Jakie są cechy zegarków luksusowych?

Wybór odpowiedniego zegarka to niełatwa decyzja zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Na rynku znajdziemy wiele różnych rodzajów zegarków np. zegarki sportowe, zegarki dla nurków itp. Szczególnie ciekawym wyborem są zegarki premium. Czym charakteryzują się luksusowe zegarki i czy warto je kupić?
  • 0

Maszynka fale loki koki - dlaczego warto ją mieć?

Wiele kobiet marzy o tym, aby ich fryzura prezentowała się nieskazitelnie - niestety wiele produktów do włosów, które są obecnie dostępne na rynku jest przeznaczona wyłącznie do włosów prostych. Tak jest chociażby z maszynkami do strzyżenia włosów. A prawda jest taka, że w każdym salonie fryzjerskim i w domu osoby z włosami falowanymi bądź kręconymi powinna znajdować się specjalna maszynka "fale, loki, koki). To właśnie za jej pomocą można przystrzyc włosy, które nie są naturalnie proste tylko się skręcają. Na co jednak zwrócić uwagę przy wyborze odpowiedniej maszynki dla siebie? I gdzie można ją znaleźć?

  • 0

Samsung Galaxy Watch4 – co warto o nim wiedzieć?

W naszym życiu pełno jest sprzętów typu smart. Oczywiście najbardziej charakterystyczne z nich bez wątpienia są nasze smartfony, ale nie warto zapominać o tym, że w inteligentne funkcje można wyposażyć także zmywarkę, pralkę, suszarkę czy zegarek. To właśnie tymi ostatnimi zajmiemy się dzisiaj nieco bardziej szczegółowo i na przykładzie nowego modelu Samsung Galaxy Watch4 przyjrzymy się, co mogą nam zaoferować te urządzenia. Zapraszamy do czytania!

  • 0

Technologie i systemy wykorzystywane w lodówkach – co warto kupić?

Producenci lodówek prześcigają się w wymyślaniu rozwiązań, które pozwolą im zachęcić wielu klientów do zakupu konkretnego modelu. Między innymi właśnie dlatego na rynku znaleźć można tak wiele sprzętów gwarantujących obsługę funkcji, które jeszcze jakiś czas temu były nie do pomyślenia. Czy jednak każda z nich jest tak samo przydatna?
  • 0

Gładkie i jędrne ciało jak u nastolatki? To możliwe dzięki tym urządzeniom!

Aktywny tryb życia, dużo obowiązków i napięty plan dnia często nie pozwalają nam znaleźć chwili dla siebie, aby zatroszczyć o własne zdrowie i ciało. Zapominamy o tym, że nasz organizm powinien mieć czas na regenerację, a jego pielęgnacja jest jednym z filarów higienicznego trybu życia. Dbanie o ciało, skórę często jednak kojarzy się ze skomplikowanymi, długimi i inwazyjnymi zabiegami, wykonywanymi w profesjonalnych gabinetach kosmetologicznych. Ze względu na obecne, szybkie tempo życia i ciągły brak czasu, producenci elektroniki wychodzą naprzeciw naszym oczekiwaniom. Im zawdzięczamy innowacyjne urządzenia, dzięki którym zabiegi, mające zbawienny wpływ na wygląd i kondycję organizmu, możemy przeprowadzić w domu. Zazwyczaj są one łatwe w obsłudze, całkowicie bezpieczne dla skóry, a dodatkowo ich zakup nie nadszarpnie budżetu.

  • 0

Powracamy do 1984 roku!

Rok 1984 był wyjątkowy. To wtedy ukazały się piosenki „Purple Rain” Prince’a, czy „Like a Virgin” Madonny oraz po raz pierwszy gra „Tetris” ujrzała światło dzienne. Był on także przełomowy dla naszej marki – wyprodukowaliśmy milionowy zegarek, uzyskaliśmy wpis do księgo rekordów Guinessa, konstruując gigantyczny zegar umieszczony na budynku siedziby Commerzbanku we Frankfurcie, ważący 13 ton i mierzący 162 metry, a mijał dopiero rok, od kiedy rozpoczęliśmy rewolucję w branży zegarmistrzowskiej

  • 0