EVERYDAY MAGIC — NOWA KAMPANIA MARKI PARFOIS

Premierą kampanii Everyday Magic marka PARFOIS rozpoczyna odliczanie do najbardziej magicznych dni w roku. Światła miasta to idealna sceneria dla poszukiwań odpowiedniego prezentu. Kampania, której bohaterką jest modelka Anna Tihonchuk, podaje motyw przewodni na bieżący sezon: wsłuchanie się w zaraźliwy rytm miasta i udanie na nowo w podróż złożoną z wyjątkowych chwil. Every day is full of magic.

Warstwy złożone z tkanin o różnych fakturach, takich jak wełna, jedwab i filc, pomagają stworzyć stylizacje niepoddające się interpretacji za pierwszym spojrzeniem. Wygoda i obfitość efektów igrają ze sobą niczym dwie przeciwne strony tej samej monety. Wełnianym swetrom towarzyszą długie kolczyki z cyrkoniami, jedwabnym spódnicom kalosze, a glany puszczają oko do portfeli pokrytych futerkiem. To moda w najczystszej formie: sposób na wyrażanie swojej osobowości. I zabawa.

Elementy, które składają się na każdą zimową garderobę — swetry, kardigany, płaszcze i szale — wyskakują z kapelusza razem z dodatkami wołającymi „impreza!”, takimi jak sandały ozdobione brokatem i torebki do ręki, tworząc nowy wymiar stylu. W tym sezonie codzienność wypełnimy magią.

Kolekcja, która doskonale sprawdzi się jako przewodnik pełen inspirujących pomysłów na prezenty, którymi można obdarować najbliższych w tym sezonie!

Twórcy

Modelka: @AnnaTihonchuk

Zdjęcia: @RodrigoCarmuega

MUAH: @Bemiranda_skywalkher

Wideo: @JoãoLeJoy