Na co zwrócić uwagę przy wyborze smartwatcha dla dziecka?

Smartwatche Garett Electronics z funkcjami wspierającymi opiekę nad dziećmi
Zegarek to często jeden z pierwszych elektronicznych gadżetów, wybieranych przez najbliższych na prezent dla dziecka. Jeszcze kilka lat temu na naszych rękach królowały te tradycyjne, wskazujące przede wszystkim godzinę, ewentualnie posiadające wbudowany kompas, budzik, stoper czy kalkulator. Coraz częściej są one jednak wypierane przez smartwatche, które mimo niewielkich rozmiarów, swoimi możliwościami potrafią zaskoczyć zarówno kilkulatka, jak i rodzica. To już nie tylko narzędzie do nauki odczytywania godziny, ale zaawansowany technologicznie produkt. Przed wyborem najlepszego modelu dla naszej pociechy warto więc sprawdzić, jakie rozwiązania softwarowe, ułatwiające życie, możemy w nich znaleźć.

  • 0

Mio MiVue C430 - wideorejestrator gwarantujący pełen obraz sytuacji na drodze

Czerwcowe zmiany w kodeksie drogowym zmieniły podejście Polaków do kwestii posiadania wiedeorejestratora w aucie. Coraz więcej z nas zdaje sobie sprawę, jak ważnym i istotnym dowodem może być nagranie z kamery samochodowej, przy dochodzeniu swoich praw po wypadku komunikacyjnym. Wielu kierowców zadaje sobie pytanie jaki wideorejestrator przy zakupie nie nadszarpnie domowego budżetu i zapewni wiarygodny obraz sytuacji. Z pomocą przyszedł największy producent kamer samochodowych w Europie – marka Mio, która właśnie wprowadziła do sprzedaży model Mio MiVue C430.

  • 0

Nowa nawigacja rowerowa Mio CycloTM Discover Connect z aplikacją MioShare

Mio, marka należąca do MiTAC Digital Technology Corporation, wprowadza na rynek nową nawigację - Mio Cyclo Discover Connect dedykowaną turystyce rowerowej i trekkingowej. Dzięki najnowszej wersji aplikacji MioShare rowerzyści i miłośnicy pieszych wędrówek korzystając z urządzenia mogą bezprzewodowo synchronizować dane, wspólnie zaplanować trasę i łatwiej odkrywać nowe, warte odwiedzenia miejsca.

  • 0

Mezoterapia bezigłowa - skuteczny sposób na odmłodzenie cery

Mezoterapia bezigłowa to efektywny i jednocześnie bezbolesny zabieg odmładzający. Dzięki niemu substancje aktywne z kosmetyków są dostarczane do głębokich warstw skóry, bez niepożądanych skutków ubocznych takich jak: ból, zaczerwienienie, obrzęki czy siniaki. Pozwala osiągnąć bardzo dobre wyniki w redukcji, np. zmarszczek, cellulitu, rozstępów, blizn i przebarwień.

  • 0

Uchwyć swoje najważniejsze chwile aparatem Nikon Z fc

Nikon prezentuje dziś najnowszy aparat bezlusterkowy, który wkrótce trafi na rynek — niepowtarzalny, stylowy i efektowny aparat Nikon Z fc. Dopracowany do perfekcji, autentycznie klasyczny aparat — łączący w sobie oszałamiającą stylistykę retro z innowacjami — jest zarówno narzędziem artystycznym, jak i wyrazem osobistej ekspresji. Aparat Nikon Z fc to idealny dodatek do każdego stroju i sytuacji. Stanowi połączenie stylu i znakomitych parametrów, a jego zaawansowane funkcje gwarantują, że zrobisz wrażenie swoimi zdjęciami – zamieniając codzienne chwile w oszałamiające obrazy. 

  • 0

SWATCH WPROWADZA NOWE KOLORY DO LINII BIG BOLD BIOCERAMIC

Marka Swatch odważnie startuje z nowymi kolorami w linii BIG BOLDBIOCERAMIC, podkręcając tym samym letni nastrój. BIOCERAMIKA to najnowsza innowacja marki – materiał składający się w dwóch trzecich z ceramiki i w jednej trzeciej z bioplastiku, pozyskiwanego z oleju rycynowego. Materiał jest wytrzymały, elastyczny i przyjemny w dotyku – doskonały efekt połączenia obu technologii.

  • 0