Gładkie włosy za jednym pociągnięciem? A może piękne, błyszczące fale?

Każda z nas chciałaby codziennie wyglądać inaczej. Najłatwiej to zrobić poprzez różne ubrania oraz zmianę fryzury. Jednego dnia możesz olśniewać perfekcyjnie prostymi włosami, a kolejnego bujnymi lokami. Zmiana wyglądu pozwala nam zwiększyć pewność siebie, ale także zaskakiwać innych. Jest to jednak czasochłonny i wymagający proces. Dlatego warto mieć pod ręką uniwersalne urządzenie, takie jak prostownica parowa Steam Shine Styler ST496E od BaByliss.

  • 0

Depilacja na Twoich warunkach, dzięki produktom BaByliss®

Prawdziwej zimy w tym roku nie ma, ale i tak wszystkie tęsknimy za słońcem i marzymy o wakacjach, koktajlach z parasolkami, leżakach na plaży i lazurowej wodzie. Żeby przygotować się na lato w Polsce lub wakacyjne wyjazdy za granicę już teraz warto zacząć zabiegi depilacyjne. Dzięki depilatorowi świetlnemu IPL Homelight G960E od BaByliss zrobisz to w domu - bezpiecznie, skutecznie i dopasowując intensywność zabiegu do odcienia swojej skóry.

  • 0

Zegarek do nurkowania z historią – i charakterem Edycja specjalna modelu DS Super PH500M

Styl retro i jaskrawa, pomarańczowa tarcza przyciągną każde spojrzenie: specjalna edycja modelu DS Super PH500M wzbudza sensację. Miłośnicy zegarków powinni przygotować się na déja-vu: najnowszy zegarek do nurkowania marki Certina jest inspirowany modelem z 1968 roku. Liczne funkcjonalne cechy, takie jak odporna na działanie pola magnetycznego sprężyna włosowa NivachronTM i wodoszczelność do 500 metrów, czynią ten zegarek idealnym towarzyszem każdej podwodnej podróży. Renomowane Stowarzyszenie Niemieckich Płetwonurków Sportowych VDST, blisko związane z tym zegarkiem, uznaje go za w pełni satysfakcjonujący.

  • 0

Rose Blush - Pokochaj modowe eksperymenty z wyjątkową linią do stylizacji fryzur od BaByliss®!

Pudrowy róż to kolor, który nieustannie pojawia się na wybiegach światowych projektantów, czy w propozycjach topowych makijażystów.   Ta  modna barwa na dobre rozgościła się w naszych domach i sklepowych półkach, a teraz w wielkim stylu wkracza w… beauty technologię! Odkryj ponownie romantyczny, a jednocześnie bardzo elegancki trend z nową linią produktów do stylizacji włosów od BaByliss®.

  • 0

Jedź rowerem do szkoły!

Według międzynarodowego badania Global Matrix 3.0 wynika, że jedynie 20% polskich dzieci spełnia kryteria Światowej Organizacji Zdrowia dotyczące codziennej aktywności fizycznej. Według badania powinna ona trwać co najmniej godzinę. Jak temu zaradzić? TrybEco proponuje – jedź rowerem do szkoły!

  • 0