Jak stylizować długie naszyjniki?

Wyróżniony Jak stylizować długie naszyjniki?

Długie naszyjniki to dobra ozdoba dla osób, które preferują wyraziste ozdoby i mocniejsze akcenty w swojej biżuterii. Doskonale sprawdzają się jako dodatek do swetrów lub sukienek czy bluzek z głębokim dekoltem. Jednak często pojawia się problem z dobraniem właściwej długości lub w ogóle łańcuszka do stylizacji. Na co zwracać uwagę? Sprawdź, jak nosić długie łańcuszki, żeby wyglądały elegancko.

Kiedy warto sięgać po długie naszyjniki?

Długi naszyjnik może być ozdobą damskiej szyi. Warto zapamiętać, kiedy najlepiej jest po nie sięgać. Wówczas można mieć pewność, że każda kobieta będzie wyglądała w nich zjawiskowo. Najczęściej wykonane są one z najwyższą starannością, ponieważ tego typu produkty muszą być uniwersalne i dopasowane do wielu typów urody. Wyróżniają się z pewnością na tle innych dodatków, dlatego długie naszyjniki damskie warto nosić do ubrań z mocnymi akcentami.

Dobrze sprawdzają się tutaj swetry. Można również postawić na gładkie bluzki, które mają głęboki dekolt lub są zabudowane pod samą szyję. Wówczas całość wygląda dokładnie tak, jak powinna i spełnia wszystkie zadania estetyczne.

Czy długie łańcuszki pasują do swetrów z dekoltem w serek?

Długie naszyjniki sprawdzają się bardzo dobrze do swetrów z dekoltem w serek. Wówczas można je odpowiednio stylizować tak, żeby komponowały się z resztą stylizacji. Warto tutaj dopasować długość naszyjnika do samego swetra. Powinien układać się w ten sposób, żeby kończyć się w najwęższym miejscu dekoltu. Wówczas dodaje lekkości całej stylizacji i sprawia, że wszystko wygląda spójnie i elegancko.

Złoty, długi naszyjnik bardzo dobrze komponuje się z czarnymi, granatowymi lub szarymi swetrami. Sprawia, że całość stylizacji nabiera eleganckiego wyglądu i przyciąga z pewnością wzrok. Warto tutaj postawić na produkty, które mają pojedyncze, ale duże kamienie. Wówczas środek ciężkości wypada dokładnie tam, gdzie jest to zamierzone w stylizacji.

Długi naszyjnik i głęboki dekolt - jak połączyć te dwa elementy?

Noszenie długich naszyjników i głębokich dekoltów może wydawać się dosyć ryzykowne. Każdy z tych elementów z osobna przyciąga wzrok, dlatego w połączeniu mogą wydawać się nieeleganckie. Dlatego tutaj bardzo dobrym rozwiązaniem jest postawienie na delikatne produkty, które nie będą specjalnie odbijać się na tle całości. Najlepiej, jeżeli ich kolorystyka jest dopasowana do bluzki lub sukienki.Wówczas niemożna mówić o jakimkolwiek zabiegu, który miałby w jakiś sposób sprawiać, że stylizacja straci na elegancji.