Rose Blush - Pokochaj modowe eksperymenty z wyjątkową linią do stylizacji fryzur od BaByliss®!

Pudrowy róż to kolor, który nieustannie pojawia się na wybiegach światowych projektantów, czy w propozycjach topowych makijażystów.   Ta  modna barwa na dobre rozgościła się w naszych domach i sklepowych półkach, a teraz w wielkim stylu wkracza w… beauty technologię! Odkryj ponownie romantyczny, a jednocześnie bardzo elegancki trend z nową linią produktów do stylizacji włosów od BaByliss®.

  • 0

Jedź rowerem do szkoły!

Według międzynarodowego badania Global Matrix 3.0 wynika, że jedynie 20% polskich dzieci spełnia kryteria Światowej Organizacji Zdrowia dotyczące codziennej aktywności fizycznej. Według badania powinna ona trwać co najmniej godzinę. Jak temu zaradzić? TrybEco proponuje – jedź rowerem do szkoły!

  • 0

Do szkoły na rowerze. Jak zabezpieczyć pojazd przed kradzieżą?

Rowery wymagają odpowiednich zabezpieczeń przed kradzieżą. Dobrze wiedzieć, jak chronić swój jednoślad przed zainteresowaniem ze strony złodziei. Szczególnie na początku roku szkolnego, gdy dla wielu osób to właśnie rower jest wiodącym środkiem transportu.

  • 0

Najmodniejsze ekspresy do kawy na kapsułki

Ośmiu na dziesięciu Polaków nie wyobraża sobie dnia bez choćby jednej filiżanki kawy. Ponad połowa kawoszy sięga po więcej niż jeden taki napój dziennie. Nic więc dziwnego, że coraz częściej kupujemy do swoich domów ekspresy do kawy, a szczególnie wygodne ekspresy kapsułkowe. Jakie są najmodniejsze z nich? Jak wybrać odpowiedni ekspres do kawy na kapsułki?

  • 0

BACK TO SCHOOL Z DAFI TO PRZYJEMNOŚĆ

Powroty bywają trudne… zwłaszcza te po dwumiesięcznym odpoczynku i beztrosce, która towarzyszy uczniom. Od września czeka ich poranne wstawanie, odrabianie lekcji, mniej niż w wakacje zabaw i płynących z nich przyjemności. Jednak powrót do szkoły nie musi być nudny. Wspólne zakupy i wybieranie zeszytów, gadżetów czy niezbędnych akcesoriów do szkoły również może być przyjemne.

  • 0

Zegarek jak za starych dobrych czasów

Dawniej, w latach 80. i 90., nie było aż tylu elektronicznych gadżetów dostępnych niemal od ręki za niewielkie pieniądze. Nic więc dziwnego, że jedne z pierwszych zegarków Casio zrobiły taką furorę. Czym charakteryzują się współczesne zegarki Casio Retro? Przede wszystkim stylistyką pozwalającą na powrót do przeszłości za pomocą wspomnień!

  • 0

Baterie łazienkowe - nim zdecydujemy się na zakup

Marzenia o pięknej, funkcjonalnej łazience mogą zostać brutalnie przerwane przez związane z tym trudności, bo czasem - nawet jakbyśmy najbardziej się starali - ciężko uzyskać efekt, na jakim nam zależy. Z tego powodu warto znać najważniejsze zasady, które pomogą urządzić to pomieszczenie tak, jak właśnie chcemy - pomysłowo i stylowo. Kluczem do sukcesu jest dopasowanie odpowiedniej armatury łazienkowej, przede wszystkim baterii łazienkowej. O czym warto pamiętać?

  • 0