Figi, stringi, tanga czy hipstery, czyli przewodnik po majtkach

Wyróżniony Figi, stringi, tanga czy hipstery, czyli przewodnik po majtkach
Świat damskiej bielizny jest niezwykle bogaty i bardzo zróżnicowany. Myli się ten, kto myśli, że można go porównać do ilości produktów, z jaką spotykamy się w przypadku bielizny męskiej. Odmienne kroje i fasony to możliwość eksponowania kobiecego ciała na wiele różnych sposobów. Majtki z wysokim stanem, stringi czy tradycyjne figi to tylko kilka przykładów tego, co oferują sklepy z bielizną.

Damskie majtki powinny być dobrze dopasowane do ciała i eksponować jego walory. Ich wybór jest bardzo szeroki, bo wynika z różnych potrzeb i odmiennej budowy kobiecych sylwetek. Cel jednak pozostaje niezmiennie ten sam - komfort noszenia oraz efektownie podkreślone, kształtne pośladki.

Figi – uniwersalne majtki dla każdej pani

Figi są chyba najbardziej rozpowszechnionym typem damskiej bielizny. Ich atutem jest wygoda, którą docenia wiele kobiet. Charakterystyczny kształt z tylną częścią nieco szerszą od przedniej pozwala zakryć całe pośladki, delikatnie się na nich opinając. Figi mogą być wykonane z tkaniny albo delikatnej koronki. Efektownie podkreślają walory kobiecej sylwetki, a w przypadku modeli z wysokim stanem pozwalają ukryć niedoskonałości figury.

Stringi, czyli jak elegancko zaprezentować pupę

Trudno chyba o bardziej odchudzoną wersję kobiecych majtek. Eksponujący damskie pośladki tył bielizny, który ogranicza się tutaj do cienkiego paska tkaniny lub sznurka, został zrównoważony przez przód w kształcie zgrabnego trójkąta. Stringi doskonale sprawdzają się wtedy, gdy nie chcemy efektu widocznej na pośladkach bielizny pod elegancką odzieżą. Podobne jak figi, stringi są dostępne w różnych wersjach kolorystycznych oraz materiałach.

Tanga – wygoda i elegancja

Tanga są zasadniczo bardzo podobne do fig i dlatego bywają z nimi mylone. Jest jednak pewna istotna różnica. O ile w figach tył jest nieco bardziej rozbudowany niż przód, o tyle w przypadku tang zarówno przednia, jak i tylna część majtek ma taką samą budowę. Seksowny trójkąt tkaniny efektownie prezentuje się na pośladkach, odsłaniając znaczną ich część.

Hipstery – nieco więcej materiału

Niektóre majtki zasłaniają więcej niż inne. Jako przykład można tu podać hipstery, które przypominają tanga, jednak ich przód jest nieco szerszy i zasłania biodra. Nadal jednak może to być bielizna elegancka i zmysłowa. Podobnie jak w przypadku innych typów bielizny tak i tutaj wiele zależy od wykorzystanego do uszycia majtek materiału.

Bokserki w wersji damskiej

Nie każda pani lubi mocno wyciętą bieliznę, w znacznym stopniu odsłaniającą biodra oraz pośladki. Z myślą o nich producenci stworzyli modele bardziej zabudowane, niemal całkowicie zakrywające pupę. Damskie bokserki mogą być wykonane z tkaniny albo koronki.

Szeroki wybór damskiej bielizny pozwala sprostać różnym oczekiwaniom i gustom konsumentek. Daje też możliwość dopasowania damskiej bielizny do konkretnej kreacji i uzyskania efektownego wyglądu niezależnie od tego, czy nosimy strój sportowy, czy wieczorową suknię.