Ostrzeżenie
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 62.

Na czym polega wyjątkowość produktów MOROCCANOIL®?

mar13061210mar1306123
Dzięki niezwykłej formule produkty MOROCCANOIL® działają nawilżająco, naprawiają zniszczone włosy oraz przywracają im elastyczność i blask. Zawartość olejeku arganowego o działaniu przeciwutleniającym, kwasów tłuszczowych, witamin, kwasów omega-3, ekstraktu z nasion lnu, lawendy, rozmarynu, rumianku i olejku jojoba oraz keratyny sprawia, że produkty intensywnie i zauważalnie poprawiają strukturę nawet najbardziej zniszczonych włosów.

  • 0

3 KROKI DO BLASKU

ind1308143
Nowość - Glamorous Oil, linia produktów wzbogacona została o liczne, cenne olejki oraz lśniące złotem cząsteczki, które nadają włosom połysku i olśniewającego efektu wyzłocenia. 

  • 0

Suszenie w mig

sch1307222
Suszenie włosów nabiera tempa! Wszystko za sprawą OSiS+ Blow&Go, który nie tylko przyśpiesza suszenie włosów, ale również zapewnia im megaobjętość lub idealne wygładzenie!

  • 0

FRUTTO AMARENO - PIĘKNE DŁUGOTRWAŁE FALE

lech130723a
Nieograniczone możliwości tworzenia oryginalnych fryzur. FRUTTO amareno daje nieograniczone możliwości w kreowaniu oryginalnych jak
i klasycznych fryzur. Nowe, bardziej praktyczne butelki oraz nowoczesna receptura zastosowana w płynach FRUTTO amareno pozwala uzyskać długotrwałe fale, sprężyste i pełne objętości włosy. 

  • 0

GRENN SECRET - sekret zaklęty w zieleni

lech1307241
Zieleń jest symbolem bezpieczeństwa i opieki. Jest to kolor równowagi i wiosennej odnowy życia. Oczaruj wszystkich zdrowym blaskiem swoich włosów z nową linią pielęgnacyjną Green Secret Lecher.

  • 0

Jak chronić włosy latem?

kem1307094
Czy można cieszyć się wakacyjnym słońcem i morską wodą, nie narażając swoich włosów na zniszczenie? Jakiego rodzaju kosmetyki stosować, by po powrocie z urlopu nie żałować beztroskich chwil spędzanych na plaży, rowerze czy górskiej wędrówce? 

  • 0