#OdCiebieDlaCiebie ‒ bądź pozytywnym egoistą tej zimy z COSTA COFFEE!

cos1511201
COSTA COFFEE rozpieszcza miłośników kawy swoim nowym zimowym menu. W myśl hasła #OdCiebieDlaCiebie nawołuje do sprawiania sobie chwili przyjemności podczas przedświątecznej gonitwy i przekonania się, jak pysznie może smakować zima. W świąteczny nastrój relaksu wprowadzą m.in. Szarlotkowa kawa z delikatną nutą cynamonu, Piernikowa Light z aromatem delikatnych pierników czy słodycz wykwintnego tortu makowego. To jak? Byliście grzeczni?

  • 0

Duma, pasja i osobowość ‒ Krakowianin najlepszym baristą w Europie!

cos1511031
Maciej Golonka zwycięzcą Europejskiego Finału Mistrzostw Barista of the Year 2015
Najlepszym baristą w Europie został Maciej Golonka z kawiarni COSTA COFFEE w Galerii Krakowskiej. Zwycięzca Europejskiego Finału konkursu Barista of the Year 2015 marki COSTA COFFEE zachwycił jurorów perfekcyjnie przygotowanymi kawami. Przed laureatem kolejne baristyczne wyzwanie. Krakowianin będzie reprezentować Polskę w Światowym Finale Champion of Champions w Londynie.

  • 0

Jej Królewska COSTA!

cos1510141
Jesienne menu COSTA COFFEE przyniesie ze sobą światowy powiew londyńskiej metropolii. Pod hasłem „Zjednoczonego Królestwa  Smaku” na gości kawiarni czeka menu nawiązujące do londyńskich korzeni marki. W ofercie króluje m.in. delikatne Royal Flower, trójwarstwowy French Caramel oraz uwodzące słodyczą kruszonych ciasteczek OREO® – Ciasteczkowe Love.

  • 0

Racuchy drożdżowe - podwieczorek idealny

jes1507101
Są takie dni, że mam ochotę na słodkie co nie co. Nie zawsze jem zdrowe sałatki z łososiem, serkiem i kiełkami, czasem po prostu muszę zjeść tost oblany nutellą lub racuchy.

  • 0

Tarta z mascarpone i porzeczkami

jes150701
Korzystając z pełni lata, poszłam na poszukiwania porzeczek, które można już spotkać na targu. Ich letni zapach wypełnił kuchnię, gdy przygotowywałam z nich masę do mojej tarty przełożonej dodatkowo serkiem mascarpone.

  • 0

Tarta z malinami i masą z mascarpone

DSC 0326
Orzeźwiająca tarta z malinami na bardzo upalne, pierwsze dni lata, to najlepsze rozwiązanie na grilla oraz pyszny i prosty deser na popołudniowe leniuchowanie na dworze :)

  • 0