Dziergane zabawki – podpowiadamy, jak dobrać włóczki, noski i oczka do maskotek!

Wyróżniony Dziergane zabawki – podpowiadamy, jak dobrać włóczki, noski i oczka do maskotek!
Są niezwykle urocze, przyjemne w dotyku i absolutnie wyjątkowe – ręcznie robione maskotki to prawdziwy hit ostatnich sezonów. Co ciekawe, ich zrobienie wcale nie jest specjalnie trudne, a potrzebne materiały kosztują naprawdę niewiele. Do tych, w które warto się zaopatrzyć, należą z pewnością włóczki oraz noski i oczka do maskotek. Jakie wybrać, by dziergane zabawki były nie tylko urocze, ale i bezpieczne dla dziecka? Oto kilka podpowiedzi, które pomogą Ci dobrać najlepsze.

Jak wydziergać maskotkę? Możliwości jest naprawdę wiele

Ręcznie robione maskotki urzekają zarówno dzieci, jak i dorosłych. Ich wykonanie daje masę satysfakcji, a efekt doskonale sprawdza się w roli oryginalnego upominku. Jak wydziergać idealną maskotkę? Wbrew pozorom wcale nie musi być to trudne. W sieci znajdziesz mnóstwo gotowych wzorów i filmików instruktażowych – krok po kroku przeprowadzą Cię one przez proces samego dziergania i pokażą Ci, jak zamocować dodatki, takie jak noski czy oczka do maskotek.

Materiały potrzebne do wydziergania maskotki

Do najpopularniejszych obecnie, dzierganych zabawek należą między innymi maskotki Amigurumi, zwierzątka, tradycyjne misie oraz urocze lalki. W tworzeniu projektów o takim charakterze możesz wykorzystać zarówno druty, jak i szydełko. Bardzo ważny jest także wybór odpowiedniej włóczki. W dzierganych zabawkach doskonale sprawdzają się stosunkowo grube włóczki o przyjemnej w dotyku powierzchni. Do propozycji zdecydowanie godnych polecenia zaliczają się np. włóczki „Alize Baby Softy Plus”, „Himalaya Dolphin Baby” czy „Betynka”, które znajdziesz w sklepie Niteczka. Zdecydowaną większość dzierganych zabawek warto uzupełnić też o specjalne noski i oczka do maskotek. Jakie sprawdzą się najlepiej?

whi2109102

Noski i oczka do maskotek – jak wybrać odpowiednie?

Nie da się ukryć, że noski i oczka do maskotek należą do tych elementów, dzięki którym dziergane zabawki prezentują się naprawdę uroczo. Jeśli zastanawiasz się, jak dobrać takie dodatki, to podpowiadamy, że bardzo ważne jest, by były one bezpieczne. Dotyczy to szczególnie tych elementów, które mają ozdobić zabawki dla najmłodszych. Do akcesoriów, które są jednocześnie ładne i bezpieczne, zaliczają się przede wszystkim oczka i noski zaciskowe. Ich istotną zaletą jest także to, że wyróżniają się naprawdę łatwą aplikacją. Idealnie uzupełnią one ręcznie robione zabawki w niemal każdym rozmiarze.

Dzierganie zabawek to doskonały sposób na twórcze spędzanie wolnego czasu. Taka robótka z pewnością da Ci masę satysfakcji, niewątpliwe skradnie też serce Twojej pociechy. Jeśli szukasz materiałów potrzebnych do stworzenia uroczej maskotki, sprawdź ofertę wspomnianego już sklepu Niteczka. W asortymencie czekają noski i oczka do maskotek oraz mięciutkie włóczki.