowacje techniczne, szczególnie w branży telefonii komórkowej. Ułatwiają nam życie i łączność, a także zmieniają sposób tworzenia i udostępniania materiałów cyfrowych. Filozofia projektowania „design first” Motoroli oparta na bezpośrednich opiniach konsumentów była główną zasadą zespołu twórców nowego modelu motorola razr 5G — jedynego telefonu z klapką oferującego pełną funkcjonalność po zamknięciu, o nowym formacie z wyświetlaczem Quick View i z najbardziej zaawansowanym aparatem do selfie na rynku1. Słowo „selfie” jest stosunkowo nowe i zostało dodane do słownika Oxford Dictionary w 2013 r., ale samo robienie selfie zaczęło się niemal 200 lat temu. Ze statystyk Google wynika, że na samych urządzeniach z Androidem robiono dziennie około 93 miliony selfie już w roku 20142.

  • 0

SWATCH PREZENTUJE KOLEKCJĘ BIG BOLD CHRONO

Najnowsza kolekcja to absolutny must-have, która wyróżnia się połączeniem funkcji chronografu ze znaną kopertą BIG BOLD​​. Swatch z przyjemnością prezentuje modele BIG BOLD CHRONO z funkcją stopera. Oto nastał czas zabawy koncepcją czasu. W zależności od swoich potrzeb możesz zatrzymać jego upływ lub po prostu zacząć odliczanie od nowa. W końcu to Ty decydujesz o swoim czasie…

  • 0

Czy zegarek damski Lorus jest dla Ciebie?

Zaprojektowane i stworzone z myślą o kobietach ceniących wysoką jakość, wyszukane wzornictwo i przystępną cenę. O czym mowa? Oczywiście o zegarkach damskich Lorus, które z jednej strony zachwycają pieczołowitym wykonaniem i modnym designem, z drugiej natomiast nie odstraszają horrendalną ceną. Zegarki tej firmy od wielu lat skupiają uwagę przedstawicielek płci pięknej, które jednoznacznie wskazują markę Lorus jako lidera wśród producentów czasomierzy.

  • 0

BERLIN COLLECTION LACOSTE NOSTALGIA LINE

Marka Lacoste z dumą wspomina kultowy design lat 80 i 90. Model Berlin to zegarek unisex, który jest hołdem dla ponadczasowego oldschoolu. Charakterystyczny  prostokątny,  cyfrowy  wyświetlacz to mocny symbol stylu vintage,  najmodniejszego trendu nadchodzących sezonów.

  • 0

Niezwykły model Casio Vintage

W kolekcji kultowej marki zegarków inspirowanych designem lat 80.  i 90. właśnie rozbłysła tęcza. Wielbiciele designu  Casio Vintage będą mogli już wkrótce cieszyć się najnowszym modelem z super modnej linii.

  • 0

MECHANICZNA REWOLUCJA ŁĄCZY SIŁY Z MATKĄ NATURĄ: SWATCH PRZEDSTAWIA MODELE SISTEM51 BIO-RELOADED

Słynne zegarki automatyczne SWATCH SISTEM51 zostały teraz wykonane z materiałów pochodzenia naturalnego! W wyniku połączenia innowacji, biomateriałów i szwajcarskiej precyzji powstał wyjątkowy efekt, a czas jest wykorzystywany niezwykle skutecznie… i to Ty o tym decydujesz. Mechanizm składający się z 51 elementów połączonych centralnie 1 śrubą został złożony w pełni automatycznie. Ta esencja innowacji zamknięta w jednym zegarku wyraża wciąż aktualne przesłanie – Swatch jest ponadczasowy.

  • 0

CZAS NA PREZENTACJĘ ²Q – SWATCH KONTYNUUJE TAJNĄ MISJĘ Z OKAZJI PREMIERY FILMU NIE CZAS UMIERAĆ

Międzynarodowy sukces pierwszej współpracy SWATCH X 007 zaowocował stworzeniem drugiego modelu Swatch - wyłącznie z okazji premiery filmu Nie czas umierać, który trafi do kin w listopadzie tego roku. Mając więcej wolnego czasu, ulubiony bohater Swatch, Q, zaszył się w swoim laboratorium i w tajemnicy stworzył niezwykłe dodatki do swojego nowego zegarka.

  • 0

Nowy zdobywca przestworzy – unikalny G-SHOCK Gravity Master

Casio wzbija się w przestworza i ogłasza nowość w ofercie zegarków  linii G-SHOCK Gravity Master, dedykowanych lotnictwu. Już wkrótce rozpoczniemy finałowe odliczanie – sprzedaż jedynego modelu rozpocznie się 25 września. Będzie o co walczyć - Inspiracją dla podniebnej nowości -  modelu GWR-B1000HJ  - jest odrzutowiec, lekki komercyjny model  Honda Jet Elite.

  • 0

DS Chronograph Automatic: Esencja przeszło 130 lat doświadczenia w sztuce tworzenia zegarków

Ten chronograf jest klasą samą w sobie. Certina wykorzystała całe swoje ponad 130-letnie doświadczenie w sztuce tworzenia szwajcarskich zegarków, aby opracować ten wyjątkowy czasomierz. Klasyczny w każdym calu, a zarazem ogromnie innowacyjny, elegancki zegarek DS Chronograph Automatic nawiązuje swoją stylistyką do modelu z późnych lat 40. Jednak wewnątrz jest zasilany przez najnowocześniejszą, silikonową sprężynę włosową. Dla pierwszej tego typu sprężyny w produktach Certina, nie sposób byłoby znaleźć bardziej wyszukanej oprawy.

  • 0