Kobieca garderoba - co odróżnia ją od męskiej?

Wyróżniony Kobieca garderoba - co odróżnia ją od męskiej?

Nie od dziś wiadomo, że damska szafa jest znacznie bardziej zróżnicowana i przy okazji większa. Kobiety w swojej garderobie posiadają wiele ubrań i dodatków, z których mężczyźni zwyczajnie nie korzystają. Chcąc dobrze wyglądać i czuć się świetnie każdego dnia panie dbają o zwartość swojej szafy, aby była ona aktualna względem obowiązujących trendów, ale również wygodna i funkcjonalna. Mowa nie tylko o tym co widoczne, ale również o tym, co znajduje się pod ubraniem. Modnej marki Gorteks biustonosze to coś, co znaleźć można wyłącznie w damskiej garderobie.

Spódniczki i sukienki

Mini, midi lub maxi - niezależnie od długości sukienki i spódnice to element stroju, którego zdecydowanie nie noszą mężczyźni. Dla kobiet to pozycja obowiązkowa każdej szafy - dzięki nim można uzyskać niezwykle kobiecą i zmysłową kreację. Podkreślają sylwetkę i kształt nóg. Sukienka jest elementem ubioru odpowiedniego na różne okazje oraz pory roku. Zwiewna i lekka sprawdzi się na letnie spacery, a grubsza i na długi rękaw przyda się w chłodniejsze zimowe dni. W połączeniu z długimi kozakami lub innymi butami na obcasie można uzyskać wyjątkowo damską stylizację, której mężczyźni mogą jedynie pozazdrościć.

Koronkowa bielizna

Kolejnym rozróżnikiem damskiej garderoby od tej męskiej jest bielizna. O ile majtki i skarpetki to elementy tożsame dla obu płci, to staniki są atrybutem typowo kobiecym. Bardotki, push-up, miękkie, usztywniane - ciężko się w tym połapać. Producenci damskiej bielizny są bardzo kreatywni i oferują różnorodne modele, aby każda kobieta znalazła coś dla siebie. Stworzone przez firmę Gorteks biustonosze to świetny przykład na to, jak bardzo urozmaicone są kobiece potrzeby. Koronkowe czy gładkie, do głębokich dekoltów lub pod obcisłe topy - każda z pań posiada kilka rodzajów staników, które przydają się w różnych okolicznościach.

Oferowane przez Gorteks biustonosze są nie tylko funkcjonalne i wygodne, ale również bardzo modne i eleganckie. Dzięki nim od razu można rozpoznać damską szafę!

Buty i torebki

Akcesoria to coś, co kobiety prawdopodobnie lubią najbardziej. Można je dopasować do wszelkiego ubioru, tworząc za każdym razem niepowtarzalną kreację. Torebki w damskiej garderobie to prawdziwa kolekcja różnych rozmiarów i kolorów oraz wzorów. Podobnie jest w przypadku butów - mnogość rodzajów jest nieporównywalnie większa niż w porównaniu do męskiego obuwia.

Wszystkie te różnice niewątpliwie wyjaśniają fakt, że na ogół to kobiety zajmują znacznie większą część szafy lub garderoby. W efekcie bardzo często okazuje się, że i tak nie jest to wystarczająca ilość, aby pochować wszystkie posiadane perełki modowe.