G-SHOCK na fali – najnowsze modele surferskich zegarków G-LIDE GBX-100NS

Surfing to adrenalina i łapanie najlepszych fal. Mały błąd i wpadasz w wir świdrującej jak betoniarka wody. Padłeś? Powstań i walcz o przygodę #NeverGiveUp. G-SHOCK szanuje pasję surferów i wyposaża ich w niezniszczalne zegarki serii G-Lide GBX-100. Te modele wytrzymają uderzenie deską, zalanie tonami wody, starcie z piachem, upałem, wirowaniem czy  wstrząsami.

Niezwykle trwała obudowa i legendarny system ochrony pozwolą przetrwać ekstremalne treningi. Modele GBX-100 pomogą zaplanować sportowe starcia z falami, zegarki  wyposażone są w funkcje analizy pływów i faz księżyca, prezentuje czas wschodu i zachodu słońca. Ultraczytelny wyświetlacz prezentuje dane przy pomocy wykresów. Ta funkcja pozwala błyskawicznie je analizować. Zegarek wyposażony jest funkcję Step Tracker, która umożliwia zarządzanie treningiem przez analizę pokonanego dystansu, osiąganą prędkość. Moduł Bluetooth umożliwia zarządzanie zegarkiem z poziomu smartfona, gdzie dedykowana aplikacja G-SHOCK MOVE pozwala na budowanie historii treningów, analizę postępów i motywuje do rozwoju.

Model GBX- 100 jest wodoszczelny do 200 metrów (20 Bar). Obudowa wykonana jest z metalu i wzmocniona włóknem węglowym, co daje jej odporność w zderzeniach ze skałami na dnie. Powierzchnia koperty ozdobiona jest metalową ramką, która nadaje stylu i przypomina o mocy zegarka.

Najnowsze modele G-SHOCK GBX-100 dostępne są w wersji total black z czarną metalową ramką wokół wyświetlacza GBX-100 NS- 1ER lub w wersji z ramką w kolorze miedzi GBX- 100 NS – 4ER.

Oba modele znakomicie pasują do każdej sportowej i miejskiej stylizacji, zdradzając dzikość serca i odwagę właściciela G-SHOCKA.

Zegarek dostępny jest na timetrend.pl i w sieci partnerów handlowych Zibi.

O G-SHOCK

Zegarki G-SHOCK to symbol wytrzymałości i mocy. Wiernie służą podczas najbardziej wymagających wyzwań. Nie straszne są im żywioły wody, ziemi i powietrza, a unikalna konstrukcja G-SHOCK pozwala im przetrwać wstrząsy i uderzenia.
Marka G-SHOCK narodziła się w 1983 roku, w rodzinie Casio, w Japonii. Twórca marki – inżynier Kikuo Ibe konsekwentnie poszukiwał rozwiązania, które pozwoli uodpornić wrażliwy mechanizm zegarka na wstrząsy. Pomimo wielu nieudanych prób Kikuo Ibe nie poddał się, a pasja i determinacja twórcy przyniosły sukces  i narodziła się rewolucja – pierwszy wstrząsoodporny model kultowej kostki – DW-5000C. Od tego momentu zegarki G- SHOCK zaczęły podbijać świat.
Zegarki G-SHOCK są produkowane przez CASIO.  Wszystkie zastosowane w procesie produkcji elementy powstały w fabryce marki. To gwarancja niezmiennej jakości, która charakteryzuje japońskiego lidera w produkcji zegarków kwarcowych. 

Zegarki G-SHOCK są odporne na wstrząsy i siły odśrodkowe – pierwsze zegarki G-SHOCK charakteryzowała unikalna koperta, która perfekcyjnie chroniła moduł przed wszelkimi wstrząsami! Do dziś w kolekcji G-SHOCK znajdziemy kolejne pokolenia klasycznej kostki – seria DW-5600.

Wodoszczelność – Zegarki G-SHOCK są wodoszczelne w standardzie do 200m

Wyjątkowe funkcje – kolekcje GSHOCK projektowane są z myślą o różnych dyscyplinach sportu czy aktywności. Ich funkcje odpowiadają m.in. potrzebom pilotów, nurków, komandosów czy żeglarzy.

Zegarki G-SHOCK – kolekcje

 Od momentu wielkiej premiery kolekcja G-SHOCK zdobyła serca milionów fanów. Zegarki G-SHOCK rozwijają się z kolejnymi pokoleniami miłośników i tworzą obecnie pięć kategorii:
– zegarki G-SHOCK ORIGINAL – esencja designu i fundament funkcjonalności G-SHOCK
– zegarki G-SHOCK G-SQUAD – modele uzbrojone w funkcje sportowe, posiadające Bluetooth i dedykowaną aplikację G-SHOCK CONNECTED oraz G-SHOCK MOVE
– zegarki G-SHOCK G-STEEL – ekskluzywna miejska linia mocarzy G-SHOCK
– zegarki G-SHOCK MASTER OF G – kolekcja dla prawdziwych bohaterów wyposażona w funkcje, pozwalające przetrwać najtrudniejsze warunki na ziemi, lądzie i w powietrzu

– zegarki G-SHOCK EXLUSIVE – linia dla najbardziej wymagających fanów marki, w której znajdziemy linie: MTG (Metal twisted) oraz najbardziej luksusową MR-G, która zawsze występuje w limitowanych ilościach i wykonywana jest ręcznie, w fabryce CASIO w Yamagata.