Jedna paczka dwa przepisy? Tertaz to możliwe! Fixy Vegeta Natur Na Dwa Sposoby są idealnym rozwiązaniem!

Fixy Vegeta Natur Na Dwa Sposoby to odpowiedź na zróżnicowane preferencje żywieniowe i rosnące zainteresowanie dietą wegańską. Każdy z sześciu produktów w linii daje unikalną możliwość przygotowania dania w wersji wegańskiej lub mięsnej. Fixy Vegeta Natur Na Dwa Sposoby to wyjątkowe produkty, dzięki którym szybko i bez trudu przygotujemy pyszne danie, niezależnie od preferencji kulinarnych. Tak jak wszystkie produkty z linii Vegeta Natur jest to kompozycja naturalnych składników. To także gotowy przepis na danie (na dwa sposoby) oraz lista niezbędnych zakupów.

 Gotowanie w domu sprawia wiele radości satysfakcji, ale stanowi również wyzwanie. Niełatwo znaleźć inspirację na smaczny, a jednocześnie zróżnicowany posiłek każdego dnia. Z rozwiązaniem przychodzi nowa linia produktów Vegeta Natur, które stanowią gotowe kompozycje, stworzone wyłącznie z naturalnych składników: przypraw, ziół i suszonych warzyw. Produkty nie zawierają wzmacniaczy smaku, konserwantów, sztucznych aromatów czy barwników. Naturalne składniki o wysokiej jakości zagwarantują pełny smak zarówno potrawom mięsnym, jak i wegańskim. Kompozycja i proporcje poszczególnych składników zostały opracowane przy współpracy z polskimi Szefami kuchni.

Na opakowaniu znajduje się przepis na wariant mięsny i wegański. Dodatkowo zamieszczona jest czytelna lista produktów potrzebnych do przygotowania obydwu dań. Konsumenci mogą korzystać z gotowych przepisów lub tworzyć własne autorskie kompozycje.

W ofercie Vegeta Natur znalazły się:

• Vegeta Natur – wegańskie lub mięsne – spaghetti bolognese
• Vegeta Natur – wegańskie lub mięsne – klopsiki w sosie pomidorowym
• Vegeta Natur – wegański lub mięsny – gulasz
• Vegeta Natur – wegańska lub mięsna – lasagne
• Vegeta Natur – wegańskie lub mięsne – burgery
• Vegeta Natur – wegańska lub z mięsem – nadziewana papryka

Jedno opakowanie Vegeta Natur Fix Na Dwa Sposoby wystarcza na 3 porcje.