Ostrzeżenie
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 62.

Nowość ALFAPARF linia Semi di Lino, seria Moisture

alfm1306104
Nowa linia kosmetyków pielęgnacyjnych Semii di Lino, seria Moisture od ALFAPARF. Głębokie odżywienie od samej nasady aż po końcówki. Odkryj blask i jedwabistość. Zachowaj nieporównywalną miękkość włosa. To linia do włosów suchych, które wymagają specjalnych produktów przywracających miękkość i łatwość rozczesywania.

  • 0

Moroccanoil® nareszcie w Polsce

mar1306121
Moroccanoil® oferuje innowacyjne, łatwe w użyciu, nastawione na skuteczność receptury, które błyskawicznie przemieniają wszystkie rodzaje włosów, dając efekt pięknych, zdrowych oraz naturalnie wyglądających włosów. Narodzone w ostatniej dekadzie produkty Moroccanoil® szybko stały się światową sensacją, którą przyjęły gwiazdy, świat mody, styliści filmowi i telewizyjni, redaktorzy najbardziej luksusowych pism oraz kobiety na całym świecie.

  • 0

Nowość ALFAPARF linia Semi di Lino, seria Diamond

 alf1306104
Nowa linia kosmetyków pielęgnacyjnych Semii di Lino, seria Diamond od ALFAPARF. Wyjątkowy i długotrwały blask, intensywność koloru chroniona przed upływem czasu, włosy odżywione i lśniące jak diamenty. To linia do włosów normalnych, które nie wymagają zabiegów związanych ze specjalną pielęgnacją.

  • 0

WŁOSY SĄ NASZĄ PASJĄ

alf1306104
Czasem udręka, ale częściej rozkosz każdej kobiety. Czasem utrapienie, ale częściej pasja każdego fryzjera. Długie, krótkie, farbowane, rozjaśniane, kręcone, proste… Wszystkie pragnące czegoś, czego właśnie są pozbawione. Pomimo przeróżnych kobiecych kaprysów, włosy zawsze powinny być po prostu piękne. A piękno włosów to przede wszystkim ich blask! Głęboki i intensywny, który neutralizuje inne problemy włosów.

  • 0