INVERAY zwycięzcą i zdobywcą prestiżowej nagrody Fashion Magazine Beauty Awards 2021!

Nagrody Fashion Magazine Beauty Awards 2021 zostały przyznane najlepszym z branży ‚beauty’. Spomiędzy wszystkich zgłoszonych marek z sektora kosmetycznego z całej Polski, wyróżnione zostały tylko najlepsze w swojej kategorii. Wśród laureatów nagrodzona została marka INVERAY w kategorii ‚Paznokcie’ za innowacyjny lakier hybrydowy UV/LED. Ten unikalny produkt podbił serca jurorów oraz czytelniczek i czytelników dzięki swojej niepowtarzalnej formule 12-free-of wolnej m.in. od HEMA i di-HEMA.

 

Nagrodzony lakier hybrydowy wyróżnia się wysoce nasyconą pigmentację, która powoduje, że lakiery doskonale kryją już przy pierwszej warstwie. Produkt jest zupełnie wolny od powszechnie stosowanych silnych alergenów takich jak HEMA i di-HEMA, trimethylbenzoyl diphenylphosphine oxide (tpo), benzophenone i innych równie szkodliwych substancji, dzięki czemu lakiery INVERAY można bez obaw stosować również samodzielnie w domu.

Marka INVERAY dbając holistycznie o dłonie, wprowadziła również do oferty nowatorskie olejki, a także eliksiry i serum, które zawierają ekstrakt z Bambusa Morskiego (składnik ten otrzymał nagrodę Green Ingredient Award). Olejki i eliksiry stymulującą szybszą regenerację paznokci i skórek. Serum do dłoni efektywnie radzi sobie z przebarwieniami i stymuluje odbudowę włókien kolagenowych w skórze. Produkt blokuje też docieranie szkodliwego światła niebieskiego odpowiedzialnego za proces fotostarzenia, zapewniając terapię anty-aging oraz pielęgnację na najwyższym poziomie. Marka oferuje rewolucyjne luksusowe produkty do dłoni, jakich jeszcze nie było do tej pory na rynku zapełniając niszę luksusowych i bezpiecznych produktów profesjonalnych z unikalnymi formułami o aktywnym działaniu.

Marka INVERAY została stworzona przez kobiety, z myślą o kobietach, dzięki czemu doskonale rozumiane są potrzeby klientek. Wyjątkowa filozofia marki nawołuje do podarowania sobie choć kilku minut luksusu w trakcie dnia i wprowadzenia przyjemnego rytuału do codzienności, dając sobie dbałość i to co najlepsze. Obecna na rynku zaledwie od pół roku, INVERAY zdążyła już zaistnieć w czternastu krajach i nie zamierza zwalniać tempa. Innowacyjna formuła lakierów hybrydowych podbija serca kolejnych konsumentów i rewolucjonizuje rynek kosmetyczny w Polsce i na świecie. W czym tkwi sukces marki? Nagrodzony kosmetyk to najwyższa jakość, bezpieczeństwo i gwarancja pięknego, nasyconego koloru (a w palecie jest ich aż 120!), odpornego na czynniki zewnętrzne, z maksymalnym kryciem już przy pierwszej warstwie. Mogą go używać kobiety zaczynające dopiero naukę stylizacji paznokci, a także profesjonalistki, pracujące w salonach.

Nagroda Fashion Magazine Beauty Awards 2021 to kolejny sukces na koncie marki, a uroczysta gala rozdania nagród Fashion Beauty Awards 2021 odbędzie się już 12 stycznia 2022r.