Jedwabny Puder Mineralny Wykończeniowy Silk Glow od Earthnicity Minerals

ear1404222

Marzysz o nieskazitelnej i subtelnie rozświetlonej cerze? Cenisz sobie tylko naturalne składniki i sprawdzoną markę? Przedstawiamy Jedwabny Puder Mineralny Wykończeniowy Silk Glow od Earthnicity Minerals.

Produkt nie zawiera substancji drażniących i komedogennych, nadaje się dla cer wrażliwych i suchych, posiada trzy odcienie: Light, Medium oraz Glow Dark.
Skład i jego właściwości
W pełni bezpieczny dla skóry, odpowiedni dla wegan (kosmetyk nie posiada składników pochodzenia zwierzęcego) i osób z problematyczną cerą.
Mika jest mineralnym wypełniaczem i odpowiada za rozświetlenie i wygładzenie skóry. Dzięki właściwościom rozpraszającym światło, ukrywa niedoskonałości i optycznie niweluje zmarszczki. Koloryt skóry jest wyrównany, a cera nabiera blasku.

Dwutlenek tytanu posiada właściwości kryjące i ochronne. Absorbuje promienie UV, jest naturalnym filtrem przeciwsłonecznym.

Tlenek Cynku również posiada właściwości kryjące, chroni przed negatywnym działaniem słońca. Doskonale łagodzi podrażnienia i matuje.

Glinka Kaolinowa matuje twarz, pochłaniając nadmiar sebum.

Azotek Boru poprawia przyczepność kosmetyku i nadaje mu kremową konsystencje.

Tlenki Żelaza odpowiadają za kolor kosmetyku.

Puder Silk Glow świetnie sprawdza się jako rozświetlacz do wybranych partii twarzy, gwarantuje wygląd zdrowej, zadbanej cery.

Każdy słoiczek zawiera około 4,5 grama produktu i posiada sitko.