JESIENNE NAWILŻANIE I UJĘDRNIANIE DLA PIĘKNEJ I ZDROWEJ SKÓRY Z TEOXANE!

Zatroszcz się o swoją skórę, aby opóźnić oraz eliminować zmiany, które pojawiają się z wiekiem, utrata jędrności i blasku, drobne zmarszczki. RHA® Serum i Advanced Filler z wysokim stężeniem RHA®†† i innowacyjnymi składnikami, zostały specjalnie
zaprojektowane, aby zapewnić Twojej skórze odpowiednią kondycję i wspaniały wygląd.

 

• INTENSYWNE nawilżenie
• ZWIĘKSZONĄ jędrność i wyrównany koloryt
• WIDOCZNE odmłodzenie i rozświetlenie

Skuteczna domowa pielęgnacja TEOXANE została zaprojektowana specjalnie dla wzmocnienia skóry jesienią i podtrzymania efektów zabiegów estetycznych przeprowadzonych w gabinecie.

Krok 1 – NAWILŻANIE I UJĘDRNIANIE
RHA® Serum dla intensywnie nawilżonej, jędrnej i rozświetlonej skóry

To cieszące się ogromnym uznaniem serum, wykorzystuje w najwyższym stopniu wyjątkową technologię nawilżającą RHA® opatentowaną przez TEOXANE. Lekkie i zapewniające komfort RHA® Serum zawiera mieszankę silnie działających przeciwutleniaczy i składników zapobiegających starzeniu, dzięki którym wygląd starzejącej się skóry wyraźnie poprawia się po 14 dniach. Zaawansowane serum o precyzyjnie opracowanej formule, poprawiające wygląd odwodnionej, ziemistej i starzejącej się skóry. Ta przeznaczona do wszystkich rodzajów skóry mieszanka silnie działających przeciwutleniaczy i składników przeciwdziałających starzeniu pomaga w reaktywacji naturalnych mechanizmów zapewniających głęboką regenerację skóry. Od 14. dnia skóra staje się gładsza, jaśniejsza i wyraźnie poprawia się jej nawilżenie.

Krok 2 – NAWILŻANIE I LIFTING
Advanced Filler do skóry normalnej i mieszanej dla wygładzonej, wzmocnionej i zregenerowanej skóry

Krem przeciwzmarszczkowy i odbudowujący skórę, opracowany specjalnie z myślą o skórze normalnej i mieszanej. Ten cechujący się luksusową strukturą produkt do pielęgnacji skóry w ciągu dnia natychmiast nawilża i przyczynia się do przywrócenia utraconej jędrności. Wyjątkowe połączenie RHA® i składników odbudowujących pomaga w utrzymaniu długofalowego nawilżenia, jednocześnie stymulując produkcję kwasu hialuronowego i kolagenu w skórze, wygładza drobne i głębokie zmarszczki. Krem sprawdza się doskonale w przypadku osób pragnących poprawić wygląd ziemistej i starzejącej się skóry.