DISNEY MICKEY MOUSE X KEITH HARING

Najnowsza współpraca Swatch ze studiem Disney i fundacją The Keith Haring Foundation jest hołdem złożonym kultowemu, nowojorskiemu działaczowi społecznemu i artyście, tworzącemu w stylu pop-art z lat 80. Keith Haring jest znany z rewolucyjnych i prowokujących piktogramów, linii i symboli wykonanych w stylu graffiti. Owocem tej współpracy jest kolekcja Swatch z disneyowską Myszką Miki w charakterystycznej estetyce typowej dla zmarłego Haringa – pełnej energii i kolorów.

  • 0

Podaruj pozytywne wspomnienia

Najbardziej udane są takie prezenty, które sami chcielibyśmy dostać.  Wielu z nas czule wspomina upominek, który był na pierwszym miejscu top listy marzeń dzieciństwa – zgrabne pudełko, które kryło kultowe trio Casio - zegarek, kalkulator i długopis. Japoński producent ponownie zestawia swoje hity w stylowy zestaw. 

  • 0

Zegarek Edifice EQB-1100 – sportowe serce w eleganckiej oprawie

Najnowszy model zegarka marki Edifice to przede wszystkim niezwykła konstrukcja i sportowe osiągi. Lekka i zwinna sylwetka zegarka niczym bolid Formuły 1 osłania wielką moc i najnowszą technologię. Koperta Edifice EQ 1100 ma zaledwie 8,9 mm grubości a kryje najnowocześniejsze funkcje – w tym moduł Bluetooth, który pozwala na zarządzanie zegarkiem z poziomu telefonu. Bluetooth pozwoli sterować strefami czasowymi, znaleźć telefon, zapisywać dane i osiągi sportowe.

  • 0

Nowe szaty Samuraja – G SHOCK GBD-H1000

Na ten zegarek czekali wszyscy fani G-SHOCKA i miłośnicy sportów wyczynowych. Wreszcie w rodzinie japońskich wojowników G-Squad pojawił się model z szeregiem funkcji, które pozwalają monitorować solidny trening i motywować do pracy. Model GBD-H1000 nie boi się błota, potu, mrozu i śniegu. A jego cyfrowe serce uzbrojone w sensory monitoruje parametry życiowe właściciela i wszystko co ważne na zewnątrz . Konstrukcja zegarka zapewnia legendarną już wstrząsoodporność.

  • 0

Kultowa linia zegarków Casio Vintage Premium

Ikony stylu nabierają szlachetności. Casio wynosi swoje kultowe modele z linii Vintage na wyższy poziom elegancji. Oryginalny kształt koperty zegarków nabiera zupełnie nowego charakteru dzięki wzbogaceniu o szkło mineralne z efektem masy perłowej. Chłodny, dyskretny blask masy perłowej nadaje linii wyjątkowy, dojrzały styl.

  • 0

G-SHOCK dodaje energii klasyce

W tym sezonie klasyczny twardziel G-SHOCK  - model GA-900A dostaje nową energię. Dynamiczne połączenie kolorów to ostrzeżenie – tu ukrywa się solidna dawka mocy!

  • 0

Motorola razr 5G już dostępna w trzech kolorach. Uśmiechnij się, a zrobi Ci najlepsze selfie

Ostatnie dziesięciolecie przyniosło znaczne postępy i innowacje techniczne, szczególnie w branży telefonii komórkowej. Ułatwiają nam życie i łączność, a także zmieniają sposób tworzenia i udostępniania materiałów cyfrowych. Filozofia projektowania „design first” Motoroli oparta na bezpośrednich opiniach konsumentów była główną zasadą zespołu twórców nowego modelu motorola razr 5G — jedynego telefonu z klapką oferującego pełną funkcjonalność po zamknięciu, o nowym formacie z wyświetlaczem Quick View i z najbardziej zaawansowanym aparatem do selfie na rynku1. Słowo „selfie” jest stosunkowo nowe i zostało dodane do słownika Oxford Dictionary w 2013 r., ale samo robienie selfie zaczęło się niemal 200 lat temu. Ze statystyk Google wynika, że na samych urządzeniach z Androidem robiono dziennie około 93 miliony selfie już w roku 20142.

  • 0

SWATCH PREZENTUJE KOLEKCJĘ BIG BOLD CHRONO

Najnowsza kolekcja to absolutny must-have, która wyróżnia się połączeniem funkcji chronografu ze znaną kopertą BIG BOLD​​. Swatch z przyjemnością prezentuje modele BIG BOLD CHRONO z funkcją stopera. Oto nastał czas zabawy koncepcją czasu. W zależności od swoich potrzeb możesz zatrzymać jego upływ lub po prostu zacząć odliczanie od nowa. W końcu to Ty decydujesz o swoim czasie…

  • 0

Czy zegarek damski Lorus jest dla Ciebie?

Zaprojektowane i stworzone z myślą o kobietach ceniących wysoką jakość, wyszukane wzornictwo i przystępną cenę. O czym mowa? Oczywiście o zegarkach damskich Lorus, które z jednej strony zachwycają pieczołowitym wykonaniem i modnym designem, z drugiej natomiast nie odstraszają horrendalną ceną. Zegarki tej firmy od wielu lat skupiają uwagę przedstawicielek płci pięknej, które jednoznacznie wskazują markę Lorus jako lidera wśród producentów czasomierzy.

  • 0