Czy zegarek damski Lorus jest dla Ciebie?

Zaprojektowane i stworzone z myślą o kobietach ceniących wysoką jakość, wyszukane wzornictwo i przystępną cenę. O czym mowa? Oczywiście o zegarkach damskich Lorus, które z jednej strony zachwycają pieczołowitym wykonaniem i modnym designem, z drugiej natomiast nie odstraszają horrendalną ceną. Zegarki tej firmy od wielu lat skupiają uwagę przedstawicielek płci pięknej, które jednoznacznie wskazują markę Lorus jako lidera wśród producentów czasomierzy.

  • 0

BERLIN COLLECTION LACOSTE NOSTALGIA LINE

Marka Lacoste z dumą wspomina kultowy design lat 80 i 90. Model Berlin to zegarek unisex, który jest hołdem dla ponadczasowego oldschoolu. Charakterystyczny  prostokątny,  cyfrowy  wyświetlacz to mocny symbol stylu vintage,  najmodniejszego trendu nadchodzących sezonów.

  • 0

Niezwykły model Casio Vintage

W kolekcji kultowej marki zegarków inspirowanych designem lat 80.  i 90. właśnie rozbłysła tęcza. Wielbiciele designu  Casio Vintage będą mogli już wkrótce cieszyć się najnowszym modelem z super modnej linii.

  • 0

Delma Maślany smak w kostce – nowy format, doskonały smak

Delma Maślany smak to nowa odsłona i odmieniona receptura produktu, który w polskich domach znany jest od ponad 20 lat. Udoskonalona wersja oraz zawartość 80% tłuszczu pozwala na uniwersalne zastosowanie w domowej kuchni. Nowością jest innowacyjny format opakowania – kostka 250 g, która bezpośrednio nawiązuje do maślanego smaku Delmy.

  • 0

MECHANICZNA REWOLUCJA ŁĄCZY SIŁY Z MATKĄ NATURĄ: SWATCH PRZEDSTAWIA MODELE SISTEM51 BIO-RELOADED

Słynne zegarki automatyczne SWATCH SISTEM51 zostały teraz wykonane z materiałów pochodzenia naturalnego! W wyniku połączenia innowacji, biomateriałów i szwajcarskiej precyzji powstał wyjątkowy efekt, a czas jest wykorzystywany niezwykle skutecznie… i to Ty o tym decydujesz. Mechanizm składający się z 51 elementów połączonych centralnie 1 śrubą został złożony w pełni automatycznie. Ta esencja innowacji zamknięta w jednym zegarku wyraża wciąż aktualne przesłanie – Swatch jest ponadczasowy.

  • 0

Nowość! Donut z piankami HARIBO Chamallows

Marka HARIBO we współpracy z firmą STOKSON wprowadza na rynek nowość – wyjątkowe donuty z piankami HARIBO Chamallows. Produkty są już dostępne w sieci sklepów Żabka na terenie całej Polski.

  • 0

CZAS NA PREZENTACJĘ ²Q – SWATCH KONTYNUUJE TAJNĄ MISJĘ Z OKAZJI PREMIERY FILMU NIE CZAS UMIERAĆ

Międzynarodowy sukces pierwszej współpracy SWATCH X 007 zaowocował stworzeniem drugiego modelu Swatch - wyłącznie z okazji premiery filmu Nie czas umierać, który trafi do kin w listopadzie tego roku. Mając więcej wolnego czasu, ulubiony bohater Swatch, Q, zaszył się w swoim laboratorium i w tajemnicy stworzył niezwykłe dodatki do swojego nowego zegarka.

  • 0