Ostrzeżenie
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 62.

Do tej pory był blond. Teraz jest INOA Ultra Blond.

lor1305221
Perfekcyjny, czysty i krystaliczny blond pozostaje „Graalem” naszych czasów, marzeniem wielu kobiet. Dlatego też L’Oréal Professionnel dokonał technologicznego przełomu i stworzył koloryzację INOA Ultra Blond, koloryzację wyłącznie do użytku przez fryzjerów w salonach fryzjerskich.

  • 0

CHROŃ PIĘKNO TWOICH WŁOSÓW TAKŻE LATEM

sub1305101
Podobnie jak chroniące przed słońcem kosmetyki do ciała, kosmetyki przeciwsłoneczne do włosów to Twoi sprzymierzeńcy na plaży. Włosy także potrzebują naszej uwagi, dlatego polecamy serię kosmetyków przeciwłosnecznych SUN SUBTIL CARE.

  • 0

Nowe produkty OI od Davines

dav1304292
Davines / Essential Haircare 0I
jest kodem kompletnej formuły kosmetycznej Davines, syntezą nowoczesnej nauki. Dzięki wielorakim właściwościom i wszechstronnemu zastosowaniu formuła ta pozwala zachować doskonałą równowagę między skutecznością produktów oraz przyjemnością płynącą z ich stosowania.

  • 0

Nowości tecni.art marki L'Oréal Professionnel

lor1304222lor1304223
W kwietniu marka L'Oréal Professionnel wprowadziła do salonów fryzjerskich kolejne nowości z linii do stylizacji włosów tecni.art. Gwiazdy miesiąca to suchy szampon FRESH DUST L'Oréal Professionnel, który nadaje objętość i blask oraz puder teksturyzujący TEXTURE DUST L'Oréal Professionnel podkreślający formę włosów. 

  • 0

BIOVAX do włosów farbowanych: trwały kolor, intensywna pielęgnacja

bio1304091
Utrzymanie włosów farbowanych w doskonałej kondycji to trudne wyzwanie. Pielęgnacja musi łączyć troskę o zdrowie obciążonych włosów z dbaniem o zachowanie trwałości i jakości koloru. Na szczęście istnieją preparaty gotowe stawić czoła tym wyzwaniom. Sięgnij po naturalne dermoksometyki z kultowej serii BIOVAX od L’biotica i uwolnij piękno swoich włosów!
 

  • 0

Nowość SUBTIL CRÈME – beże

sub1304091
SUBTIL poszerza paletę refleksów o nową rodzinę kremów koloryzujących SUBTIL CRÈME – beże. Odkryj nową paletę ponadczasowych kolorów blond o złotych, ziemistych i piaskowych odcieniach.

  • 0

Cel: odbudowa

sch1303251
Co roku jest to samo. Po kilku, zimowych miesiącach rozpoczynamy walkę o zdrowe, elastyczne i sprężyste włosy. W tym roku mamy jednak wyjątkowo skutecznego sprzymierzeńca – BC FIBRE FORCE od Schwarzkopf Professional.

  • 0

BIOVAX KERATYNA + JEDWAB: intensywna regeneracja, jedwabiste piękno

bio1303251
Jedwab budzi pożądanie, to synonim piękna i prestiżu. Jest również naturalnym eliksirem zdrowia i urody dla Twoich włosów, a w połączeniu z keratyną potrafi zdziałać prawdziwe cuda na Twojej głowie. Sięgnij po naturalne dermokosmetyki z kultowej serii BIOVAX od L’biotica i uwolnij piękno swoich włosów!

  • 0