Ostrzeżenie
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 62.

Do tej pory był blond. Teraz jest INOA Ultra Blond.

lor1305221
Perfekcyjny, czysty i krystaliczny blond pozostaje „Graalem” naszych czasów, marzeniem wielu kobiet. Dlatego też L’Oréal Professionnel dokonał technologicznego przełomu i stworzył koloryzację INOA Ultra Blond, koloryzację wyłącznie do użytku przez fryzjerów w salonach fryzjerskich.

Kiedyś potrzeba było wiele czasu, by stać się blondynką. W dodatku dla włosów była to prawdziwa gehenna. Dziś jednak, po raz pierwszy w historii koloryzacji L`Oréal Professionnel, kobiety nie muszą już wybierać pomiędzy wysublimowanym blondem, pielęgnacją włosów i optymalnym komfortem skóry głowy.

 Dzięki technologii ODS2 INOA Ultra Blond zapewnia krystaliczny, czysty i wielowymiarowy blond. INOA Ultra Blond to koloryzacja rozjaśniająca bez amoniaku, która rozjaśnia włosy aż do 5 tonów, z wyjątkowym efektem pielęgnacyjnym włókno włosa*!

lor1305221

INOA Ultra Blond to prawdziwy przełom technologiczny! L’Oréal Professionnel opracował nowy, mistrzowski sposób koloryzacji na blond, oparty na technologii ODS2 (Oil Delivery System), aby maksymalizować moc koloru przy zachowaniu optymalnej ochrony włókna włosa.

To coś więcej niż koloryzacja – ta innowacja daje możliwość pielęgnacji opartej na intensywnym odżywianiu i nawilżaniu włosa aż do 6 tygodni** przy jednoczesnym zachowaniu optymalnego komfortu skóry głowy. Wystarczy jedna aplikacja by dzięki INOA Ultra Blond uzyskać krystaliczny, czysty i wielowymiarowy blond, a włosy będą bardziej miękkie i lśniące niż przed koloryzacją.

INOA Ultra Blond to produkt skierowany do: blondynek, które chcą uzyskać idealny odcień, brunetek, które zawsze chciały być blondynkami, i wszystkich innych kobiet pragnących uzyskać efekt blondu we włosach (pasemka, ombré, efekt „muśnięcia słońcem”...).

Obecnie i brunetki, i blondynki mogą uzyskać perfekcyjny blond!
INOA Ultra Blond dostępna jest wyłącznie w salonach współpracujących z L’Oréal Professionnel.


INOA POD LUPĄ: PIERWSZA KOLORYZACJA BEZ AMONIAKU

INOA
W roku 2009 L’Oréal Professionnel zrewolucjonizował koloryzację tworząc INOA: nowej generacji produkt oparty na technologii ODS (Oil Delivery System). Technologia ODS – nowatorski system na bazie olejku, zwiększający efektywność koloryzacji. Zapewniający wyjątkową pielęgnację włókna włosa* i różnorodne możliwości kolorystyczne.

Nie potrzebujemy już amoniaku, wystarczy bezzapachowa substancja zasadowa: monoetanolamina (MEA). Do tej pory monoetanolamina była stosowana głównie w produktach do koloryzacji ton w ton. Obecnie zastosowanie systemu olejków pozwala pójść o krok dalej w rozjaśnianiu, nawet przy ograniczonym stężeniu czynników zasadowych.

INOA ODS²
W 2012 roku L’Oréal Professionnel dokonał nowego osiągnięcia. To technologia ODS drugiej generacji - jeszcze łatwiejsza w aplikacji dla fryzjera, a przy tym równie prosta w przygotowaniu, co klasyczne farby, których do tej pory używał.

TECHNOLOGIA ODS2: trwała, profesjonalna koloryzacja napędzana przez olejek aby maksymalizować moc koloru przy zachowaniu optymalnej ochrony włókna włosa. Niezwykle szlachetny, wielowymiarowy kolor z każdą koloryzacją. Wyjątkowa moc pokrycia siwych włosów aż do 100%. Włosy bardziej miękkie i lśniące niż przed koloryzacją. 6 TYGODNI INTENSYWNEGO NAWILŻENIA I ODŻYWIENIA WŁOSÓW.**

JUŻ DZIŚ L’OREAL PROFESSIONNEL WPROWADZA INOA ULTRA BLOND

W 2013 roku L’Oréal Professionnel postanowił pójść jeszcze dalej z koloryzacją ODS, tworząc superrozjaśniającą technologię INOA Ultra Blond.

INOA ULTRA BLOND to rozjaśnianie i koloryzacja w jednym. Aby osiągnąć efekt rozjaśnienia aż do 5 tonów bez amoniaku, podniesiono zawartość olejku w formule do niespotykanego dotąd poziomu: ponad 50% mieszanki. Olejki uwalniają potencjał składników zasadowych, aby zapewnić efekt rozjaśnienia.

* pomaga zachować naturalny poziom lipidów i aminokwasów włókna włosa.
** test instrumentalny.

Materiały prasowe L`Oréal Professionnel.