GENTLEMAN W NOWEJ ODSŁONIE – NOŚ SIĘ NA LUZIE, STRZYŻ SIĘ Z KLASĄ.

Poznaj najciekawsze trendy w męskim strzyżeniu i stylizacji zarostu od BaByliss Paris. Moda zatacza krąg i cyklicznie powraca do wcześniejszych tendencji dodając świeży twist, co doskonale widać również na przykładzie koloryzacji, cięcia i układania włosów. Doskonała fryzura jest przecież dopełnieniem każdej stylizacji, a w tym sezonie panowie wychodzą na pierwszy plan. Do łask w męskim strzyżeniu i trymowaniu brody powróciły proste, charakterystyczne rozwiązania i dbałość o detal. Poznaj najświeższe trendy z BaByliss for MEN i baw się stylem po swojemu!

  • 0

Korzyści z jazdy na rowerze elektrycznym Dojedziesz do pracy szybciej i bez stresu

Wokół rowerów elektrycznych narosło wiele mitów. Często można spotkać opinie, że działają jak skuter i poruszają się samodzielnie. Inne nieporozumienie to przekonanie, że powstały wyłącznie z myślą o osobach starszych. Nie brakuje jednak argumentów, które popularnym eBike’om dają przewagę nad tradycyjnymi rowerami. Ponadto, mogą stanowić alternatywę dla samochodów czy transportu publicznego.

  • 0

ROZWAŻNA CZY ROMANTYCZNA? Odkryj urok loków na nowo z BaByliss Paris!

Sezon na naturalne, ale jednocześnie podkreślające urodę fryzury trwa i tym razem zdecydowanie należy do… loków i fal! „Zakręcone” stylizacje to doskonały sposób na odświeżenie codziennego looku i oczarowanie wszystkich nową, romantyczną odsłoną. Z pomocą BaByliss Paris bez problemu sama stworzysz piękne, kobiece fryzury, które pozwolą przywitać wiosnę w nowym, iście hollywoodzkim stylu.

  • 0

Rower jest również kobietą? Modele wyłącznie dla pań

Rower damski to już nie tylko rower miejski z ramą „damką”. Panie doskonale radzą sobie zarówno w górach, jak i na szosie. Różnice pomiędzy modelami damskimi a męskimi zacierają się. Ich odzwierciedleniem są linie rowerów dedykowane wyłącznie kobietom.

  • 0

MacBook - najlepszy? W jaki model zainwestować?

Cenione, stylowe, jakościowo wykonane, a co najważniejsze - jedne z nielicznych na rynku sprzętów, o których mawia się, że są kultowe. Mające wiernych fanów niewyobrażających sobie sytuacji, że pewnego dnia zmienią front, wybierając inne urządzenie. Takie właśnie są MacBooki od Apple’a. Dlaczego warto zainwestować w takiego laptopa? Jakie rodzaj MacBooka będzie dla nas najlepszy?
  • 0

Zegarki męskie marki Oris – nowoczesność i niezawodność

Doskonale znamy powiedzenie, że coś funkcjonuje jak w szwajcarskim zegarku. Oznacza ono przedmiot lub mechanizm, który pracuje idealnie niezależnie od warunków zewnętrznych czy okoliczności zapewniając zawsze doskonały efekt. Podobną cechą charakteryzują się niezawodne zegarki szwajcarskiej marki Oris wyprodukowane w taki sposób, aby cieszyć oczy. Oris to firma z ponad stuletnią tradycją, dlatego warto jej zaufać, a połączenie nowoczesnego stylu z tradycyjną pieczołowitością wykonania sprawia, że zegarki tej marki cieszą się niegasnącą popularnością.

  • 0

SWATCH PRZEDSTAWIA PIGCASSO – NOWĄ MISTRZYNIĘ PĘDZLA

Choć świnie nie potrafią latać, mają inne umiejętności! Swatch we współpracy z najbardziej utalentowaną (i prawdopodobnie jedyną) świnią-malarką na świecie stworzył nowy zegarek specjalny, FLYING PIG BY MS. PIGCASSO.

  • 0