Czas na regenerację skóry po lecie!

Czas na regenerację skóry po lecie! Piękna opalona skóra jest naturalną pamiątką po lecie. Jednak w miarę upływu czasu staje się ona wysuszona, podrażniona, traci swój blask i koloryt. Co zatem zrobić, aby przywrócić równowagę naszej cery utraconą podczas lata?

  • 0

Złap oddech z Olejkami BAMBINO RODZINA

Piękny sierpień i szczyt popytu na relaks! Kto z nas pamięta czas, gdy bardziej potrzebowaliśmy relaksującego odpoczynku? Jak zapewnić go sobie także poza okolicznościami urlopowymi? Tego lata przekonaliśmy się, że wakacje spędzone w domu mogą być równie ciekawe, jak podczas dalekiej podróży. Nie możesz udać się na weekendowy wyjazd do SPA? Nie szkodzi. Spraw, żeby SPA przyjechało do Ciebie! Zaproś dzieci do wspólnej zabawy i urządźcie sobie odpoczynek rodem z 5 gwiazdkowego hotelu. Z olejkami pod prysznic BAMBINO RODZINA wszystko jest możliwe! W końcu mogą ich używać nie tylko maluchy od 3. roku życia, ale także ich rodzice.

  • 0

SWATCH X JOANNE TATHAM & TOM O’SULLIVAN

Kot mierzący 7,2 m, twarz w kolorach tęczy, potwór z Loch Ness, bestia z rogiem… a może kapeluszem. Brytyjski duet artystyczny Joanne Tatham i Tom O’Sullivan od 25 lat zgłębia różne oblicza sztuki współczesnej. W swojej pracy wykorzystuje duże rzeźby, malarstwo i architekturę, a także performanse, fotografię i teksty. Ich prowokujące i skłaniające do refleksji dzieła powstają z myślą o wpisaniu się na trwałe w lokalizacje, w których powstają, aktywizacji otoczenia i zachęcenia widza do udziału w teatrze absurdu. Tatham i O'Sullivan ukończyli Glasgow School of Art i wystawiali swoje prace na całym świecie, między innymi podczas festiwalu Coachella, a także na Biennale w Wenecji.

  • 0

Idealne na każde zaręczyny pierścionki z brylantami

Okres narzeczeństwa to piękny czas dla każdej pary. Szczególnie kobiety czerpią z tego momentu wiele przyjemności, rozpoczyna się on otrzymaniem wyjątkowej, mogącej przetrwać wiele lat dobrej jakościowo biżuterii. Przed tym ważnym dniem mężczyzna przegląda różne pierścionki z brylantami i szuka tego, który byłby najlepszy dla jego wybranki. Brylant w połączeniu z materiałem szlachetnym, między innymi złotem czy srebrem, będzie najkorzystniejszym wyborem, spotka się z on z entuzjastycznym przyjęciem. Każdemu przyszłemu narzeczonemu zależy na tym, żeby taki pierścionek okazał się godny uwagi. Jego narzeczona wraz z obrączką będzie nosiła taką biżuterię przez całe życie, musi być to więc model uniwersalny, który sprawdzi się niezależnie od sytuacji, pasujący do dłoni. W dzisiejszych czasach, żeby można było dobrze wybrać i nie trzeba robić zakupów w stacjonarnych sklepach z biżuterią. Klient odnajdzie pomoc także w punktach online, przykładem może być sklep viadem.pl

  • 0

G-SHOCK x One Piece

Miliony fanów popularnego serialu, gier i komiksów One Piece wstrzymują oddech – dwie kultowe japońskie marki ogłaszają współpracę, której rezultatem jest prawdziwy skarb! Już w sierpniu będziemy mieć unikalną okazję zdobycia niezwykłego artefaktu dedykowanego ukochanej japońskiej fabule – G-SHOCK wprowadza na rynek limitowaną serię modelu GA-110JOP.

  • 0

Back to school – wraca dobry wspólny czas

Choć wydawało się to niemożliwe – cieszymy się z powrotu szkoły. W tym szczególnym czasie doceniane są wspólne chwile, czy to w szkolnej ławce, czy w wirtualnej klasie. Będziemy mnożyć dobre momenty spędzane razem, a niepowodzenia dzielić na drobne.

  • 0

Do zakochania jeden… łyk! LOVE - nowy smak waterdrop

Producent mikrodrinków waterdrop® prezentuje kolejny smak w ofercie marki. Kostki pod nazwą LOVE to niecodzienne połączenie roślinnych składników: słodko – kwaśnych jagód goji, owoców granatu oraz ekstraktu z schisandry, czyli cytryńca chińskiego. Kapsułki należy rozpuścić w wodzie, a smak uzyskanego napoju przyniesie przyjemne orzeźwienie w upalne dni i przywiedzie słodko – pikantne wspomnienia wakacyjnej miłości. Kostki LOVE zadebiutowały w polskim sklepie internetowym waterdrop® 9 sierpnia.

  • 0