G-SHOCK MUDMASTER - nowy twardziel ciężkiego kalibru

Na arenę G-SHOCK wkracza nowy twardziel ciężkiego kalibru, dedykowany tym, którzy mocno stąpają po ziemi. Nowy zegarek G-SHOCK z serii MASTER OF G to prawdziwy pogromca błota, który wytrzyma najbardziej ekstremalne warunki na lądzie -  mowa o G-SHOCK  GWG-2000 MUDMASTER, który został stworzony by przetrwać i zwyciężyć.

 

Zegarek  G-SHOCK GWG-2000 MUDMASTER jest odporny na wstrząsy, zniesie każde ciężkie wyzwania w piachu i błocie. Nowość jest pierwszym w historii zegarkiem G-SHOCK, w konstrukcji którego wykorzystano  materiał „forged carbon”, czyli tzw. kuty karbon, wynaleziony na potrzeby produkcji samolotów i samochodów wyścigowych. Forged carbon to specjalny materiał, który jest niezwykle odporny na uszkodzenia mechaniczne i łatwy w obróbce.  W zegarku MUDMASTER forged carbon zastosowany został w bezelu, aby jeszcze bardziej wzmocnić wstrząsoodporną kopertę G.

 Nowy G-SHOCK  GWG-2000   MUDMASTER to bardziej kompaktowy kształt, jego koperta jest o 1,9 mm cieńsza od poprzedniego modelu. Serce twardziela chroni bezel i obudowa wzmocnione karbonem (carbon core guard). Przyciski zegarka są odpowiednio zabezpieczone przed błotem i pyłem dzięki doskonałemu uszczelnieniu. Legendarny system triple sensor MUDMUSTERA  składający się z trzech czujników  -pozwala zarządzać i kontrolować parametry naszego miejsca- lokalizację, wysokość położenia, ciśnienie atmosferyczne i temperaturę otoczenia. Projektanci zadbali o to, by wskazania zegarka widoczne były nawet w ultra trudnych warunkach. Duże, wyraźne cyfry i mocny kształt wskazówek, podwójne podświetlenie LED i szafirowe szkło zapewniają doskonałą widoczność tarczy. Jak na zegarek do zadań specjalnych przystało, GWG-2000 został wyposażony w zasilanie energią słoneczną oraz waveceptor, czyli system synchronizacji godziny z zegarem atomowym.

Dodatkowo czasomierz wyposażono w system automatycznej korekcji wskazówek. Jak to działa? Czasomierz co godzinę koryguje ustawienia wskazówek. Nie musimy więc martwić się, że wskazówki, które przesuną się w skutek intensywnego ruchu czy drgań będą wskazywać nieprawidłową godzinę – czasomierz dokona autokorekty.

G-SHOCK  GWG-2000  MUDMASTER wspiera nas każdym elementem swojej konstrukcji: pasek zegarka ma strukturę typu heavy duty, zabezpieczającą przed ślizganiem się na skórze, rowki na przyciskach ułatwiają ich precyzyjną obsługę.

Zegarek  G-SHOCK  GWG-2000  MUDMASTER już czeka na terenową przygodę. Model  będzie dostępny w trzech wariantach kolorystycznych – stonowana szarość, militarna zieleń khaki  i piaskowy beż.