Sofy z barem. Luksus na wyciągnięcie ręki

Sofy i narożniki z barem, to jeden z najmodniejszych trendów ostatnich lat i duży komfort dla amatorów mebli o nietypowych, współczesnych liniach, które jednocześnie ułatwiają codzienne funkcjonowanie. Posiadacze baru zamontowanego pomiędzy siedziskami z funkcją relaksu, poczują się na takim meblu, jak w scenografii do przygód Jamesa Bonda!

  • 0

Relaks z miętą i różem w tle

67 m2 mieszkanie na warszawskim Żoliborzu, zaprojektowane przez pracownię Design me too, powstało z myślą o czteroosobowej rodzinie. Ciepły skandynawski klimat miesza się tu z akcentami mięty i pudrowego różu. Obie barwy na szczęście przestały kojarzyć się z pokojami dziecięcymi i śmiało wkroczyły do innych pomieszczeń. Chociaż przybierają różne odcienie, tym razem architekci postanowili pokazać je w delikatnym, pastelowym wydaniu.

  • 0

Kupowanie mebli w internecie?

Na kupowanie mebli przez internet decyduje się ostatnio coraz więcej Polaków. Z ofert tego rodzaju sklepów korzystamy teraz częściej także ze względu na panującą w chwili obecnej pandemię. Zakupy online dają wielu z nas poczucie większego bezpieczeństwa. O czym pamiętać, decydując się na wybór mebli, bez uprzedniego zobaczenia ich na żywo w salonie meblowym, zapytaliśmy specjalistów z Gala Collezione, polskiego producenta sof, narożników, foteli i zestawów modułowych, których jakość i nowoczesny design trafia w najbardziej wyrafinowane gusta.

  • 0

Modne wazony szklane do każdego salonu

Duża wiedza na temat aranżacji wnętrz sprawia, że właściciele mieszkań sami decydują się na jego urządzenie, kupowanie do nich mebli i dodatków. Wyzwaniem może być zwłaszcza salon. Do tego miejsca zapraszani są goście, dlatego powinien wyglądać stylowo i modnie. Dobrym rozwiązaniem na każdy stół czy ławę mogą być ponadczasowe wazony szklane. Pozwalają one na stworzenie idealnej aranżacji niezależnie od stylu wnętrzarskiego, jaki panuje w pokoju. Właściwe elementy dekoracyjne zawierają także widoczną na co dzień funkcjonalność. Ich obecność pozytywnie wpływa na jakość życia w domu. Sprawiają, że mieszkańcy mogą czuć się tam swobodnie. Zachowana jest także równowaga, mieszkanie nabiera ciepłego charakteru.

  • 0

Jak wygląda mieszkanie w stylu skandynawskim?

Styl skandynawski jest coraz chętniej wykorzystywany w aranżacji naszych mieszkań. Jednak na jego wizerunek nie składają się tylko barwy oraz meble. Bardzo ważne są tutaj wszelkie dodatki, które nadają mu przytulności oraz charakteru.
  • 0

Kominek nie musi zajmować dużo miejsca

W nowoczesnym budownictwie coraz bardziej liczy się kompaktowość i funkcjonalność. Jest to połączenie, które sprawdza się zarówno w modernistycznych jak i klasycznych budynkach.
  • 0

Jeśli nie biurko, to co? 3 sposoby na kącik biurowy w sypialni

Gdy z dnia na dzień stanęliśmy wobec perspektywy pracy zdalnej, gabinet domowy okazuje się szczególnie przydatny. Ale nie nieodzowny, bo nawet ci, którzy nie dysponują oddzielnym pomieszczeniem dedykowanym celom zawodowym, mogą zorganizować sobie komfortową przestrzeń do pracy. Często to sypialnia jest jedynym miejscem, w którym udaje się wygospodarować kącik biurowy, gdyż tylko tam możemy liczyć na chwilę odosobnienia i koncentracji z dala od strefy dziennej, gdzie gromadzą się domownicy. Tyle że w pokoju, którego znaczną część zajmują łóżko oraz szafa, nie zawsze uda się zmieścić pełnowymiarowe biurko. A praca czeka… Z pomocą przychodzi marka Komandor i jej 3 sposoby na wygospodarowanie kącika biurowego w sypialni.

  • 0

Plan działań, czyli kiedy i jak zaprojektować dekoracje okienne?

Im wcześniej, tym lepiej – to zasada, która sprawdza się w wielu dziedzinach, w tym także w projektowaniu domów czy remontowaniu mieszkań. Pomysły, które pojawiają się na etapie planowania można dogłębnie przemyśleć i w odpowiednim momencie powołać do życia. Tyle teoria, ale jak wiadomo, w praktyce bywa różnie i zdarza się, że godziny wertowania internetowych inspiracji skutkują zmianą planów albo wymarzone aranżacje okazują się niemożliwe do odtworzenia w naszym M3. Na co należy zwrócić uwagę już na etapie projektu i na co zdecydować się w przypadku gotowego mieszkania – radzi ekspert Marcin Dekor.

  • 0