Crafted Blend

Na gorące dni Parfois przygotowało concept collection, która ma na celu pokazać, że proste i minimalistyczne części garderoby mogą stać się obiektem pożądania. Crafted Blend jest kolekcją, która zwraca uwagę na wartość tego, co ręcznie robione, w doskonałych proporcjach pomiędzy rękodzielnictwem a wyrafinowaniem. Inspiracje pochodzą z czterech stron świata, a proponowane akcesoria, pomimo iż wywodzą się ze złożonego projektu, bardzo łatwo wpasowują się w codzienne stylizacje.

W kolekcji Crafted Blend nieoczekiwane proporocje odświeżają podstawowe akcesoria takie jak torby na zakupy czy torebki kopertówki. Tym razem, czysta biel ewooluje w kierunku propozycji bardziej wszechstronnej i łatwiejszej do użycia – odcienia marmuru, który będzie kluczową barwą tego sezonu.
Pustynne ciepło emanuje neutralnymi tonami złota i ziemi, tworząc nową kolekcję. Taka paleta kolorów na torebkach miesza się z marmurowymi barwami, a towarzyszą jej detale i tkaniny bogate w przeróżne tekstury. Zamsz, tkaniny teksturowane i wyplatane są podstawą dla akcesoriów, które łączą w sobie elegancję i wolnego ducha etnicznych wykończeń takich jak frędzle. Kolory lata nie pozostają jednak w tle – żółty i ceglasty dodają życia torebkom, które charakteryzują się nowoczesnością pomimo że ich kształty są zdecydowanie vinatge.

Elementy biżuterii proponowane są w rozmiarach makro, z kolczykami i naszyjnikami w rozmiarach oversize i przemeniających podstawowe stylizacje. Proponowane zestawienie kolorów współgra z całą kolekcją, gdzie niegdzie z odcieniami bardziej zdecydowanymi i letnimi takimi jak pomarańczowy czy zielony. Akcesoria te dodają etnicznego charakteru kolekcji Crafted Blend, która nie traci na współczesności i w pewnym sensie, na minimaliźmie. Całości kolekcji dopełniają buty i chusty, których paleta kolorów bazuje na odcieniach ziemi i jest łatwa do użycia. Buty wynoszą na wyżyny rękodzielnictwo, w unikatowymi połączeniu drewna i zamszu. Crafted Blend oferuje akcesoria, które będą fundamentalne podczas upalnych dni i pozwolą zachować lekkość i odpowieni styl. Jest to kolekacja, która wyraźnie zaznaczy porę roku, z wzorami i propozycjami rękodzielniczymi w postaci akcesoriów towrzących stylizacje tego lata.

View the embedded image gallery online at:
https://styling.pl/crafted-blend-3290-3290#sigProId3a3e5252b9