Realizm magiczny. Luksusowy apartament z oszałamiającym widokiem i znakomicie zaprojektowanym oświetleniem.

O niewielu lokalizacjach w Warszawie można powiedzieć, że są wyjątkowe, niepowtarzalne i naprawdę robią wrażenie! W ich czołówce jest bez wątpienia prestiżowy apartamentowiec Złota 44. Mamy przyjemność przedstawić nowy projekt wnętrza apartamentu o powierzchni 210 metrów kwadratowych, którego autorem jest pracownia architektoniczna Tissu Architecture.

  • 0

Monochromatyczne mieszkanie w skali szarości

Zaprojektowane przez Annę Ejsmont z Biskupca mieszkanie o powierzchni 60 m2, zostało nagrodzone w 12. edycji konkursu VASCO Integracja w kategorii projekt MONO. Jury doceniło wnętrze przede wszystkim za zastosowanie oryginalnych rozwiązań w nowoczesnej przestrzeni, wykorzystując przy tym grzejnik VASCO MONO.

  • 0

Złotem przetykane

Nowoczesne Osiedle Wilno na warszawskim Targówku, to niemalże miasto w mieście.  Kameralna architektura niskich bloków ozdobionych muralami, zieleń, place zabaw i własna stacja kolejowa sprawiają, że chętnie jest wybierane przez rodziny z dziećmi. W jednym z budynków powstała przyjazna przestrzeń mieszkalna dla małżeństwa z dwójką dzieci, zaaranżowana przez pracownię Decoroom.

  • 0

Płytki inspirowane sztuką początku XX wieku, czyli luksus w wydaniu Gosi Baczyńskiej i Ceramiki Paradyż

Nieoczywiste struktury, bogate zdobienia, dynamiczne linie oraz nuta elegancji rodem z powieści Francisa Scotta Fitzgeralda, Wielki Gatsby. Stylistyka początków XX wieku ponownie wraca do wnętrz, dyktując najnowsze trendy. Niebanalne, pełne blichtru płytki ceramiczne projektu Gosi Baczyńskiej są tego najlepszym przykładem. Inspirowane światem wielkiej mody kolekcje zachwycają detalami, które zamienią naszą przestrzeń w prawdziwe królestwo luksusu.

  • 0

Hydra, wyspa artystycznej bohemy

Nowa, XII kolekcja tapet włoskiej marki Glamora w wykończeniu GlamFusion nazwana została na cześć maleńkiej wyspy Hydra na Morzu Egejskim. Słynie z obłędnych zachodów słońca i uroczej dziewiętnastowiecznej zabudowy. To podobno najromantyczniejsza z greckich wysp. Nie ma na niej samochodów, skuterów, turystów. Panuje tam niebiański wprost spokój. To tu właśnie powstały najpiękniejsze z piosenek Leonarda Cohena. Zobaczcie, jak malutka Hydra zainspirowała projektantów marki Glamora, której wodoodporne tapety kupić można w sieci salonów z wyposażeniem wnętrz Dekorian Home.

  • 0

Kolektywni – 5 marek, wspólna historia

Środowy wieczór w wykwintnej restauracji Opasły Tom zapamiętany zostanie w świecie polskiego designu jako początek nowej ery, ery kolektywnego działania. Przy smakołykach serwowanych przez najlepszych szefów kuchni odbyła się premiera grupy Kolektywni zrzeszającej rodzime marki meblarskie, których wyznacznikiem jest unikatowe wzornictwo, lokalne rzemiosło i wysoka jakość.

  • 0

Jesienne zapatrzenie. Nowe kolekcje mebli i dodatków Miloo Home

Nareszcie nadeszła złota jesień, na którą tak wielu z nas czekało. Powoli codzienne życie z zielonych ogrodów i nagrzanych słońcem tarasów przenosimy do przytulnych wnętrz salonów. Tu, w cudownie relaksującym domowym otoczeniu, w towarzystwie rodziny, leniwego kota i stęsknionego psa, gromadzimy zapasy dobrego nastroju i pozytywnego nastawienia, które wystarczyć mają nam aż do wiosny. To one wraz z nowościami od Miloo Home pomogą nam przetrwać chłodne, pochmurne dni, deszcz dzwoniący o parapet i listopadową paletę barw za oknami.

  • 0