Wnętrzarskie postanowienia na nowy rok

Posylwestrowe przemyślenia o rozpoczęciu wszystkiego od nowa nie mają na ogół najlepszej prasy. Nowa dieta i karnet na siłownię z pewnością nęcą efektami, ale tempo życia i trudności w odrzuceniu starych nawyków, sprawiają, że często o nich zapominamy. Są jednak postanowienia, które pozwalają zobaczyć realne zmiany, w o wiele krótszym czasie. Mowa tu o metamorfozie przestrzeni, w której żyjemy na co dzień. W tym przypadku nawet niewielka reorganizacja sprawia, że natychmiast czujemy się lepiej.

  • 0

Rodzinna sceneria. Przytulne mieszkanie w Warszawie

Miało być nietuzinkowo, naturalnie i swobodnie. Bardzo ważne było również dostosowanie rozwiązań do potrzeb rodziny z małymi dziećmi. By sprostać oczekiwaniom inwestorów, architekci z pracowni Decoroom postawili na ponadczasowe szarości oraz skandynawską stylistykę.

  • 0

Wyposażenie łazienki dla niepełnosprawnych - jakie produkty wybrać?

W ostatnich latach społeczeństwo polskie starzeje się coraz szybciej. Z takim stanem rzeczy wiąże się wiele zjawisk, które przekładają się na codzienne życie. Jedną z nich jest aranżacja domu, w tym łazienki. Jest to bowiem miejsce, które dla bezpiecznego użytkowania powinno, być jak najbardziej dopasowane do potrzeb osób starszych czy niepełnosprawnych. Jeśli chcesz dowiedzieć się na jakie elementy wyposażenia powinno zwracać się uwagę podczas aranżacji - koniecznie zapoznaj się z naszym poniższym wpisem. Zapraszamy!
  • 0

Prostota i naturalność – przepis na piękną zimową aranżację stołu Kolekcja stoneware SHELL Fyrklövern

Budząca zachwyt aranżacja nie wymaga bogatych we wzory i kolory elementów dekoracyjnych. Czasem to, co najpiękniejsze odnaleźć możemy w prostocie i naturalności. Właśnie taka jest kolekcja SHELL Fyrklövern – wykonana z najwyższej jakości kamionki, o subtelnym odcieniu złamanej bieli. Jej kształty inspirowane są naturą, a złote akcenty dodają jej elegancji. SHELL Fyrklövern to wyjątkowy serwis, z którym stworzymy piękne nakrycie stołu przez cały rok. Znakomicie sprawdzi się też w aranżacjach zimowych, z prostą dekoracją w postaci gałązek świerku, cytrusów czy orzechów.

  • 0

Podłoga w Twoim stylu z produktami wineo

Aranżacja przestrzeni to dziedzina, w której wyrażanie siebie jest nie tylko zalecane, ale wręcz obowiązkowe. Funkcjonalność, parametry techniczne, a także aktualne trendy są niezwykle ważne, jednak tylko eksponując własny gust i upodobania możemy zwykły budynek czy mieszkanie zmienić w prawdziwy dom. A ponieważ podstawą każdego pomieszczenia jest podłoga, to właśnie od niej należy rozpocząć projektowanie wymarzonego wnętrza. Pomogą w tym niezwykle eleganckie i różnorodne biopodłogi oraz panele winylowe marki wineo.

  • 0

Podłoga Barlinka na stoisku Oskara Zięty podczas Warsaw Home 2021

Tegoroczna edycja Warsaw Home & Contract powstała z myślą o spotkaniu z drugim człowiekiem. Ponowny kontakt z nim inspiruje i otwiera na nowe możliwości. Najlepszym na to dowodem była wystawa Gravity of Colours na stoisku Zieta Design, której subtelną oprawę stanowiły naturalne deski z oferty firmy Barlinek.

  • 0

Powściągliwa elegancja na warszawskiej Woli

Trzypokojowe mieszkanie, którego projekt powierzono pracowni Latre Design, znajduje się na warszawskiej Woli, w urokliwej kamienicy z lat 50. W trakcie prac wykończeniowych architekt Ewelina Latra-Kalinowska postanowiła odkryć zastaną w nim starą, klimatyczną cegłę. Pozostawiono ją na wybranych ścianach w salonie i w gabinecie. Zabieg miał na celu wydobycie z wnętrza charakteru minionych lat i zmianę mieszkania w przestrzeń o unikalnym klimacie. Zaproponowane kolory, meble i oświetlenie ze sklepu Ardant.pl zostały uważnie dobrane, tworząc w efekcie relaksującą przystań na mapie wielkiego miasta.

  • 0

Czy kupno lustra online jest bezpieczne?

W ostatnich latach zakupy online stale zyskują na znaczeniu. Jest to związane z wygodą użytkowników, optymalizacją czasu, a często i oszczędnością pieniędzy. Wiele osób zastanawia się nad tym, czy kupno delikatnych produktów takich jak wyroby szklane i lustra online ma sens i jest bezpieczne. Jeżeli wybierzesz renomowanego producenta lub dystrybutora, taki zakup jest w pełni bezpieczny – a dostarczony produkt będzie w stanie idealnym.
  • 0