Inhalacja wodorem - prosty sposób na chroniczne zmęczenie

Przewlekłe zmęczenie to wyzwanie naszych czasów. Zawrotne tempo życia, przepracowanie, presja – są przyczynami stresu i wywierają ogromny wpływ na poziom sił witalnych. Jesienią często borykamy się z brakiem energii i podatnością na infekcje. W tym okresie szczególnie warto zadbać o wzmocnienie organizmu. Wsparciem w tej walce mogą być inhalacje wodorem molekularnym, czyli zabieg, który oferujemy w Centrum Terapii Sante.

  • 0

Smartwatche dla dzieci – do nauki, do komunikacji

Przed nami rozpoczęcie roku szkolnego. Na liście produktów z tzw. „wyprawki” coraz częściej pojawia się również smartwatch. O ile pierwsze urządzenia tego typu były ciekawą nowinką technologiczną, tak te aktualnie dostępne na rynku stały się realnym wsparciem zarówno dla dziecka, jak i jego rodzica. Nie tylko pokażą godzinę czy zmierzą aktywność, ale przede wszystkim są narzędziem do stałego kontaktu.

  • 0

Czy w dobie smartwatchy jest miejsce na klasyczne zegarki damskie? Sprawdzamy!

W dzisiejszych czasach, kiedy każda kobieta posiada telefon komórkowy, może się wydawać, że tradycyjne zegarki damskie nie są już potrzebne. Nic bardziej mylnego! Taki czasomierz nada się na wszelkiego rodzaju okazje, bo jest niesamowicie praktyczny. Czytaj dalej i dowiedz się, dlaczego wciąż warto go mieć.
  • 0

Na co zwrócić uwagę przy wyborze smartwatcha dla dziecka?

Smartwatche Garett Electronics z funkcjami wspierającymi opiekę nad dziećmi
Zegarek to często jeden z pierwszych elektronicznych gadżetów, wybieranych przez najbliższych na prezent dla dziecka. Jeszcze kilka lat temu na naszych rękach królowały te tradycyjne, wskazujące przede wszystkim godzinę, ewentualnie posiadające wbudowany kompas, budzik, stoper czy kalkulator. Coraz częściej są one jednak wypierane przez smartwatche, które mimo niewielkich rozmiarów, swoimi możliwościami potrafią zaskoczyć zarówno kilkulatka, jak i rodzica. To już nie tylko narzędzie do nauki odczytywania godziny, ale zaawansowany technologicznie produkt. Przed wyborem najlepszego modelu dla naszej pociechy warto więc sprawdzić, jakie rozwiązania softwarowe, ułatwiające życie, możemy w nich znaleźć.

  • 0

Mio MiVue C430 - wideorejestrator gwarantujący pełen obraz sytuacji na drodze

Czerwcowe zmiany w kodeksie drogowym zmieniły podejście Polaków do kwestii posiadania wiedeorejestratora w aucie. Coraz więcej z nas zdaje sobie sprawę, jak ważnym i istotnym dowodem może być nagranie z kamery samochodowej, przy dochodzeniu swoich praw po wypadku komunikacyjnym. Wielu kierowców zadaje sobie pytanie jaki wideorejestrator przy zakupie nie nadszarpnie domowego budżetu i zapewni wiarygodny obraz sytuacji. Z pomocą przyszedł największy producent kamer samochodowych w Europie – marka Mio, która właśnie wprowadziła do sprzedaży model Mio MiVue C430.

  • 0

Nowa nawigacja rowerowa Mio CycloTM Discover Connect z aplikacją MioShare

Mio, marka należąca do MiTAC Digital Technology Corporation, wprowadza na rynek nową nawigację - Mio Cyclo Discover Connect dedykowaną turystyce rowerowej i trekkingowej. Dzięki najnowszej wersji aplikacji MioShare rowerzyści i miłośnicy pieszych wędrówek korzystając z urządzenia mogą bezprzewodowo synchronizować dane, wspólnie zaplanować trasę i łatwiej odkrywać nowe, warte odwiedzenia miejsca.

  • 0