Hit sezonu - zdobione kurtki dżinsowe! Z czym je nosić by wyglądać modnie?

Wyróżniony Hit sezonu - zdobione kurtki dżinsowe! Z czym je nosić by wyglądać modnie?
Chyba nie ma kobiety, która nie posiadałaby w swojej szafie choć jednej kurtki dżinsowej. Jak się okazuje ponadczasowa klasyka w dalszym ciągu jest na topie, okrycia wierzchnie wykonane z dżinsu nadal cieszą się dużą sympatią wśród kobiet, które cenią sobie wygodę i komfort. Oprócz standardowych modeli, w sklepach nie brakuje również kurtek wyposażonych w oryginalne elementy i zdobienia.

Klasyka w nowej odsłonie

Pierwsze kurtki dżinsowe pojawiły się w sprzedaży już 100 lat temu, o ciekawej i inspirującej historii ich powstania można by opowiadać godzinami. Choć początkowo były to modele o charakterze uniwersalnym, przeznaczonym zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, to bardzo szybko zyskały one dużą popularność. Co więcej, każdego sezonu w sprzedaży pojawiały się coraz to nowsze i bardziej stylowe modele, znacznie różniące się od swoich poprzedników.

Obecnie oprócz standardowych modeli kurtek dżinsowych o prostym kroju, w sklepach nie brakuje klasyki w nowoczesnej odsłonie. Zdobienia w postaci pereł, ćwieków, kolorowych naszywek to tylko kilka z pomysłów na urozmaicenie wyglądu tradycyjnej kurteczki dżinsowej. Mianem hitu ostatnich sezonów okrzyknięte zostały kurtki wyposażone w mięciutkie i barwne futerka, które nadają im designerskiego i niezwykle stylowego look'u. Tego typu niepowtarzalne i oryginalne modele kurtek dżinsowych dostępne są w sklepie internetowym Futra Karibu. Wybór jest ogromny, dzięki czemu każda z nas znajdzie kurtkę odpowiednią do własnych upodobań.
Jak nosić modele zdobionych kurtek dżinsowych by wyglądać dobrze? Z jakimi elementami garderoby można je łączyć? Czego unikać?

Designerskie kurtki dżinsowe - z czym je nosić?

Zastanawiasz się, w jakich zestawieniach najkorzystniej będą prezentować się nowoczesne kurtki dżinsowe? Otóż, ze stworzeniem modnej i praktycznej stylizacji nie będziesz mieć większego problemu. Kurtki rewelacyjnie wyglądają zarówno w połączeniu z sukienką, jak i spodniami. Jeżeli chodzi o krój, to w tym wypadku w dalszym ciągu z pierwszego miejsca nie ustępują kurtki dżinsowe typu oversize, które są świetną alternatywą dla klasycznych parek. Z kolei w okresie wiosenno-letnim doskonałą ozdobą naszych codziennych stylizacji będą lekkie krótkie kurteczki. Zakładając na siebie kurtkę, która wzbogacona została charakternymi zdobieniami, warto jest ograniczyć ilość pozostałych dodatków, dzięki czemu stworzona stylizacja nabierze nieco bardziej minimalistycznego wyglądu.