Ostrzeżenie
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 62.

BIOVAX KERATYNA + JEDWAB: intensywna regeneracja, jedwabiste piękno

bio1303251
Jedwab budzi pożądanie, to synonim piękna i prestiżu. Jest również naturalnym eliksirem zdrowia i urody dla Twoich włosów, a w połączeniu z keratyną potrafi zdziałać prawdziwe cuda na Twojej głowie. Sięgnij po naturalne dermokosmetyki z kultowej serii BIOVAX od L’biotica i uwolnij piękno swoich włosów!

  • 0

Classique Francaise Professional

wats1303076Uzupełniona o nowe produkty linia dobrze już znanych na polskim rynku, klasycznych i podstawowych kosmetyków do pracy w każdym salonie właśnie wiosną wchodzi na rynek.

  • 0

Podkład pod fryzurę od KEMON

kem1303071
Podkład pod makijaż jest czymś oczywistym, ale podkład pod fryzurę… już niekoniecznie. Tymczasem nawet piękne włosy wymagają czasem pomocy, by rzeźbiąc w nich tworzyć doskonałe kreacje.  Temu służą nowe podkłady pod fryzurę KEMON z serii AND in Black.

  • 0

NOWE WYDANIE SUBTIL COLOR OUT …

sub1302181
Doskonale znany i oczekiwany preparat do usuwania koloru. Ściągacz koloru w nowej odsłonie pod względem składu chemicznego – zgodnie z nowymi regulacjami dt.  składu chemicznego kosmetyków.

  • 0

DIRECTA MASKI KOLORYZUJĄCE

oys1302077
Oyster Cosmetics Professional przedstawia nowe oblicze maski koloryzującej DIRECTA. Teraz, linia wyróżnia się nową, odpowiadającą potrzebom fryzjerów i stylistów, atrakcyjną wizualnie szatą graficzną. Maska DIRECTA jest dostępna w sześciu kolorach. To rewolucyjny produkt, który dzięki wszechstronności zastosowania, spełnia najbardziej wygórowane oczekiwania klientów i jest niezbędnym narzędziem w każdym salonie.

  • 0

Lecher Professional prezentuje serię Prolive S - „Sprężysty Skręt”

lech1302042
Zdrowe, piękne, kręcone włosy - wiele z nas o nich marzy. Sprężysty skręt, lśniące fale, naturalne lub po trwałej ondulacji. Jednak nie wszyscy wiemy, jak dużym wysiłkiem jest codzienna pielęgnacja loków. Bez odpowiedniej troski stają się matowe, przesuszone,
łamliwe i rozdwojone. Należy pamiętać, że tylko przeznaczone do tego typu fryzury kosmetyki  zapewniają pełną ochronę  i kontrolę niesfornych loków.

  • 0