Jakie kosmetyki do brwi warto mieć w swojej kosmetyczce?

Wyróżniony Jakie kosmetyki do brwi warto mieć w swojej kosmetyczce?
Chyba nie ma kobiety, która nie marzyłaby o idealnie podkreślonym łuku brwiowym. Nie ma w końcu lepszej oprawy dla oczu. Po jakie kosmetyki do brwi warto w tym przypadku sięgnąć? Okazuje się, że wybór na rynku wcale nie jest mały.

Kredki i cienie do brwi - co to za kosmetyki?

Bardzo popularnymi kosmetykami do brwi są z całą pewnością kredki. Za sprawą swojej formy mogą one pomóc dorysować włoski, podkreślić łuk lub go wypełnić. Efekt jest naturalny, bardzo estetyczny. Kredkę do brwi przed użyciem dobrze jest zatemperować. Ostry rysik ułatwia bowiem dokładną stylizację.

Warto też sięgnąć po cienie do brwi. Są to kosmetyki, które na pierwszy rzut oka przypominają cienie do powiek. Do ich aplikacji potrzebny jest specjalny pędzelek np. z ukośną końcówką. To produkty, które nie są trudne w nakładaniu. Przy ich pomocy stworzyć można makijaż oczu o zróżnicowanej intensywności. Są wydajne i lubiane przez wiele kobiet.

Jakie kosmetyki do brwi wybrać dla siebie?

Wybór odpowiedniego rodzaju kosmetyków do brwi to dopiero początek. Spore znaczenie ma również kolorystyka. To od barwy produktu zależy czy końcowy efekt będzie naturalny i podkreśli oprawę oczu. Makijaż, który jest zbyt ciemny, może sprawiać wrażenie przerysowanego. Dodatkowo dodaje on lat.

Raczej nie należy sięgać po czarne kosmetyki do brwi. Były one przez długi czas bardzo popularne, ale obecnie coraz częściej się od nich odchodzi. Wyjątkiem są kobiety o bardzo ciemnych włosach. Lepiej postawić na kosmetyki do brwi od Now Brow w kolorze brązu lub szarości. Są one w stanie w naturalny sposób wypełnić ubytki w łuku brwiowym. Dodatkowo sprawdzają się zawsze doskonale.

whi211011

Jak wykonać idealny makijaż brwi?

Przy pomocy odpowiednich kosmetyków można optycznie zagęścić i przyciemnić brwi. To bardzo ważne, gdy włoski są jasne lub przerzedzone. Make-up potrafi też zdziałać cuda w przypadku źle wyregulowanych łuków brwiowych. Nie można jednak przesadzać, aby efekt nie był karykaturalny.

Obecnie większość wizażystek poleca stosowanie brązowych kosmetyków do brwi. Te czarne są odpowiednie jedynie dla kobiet o bardzo ciemnych włosach. Ponadto swoich brwi nie powinny zbyt mocno przyciemniać blondynki. Makijaż wykonywać należy krótkimi pociągnięciami, poruszając się w kierunku wzrostu włosków. W ten sposób można łatwo wypełnić przerzedzenia i przyciemnić brwi. Na końcu warto też sięgnąć po korektor, aby nadać łukom schludny wygląd.