G-SHOCK MUDMASTER - nowy twardziel ciężkiego kalibru

Na arenę G-SHOCK wkracza nowy twardziel ciężkiego kalibru, dedykowany tym, którzy mocno stąpają po ziemi. Nowy zegarek G-SHOCK z serii MASTER OF G to prawdziwy pogromca błota, który wytrzyma najbardziej ekstremalne warunki na lądzie -  mowa o G-SHOCK  GWG-2000 MUDMASTER, który został stworzony by przetrwać i zwyciężyć.

  • 0

Cofnij się w czasie z zegarkiem Casio Vintage A171

Powrót do przeszłości z Casio Vintage! Najnowsza linia A171 mająca swój debiut w rodzinie Casio Vintage składa się z zegarków w czterech modnych wariantach kolorystycznych i jest ukłonem w stronę modelu Casiotron, który swój początek miał w 1974 roku. To właśnie wtedy po raz pierwszy mogliśmy zobaczyć model Casio Vintage z okrągłą kopertą. Jego kształt nie jest często spotykany w nowszych modelach zegarków „vintage”, lecz wpasowuje się perfekcyjnie w ponadczasowe kolekcje marki. Przejrzysta, stonowana kolorystyka łączy się ze średniej wielkości projektem zegarka unisex, które świetnie pasują do szerokiej gamy stylów.

  • 0

Załoga zegarków G-SHOCK G-SQUAD powiększa się o stylowego sportowca – do gry wchodzi G-SHOCK GBD 200

Na ten moment czekało wielu fanów zegarków japońskiej marki G-SHOCK. Wreszcie w linii sportowych funkcyjnych zegarków sportowych pojawia się kultowa kostka, uzbrojona w treningowe funkcje. Model G-SHOCK GBD-200 to średnich wymiarów zegarek, który będzie niestrudzenie wspierać w treningach tych, którzy  poszukują kompaktowych,  lekkich i odpornych zegarków treningowych. Design pasuje zarówno na męskie jak i kobiece nadgarstki.

  • 0

G-SHOCK MRG B200BS - Hana Basara

MRG-B2000BS-3A HANA-BASARA to model, o którym mówiło się szeptem z uwagi na zachwyt jaki wzbudza i szacunek do najwyższego mistrzostwa projektu i wykonania. MR-G HANA BASARA powstał, by jak najgodniej uczcić 25- lecie narodzin wyjątkowej linii zegarków w rodzinie G-SHOCK, nazwanej MR-G. Tylko jeden szczęśliwiec, będzie mógł mieć ten skarb w swojej kolekcji. Model MRG-B2000BS jest przygotowywany przez mistrza japońskiej sztuki jubilerskiej, by stać się hołdem dla wszystkich atutów linii MR-G. Piękno, precyzja, moc i siła, które nie boją się żadnego wyzwania. Inspiracją do stworzenia niezwykłego zegarka było  japońskie wyrażenie HANA-BASARA, wywodzące się z języka sanskrytu, w którym  Basara oznacza diament.

  • 0

Time To Think Color / nowa kolekcja Swatch Big Bold Planets

Związek marki Swatch z tym, co galaktyczne wciąż trwa! Po niedawno wprowadzonej na rynek kolekcji Space Collection, nadszedł czas na nową odsłonę. To czas, aby zacząć myśleć inaczej, uciec od dwuwymiarowego, czarno-białego świata i przenieść się do kolorowego wszechświata Swatch BIG BOLD PLANETS.

  • 0

Inhalacja wodorem - prosty sposób na chroniczne zmęczenie

Przewlekłe zmęczenie to wyzwanie naszych czasów. Zawrotne tempo życia, przepracowanie, presja – są przyczynami stresu i wywierają ogromny wpływ na poziom sił witalnych. Jesienią często borykamy się z brakiem energii i podatnością na infekcje. W tym okresie szczególnie warto zadbać o wzmocnienie organizmu. Wsparciem w tej walce mogą być inhalacje wodorem molekularnym, czyli zabieg, który oferujemy w Centrum Terapii Sante.

  • 0

Smartwatche dla dzieci – do nauki, do komunikacji

Przed nami rozpoczęcie roku szkolnego. Na liście produktów z tzw. „wyprawki” coraz częściej pojawia się również smartwatch. O ile pierwsze urządzenia tego typu były ciekawą nowinką technologiczną, tak te aktualnie dostępne na rynku stały się realnym wsparciem zarówno dla dziecka, jak i jego rodzica. Nie tylko pokażą godzinę czy zmierzą aktywność, ale przede wszystkim są narzędziem do stałego kontaktu.

  • 0

Czy w dobie smartwatchy jest miejsce na klasyczne zegarki damskie? Sprawdzamy!

W dzisiejszych czasach, kiedy każda kobieta posiada telefon komórkowy, może się wydawać, że tradycyjne zegarki damskie nie są już potrzebne. Nic bardziej mylnego! Taki czasomierz nada się na wszelkiego rodzaju okazje, bo jest niesamowicie praktyczny. Czytaj dalej i dowiedz się, dlaczego wciąż warto go mieć.
  • 0