Ostrzeżenie
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 62.

GOLDWELL StyleSign VOLUME Naturally Full – produkt wielozadaniowy

gol1306122
StyleSign VOLUME Naturally Full to nowy produkt od GOLDWELL, który pozwala uzyskać większą objętość przy suszeniu włosów suszarką, stylizowaniu i wykańczaniu stylizacji.

gol1306121

Każdy, kto ma cienkie i rzadkie włosy marzy o objętości i szuka wszelkich sposobów, by ją osiągnąć. Niestety włosy stylizowane po to, by uzyskać efekt większej objętości, często wyglądają nienaturalnie, sztywno i mało dynamicznie. Takie rozwiązanie nie jest opcją dla kogoś, kto szuka objętości, która nie tylko dobrze wygląda, ale jest też miła w dotyku. Dzięki nowemu sprayowi GOLDWELL StyleSign VOLUME Naturally Full nikt już nie musi wybierać pomiędzy objętością a naturalnością.

 Innowacyjny spray

gol1306122

StyleSign VOLUME Naturally Full jest produktem wielozadaniowym. Może być używany zarówno podczas suszenia włosów suszarką, jak i w czasie stylizowania czy odświeżania włosów. Ten innowacyjny produkt zapewnia naturalną objętość, która utrzymuje się przez cały dzień – bez obciążania włosów i uczucia lepkości.

Wynik innowacyjnych badań w salonach
Advanced Support Technology sprawia, że StyleSign VOLUME Naturally Full jest produktem wielozadaniowym. Technologia ta powstała w wyniku zaawansowanych badań marki GOLDWELL i dzięki niej nowy produkt StyleSign można określić mianem prawdziwej innowacji. Prosto po rozpyleniu na włosy samoprzyczepne mikrocząsteczki budują elastyczną i niewidoczną sieć wspierającą, która owija się wokół pojedynczego włosa. Efekt jest natychmiast zauważalny: wrażenie większej ilość włosów, naturalny wygląd i utrwalenie, które utrzymuje się przez wiele godzin. To jednak nie wszystko. Elastyczne połączenia w mikrosieci mogą się otwierać i ponownie łączyć wiele razy, co umożliwia zmianę ułożenia włosów w dowolnym momencie.

Łatwa aplikacja
Rozpyl Naturally Full na osuszone ręcznikiem włosy zanim wysuszysz je suszarką. Używając do wykańczania stylizacji – rozpyl na włosy jak lakier. Stylizacja utrzyma się przez cały dzień i w dalszym ciągu będzie wyglądać naturalnie. Dla odnowienia objętości nawet na drugi dzień, rozpyl Naturally Full na suche włosy i szybko go w nie wmasuj.
 
GOLDWELL StyleSign VOLUME Naturally Full – dostępny wyłącznie w wybranych salonach GOLDWELL.

Materiały prasowe GOLDWELL.