SWATCH STAWIA NA MATERIAŁY PRZYJAZNE ŚRODOWISKU! KULTOWE WZORNICTWO PIERWSZYCH MODELI SWATCH W DUCHU BIO!

Od swojego powstania w 1983 r. Swatch trzyma rękę na pulsie. Nadszedł czas na kolejną innowację - kolekcję zegarków wykonanych z materiałów pochodzenia naturalnego. To pierwszy raz, kiedy szwajcarskiemu producentowi zegarków udało się zastąpić tradycyjnie materiały stosowane w produkcji seryjnej, materiałami wytworzonymi z naturalnych składników. Premiera nowej kolekcji „1983”, która nawiązuje do kultowego wzornictwa pierwszych modeli Swatch, otwiera nowy rozdział w historii marki: PRZYJAZNY ŚRODOWISKU!

  • 0

Nowy Limitowany Model w kolekcji G-STEEL

G-SHOCK, najbardziej wytrzymała marka japońskich zegarków prezentuje najnowszą odsłonę kultowego modelu z serii eleganckich G-STEEL – model GST-B100RH. Jest to pierwszy czasomierz z tej serii, który doczekał się limitowanej edycji, zaprojektowanej we współpracy ze światowej sławy koszykarzem – Rui Hachimura.

  • 0

G SHOCK x Dragon Ball Z

G SHOCK zaprasza do swojej drużyny niezwykłego wojownika. Dedykowany japońskiej serii model zegarka GA-110JDB do legendarnej siły i wytrzymałości G SHOCK dostaje kolory i symbolikę Dragon Ball Z, jednej z najlepszych japońskich anime wszechczasów.

  • 0

SWATCH X JOANNE TATHAM & TOM O’SULLIVAN

Kot mierzący 7,2 m, twarz w kolorach tęczy, potwór z Loch Ness, bestia z rogiem… a może kapeluszem. Brytyjski duet artystyczny Joanne Tatham i Tom O’Sullivan od 25 lat zgłębia różne oblicza sztuki współczesnej. W swojej pracy wykorzystuje duże rzeźby, malarstwo i architekturę, a także performanse, fotografię i teksty. Ich prowokujące i skłaniające do refleksji dzieła powstają z myślą o wpisaniu się na trwałe w lokalizacje, w których powstają, aktywizacji otoczenia i zachęcenia widza do udziału w teatrze absurdu. Tatham i O'Sullivan ukończyli Glasgow School of Art i wystawiali swoje prace na całym świecie, między innymi podczas festiwalu Coachella, a także na Biennale w Wenecji.

  • 0

G-SHOCK x One Piece

Miliony fanów popularnego serialu, gier i komiksów One Piece wstrzymują oddech – dwie kultowe japońskie marki ogłaszają współpracę, której rezultatem jest prawdziwy skarb! Już w sierpniu będziemy mieć unikalną okazję zdobycia niezwykłego artefaktu dedykowanego ukochanej japońskiej fabule – G-SHOCK wprowadza na rynek limitowaną serię modelu GA-110JOP.

  • 0

Back to school – wraca dobry wspólny czas

Choć wydawało się to niemożliwe – cieszymy się z powrotu szkoły. W tym szczególnym czasie doceniane są wspólne chwile, czy to w szkolnej ławce, czy w wirtualnej klasie. Będziemy mnożyć dobre momenty spędzane razem, a niepowodzenia dzielić na drobne.

  • 0

Sportowe Xonix – zegarki dla każdego

Aktywni użytkownicy zegarków mają często określone potrzeby względem swojego wyposażenia, które spełniać naprawdę wiele założeń. Do podstawowych odporności zaliczamy między innymi wodoszczelność, dzięki której pływanie i nurkowanie nie będzie problemem (lub eksploatacja w deszczu i mycie rąk), lecz dużo bardziej powinno zależeć nam na wytrzymałości na wstrząsy – co jest szczególnie ważne dla miłośników biegania, jazdy rowerem lub sportów ekstremalnych.

  • 0

SWATCH X BAPE: ZEGAREK W STYLU STREETWEAR

Swatch z dumą ogłasza drugą współpracę z A BATHING APE, legendarną japońską marką streetwear. Marka modowa A BATHING APE – znana również jako BAPE – wnosi ze sobą nowoczesny i niekonwencjonalny charakter, który zapewnił jej obecność w czołówce branży kultury streetwear, z kolei Swatch zapewnia innowacyjne, znane na całym świecie umiejętności zegarmistrzowskie. W ten oto sposób powstało połączenie idealne. Kolekcja trzech zegarków opartych na najodważniejszej linii produktów Swatch pozwala wyrazić siebie i podkreślić indywidualizm.

  • 0