POZNAJ SWATCH BIG BOLD SPECTRUM

Dźwięki, kolory, szybkie tempo... Życie w mieście nigdy się nie zatrzymuje, niezależnie od pory dnia. Metropolitalne wibracje są fascynujące i ekscytujące, a nawet trochę przytłaczające. Tutaj nie ma czasu na przerwę – gdy słońce zachodzi, zapalają się światła reflektorów, a scena czeka na Ciebie. W tej scenerii będziesz chcieć odkrywać nowości, dopóki słońce nie wzejdzie ponownie.

  • 0

Oczyszczacz powietrza TherapyAir®iOn – certyfikowana ochrona zdrowia

30 czerwca na warszawskim Żoliborzu odbył się pokaz flagowego produktu z rodziny ZEPTER: Therapy Air®iOn. To certyfikowany oczyszczacz powietrza, który jest nie tylko idealnym produktem dla alergików i astmatyków, ale skutecznie redukuje 99,99% znajdujących się w powietrzu bakterii, wirusów i alergenów. Eliminacja przenoszonych drogą kropelkową mikroorganizmów, takich jak SARS-CoV-2, potwierdzona została w kwietniu 2020 roku certyfikatem wystawionym przez inżynierskie laboratorium GUI-LAB pod nadzorem Dr. Andreasa Winkensa. Wirusy, bakterie, pyłki, pleśnie oraz smog, które zostają wyeliminowane w urządzeniu i nigdy nie wracają do powietrza, którym oddychamy. Zapobiega infekcjom, a także dalszemu rozprzestrzenianiu się chorób!
Specjaliści rekomendują ogólnie stosowanie podstawowych środków zachowania ostrożności, które dziś mogą zmniejszyć ryzyko choroby, lecz nie są w stanie powstrzymać przenoszenie wirusa w powietrzu. Dlatego oczyszczanie powietrza w pomieszczeniach jest uważane za najważniejszy aspekt zapobiegania chorobom wirusowym. Dom bez wirusa… Czy w obecnych czasach takie stwierdzenie ma rację bytu?

  • 0

Nowy G-SHOCK GBD-H1000 - puls ekstremalnego treningu

Rodzina zegarków G-SHOCK powiększa się właśnie o niezwykłego bohatera. Model GBD-H1000 wprowadza kultową markę w nowy wymiar i łączy to, co wydawało się dotąd  nie do pogodzenia - legendarną odporność z precyzyjnym pulsometrem.

  • 0

BIG BOLD JELLY - PRZEMIANA TRWA

Przemiana BIG BOLD Jelly trwa od początku tego roku. Najnowsza kolekcja Swatch - BIG BOLD Jelly Neon, stworzona w duchu streetwear'u, jest pełna żywych kolorów, gotowych ubarwić tegoroczne lato. Intensywne odcienie od neonowej zieleni przez elektryzującą żółć i fluorescencyjny pomarańcz po lazurowy błękit, zainspirowane światłami miast, emanują pozytywną energią i z pewnością poprawią nastrój.

  • 0

Gładkie włosy za jednym pociągnięciem? A może piękne, błyszczące fale?

Każda z nas chciałaby codziennie wyglądać inaczej. Najłatwiej to zrobić poprzez różne ubrania oraz zmianę fryzury. Jednego dnia możesz olśniewać perfekcyjnie prostymi włosami, a kolejnego bujnymi lokami. Zmiana wyglądu pozwala nam zwiększyć pewność siebie, ale także zaskakiwać innych. Jest to jednak czasochłonny i wymagający proces. Dlatego warto mieć pod ręką uniwersalne urządzenie, takie jak prostownica parowa Steam Shine Styler ST496E od BaByliss.

  • 0

Depilacja na Twoich warunkach, dzięki produktom BaByliss®

Prawdziwej zimy w tym roku nie ma, ale i tak wszystkie tęsknimy za słońcem i marzymy o wakacjach, koktajlach z parasolkami, leżakach na plaży i lazurowej wodzie. Żeby przygotować się na lato w Polsce lub wakacyjne wyjazdy za granicę już teraz warto zacząć zabiegi depilacyjne. Dzięki depilatorowi świetlnemu IPL Homelight G960E od BaByliss zrobisz to w domu - bezpiecznie, skutecznie i dopasowując intensywność zabiegu do odcienia swojej skóry.

  • 0