Codziennie możemy ratować Ziemię! Areta Szpura o eko życiu na 16. edycji OKK! design

Specjalistka od zadań niemożliwych. Ubierała Justina Biebera, Rihanne, Miley Cyrus i Kylie Jenner, a teraz pełnoetatowo ratuje planetę. Arety Szpury nie trzeba przedstawiać - to jedna z najbardziej rozpoznawalnych osobowości w świecie mody, odnoszącą sukcesy na światową skalę. Niedawno postanowiła jednak porzucić tę branżę, aby… ocalić naszą planetę. Jak tego dokonać? O tym opowie podczas najbliższej edycji wydarzenia OKK! design.


16. spotkanie z wzornictwem i architekturą, OKK! design #BiophilicDesign, zbliża się wielkimi krokami i już 9 września zobaczymy się ponownie. Tym razem wyjątkowym gościem specjalnym będzie Areta Szpura, obecnie radosna eko aktywistka. Areta po 10 latach spędzonych w blogosferze i w świecie mody zmieniła kierunek o 180 stopni, mimo pasma spektakularnych sukcesów marki Local Heroes na arenie międzynarodowej. Dlaczego? Ciemne strony przemysłu tekstylnego skłoniły ją do podjęcia ważnych decyzji i tym samym opuszczenia branży mody na rzecz ruchu proekologicznego i edukacji o małych-wielkich krokach dla lepszego jutra na planecie Ziemia. Jej świeżo wydana książka „Jak uratować świat, czyli co dobrego możesz zrobić dla planety” to dopiero początek!

Areta udowadnia, że małe zmiany mogą przełożyć się na realne efekty i warto zacząć je od siebie – swojego domu, przyzwyczajeń, zakupów. Podczas OKK! design, w dyskusji odnoszącej się do tematu przewodniego #BiophilicDesign, opowie co w eko trendach piszczy, jak prowadzić zrównoważony dom i nie zwariować oraz zdradzi kilka swoich pomysłów na kreatywność w duchu slow. Zapnijcie pasy, bo ta dziewczyna ma moc, by zmienić świat!
Do zobaczenia 9 września w warszawskiej przestrzeni MYSIA 3!

Więcej o OKK! design: http://okkdesign.pl/