G-SHOCK rusza na nocne wyzwanie miasta

Teraz trzy modele G-SHOCK dostępne są w specjalnej edycji,  zaprojektowanej by przetrwać w miejskiej dżungli. Japońska marka niezniszczalnych zegarków uzbraja swoje zegarki GA-140CT, GA-700CT, GW-B5600CT w miejski kamuflaż. Czarne, matowe obudowy rozświetlają jedynie drobne elementy w kolorze pomarańczowym i niebieskim. Tak wygląda miasto nocą, kiedy mrok pustych skateparków i ślepych zaułków rozświetlają jedynie pomarańczowe światła lamp i zimne neony.

  • 0

2021 to rok premiery nowego limitowanego skarbu z kolekcji G-SHOCK

Japońska marka oddaje hołd kultowej „kostce” - pierwszemu modelowi G-SHOCK i oferuje go w limitowanej, stalowej wersji. Po sukcesie wersji stalowej złotej i tytanowej – G-SHOCK olśniewa fanów unikatową edycją w kolorze japońskiej wiśni. To kolor mocy i wytrwałości.

  • 0

Certina DS Action Lady: Mieniące się kolory w morskiej stylistyce

Woda od zawsze jest żywiołem DS Action Lady. Wodoszczelność do 30 barów (300 m), niezwykle wytrzymała konstrukcja i jednokierunkowo obrotowy pierścień lunety sprawiają, że ten zegarek ma wiele zastosowań - idealnie sprawdzi się zarówno w biznesowym wydaniu, jak i podczas podwodnych wypraw. Nie jest sekretem, że nowe wersje zegarka, opatrzonego certyfikatem chronometru, łączy fascynacja podwodnym światem. Ich tarcze ozdobione zostały mieniącymi się, ozdobnymi falami.

  • 0

EDIFICE x Scuderia AlphaTauri

Edifice – oryginalna marka zegarków powstała z pasji do motoryzacji i wyścigów samochodowych, od lat cieszy się zaufaniem kierowców wyścigów Formuły 1.

  • 0

DISNEY MICKEY MOUSE X KEITH HARING

Najnowsza współpraca Swatch ze studiem Disney i fundacją The Keith Haring Foundation jest hołdem złożonym kultowemu, nowojorskiemu działaczowi społecznemu i artyście, tworzącemu w stylu pop-art z lat 80. Keith Haring jest znany z rewolucyjnych i prowokujących piktogramów, linii i symboli wykonanych w stylu graffiti. Owocem tej współpracy jest kolekcja Swatch z disneyowską Myszką Miki w charakterystycznej estetyce typowej dla zmarłego Haringa – pełnej energii i kolorów.

  • 0

Podaruj pozytywne wspomnienia

Najbardziej udane są takie prezenty, które sami chcielibyśmy dostać.  Wielu z nas czule wspomina upominek, który był na pierwszym miejscu top listy marzeń dzieciństwa – zgrabne pudełko, które kryło kultowe trio Casio - zegarek, kalkulator i długopis. Japoński producent ponownie zestawia swoje hity w stylowy zestaw. 

  • 0

Zegarek Edifice EQB-1100 – sportowe serce w eleganckiej oprawie

Najnowszy model zegarka marki Edifice to przede wszystkim niezwykła konstrukcja i sportowe osiągi. Lekka i zwinna sylwetka zegarka niczym bolid Formuły 1 osłania wielką moc i najnowszą technologię. Koperta Edifice EQ 1100 ma zaledwie 8,9 mm grubości a kryje najnowocześniejsze funkcje – w tym moduł Bluetooth, który pozwala na zarządzanie zegarkiem z poziomu telefonu. Bluetooth pozwoli sterować strefami czasowymi, znaleźć telefon, zapisywać dane i osiągi sportowe.

  • 0

Nowe szaty Samuraja – G SHOCK GBD-H1000

Na ten zegarek czekali wszyscy fani G-SHOCKA i miłośnicy sportów wyczynowych. Wreszcie w rodzinie japońskich wojowników G-Squad pojawił się model z szeregiem funkcji, które pozwalają monitorować solidny trening i motywować do pracy. Model GBD-H1000 nie boi się błota, potu, mrozu i śniegu. A jego cyfrowe serce uzbrojone w sensory monitoruje parametry życiowe właściciela i wszystko co ważne na zewnątrz . Konstrukcja zegarka zapewnia legendarną już wstrząsoodporność.

  • 0

Kultowa linia zegarków Casio Vintage Premium

Ikony stylu nabierają szlachetności. Casio wynosi swoje kultowe modele z linii Vintage na wyższy poziom elegancji. Oryginalny kształt koperty zegarków nabiera zupełnie nowego charakteru dzięki wzbogaceniu o szkło mineralne z efektem masy perłowej. Chłodny, dyskretny blask masy perłowej nadaje linii wyjątkowy, dojrzały styl.

  • 0