Ostrzeżenie
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 62.

KOLEKCJA LET`S BE MAN

thf1212275
LET`S BE MAN czyli idea najnowszej kolekcji fryzur przygotowanych przez zespół kreatywny marki TRENDY HAIR FASHION.

Nowoczesny, zadbany, aktywny i świadomy swojej atrakcyjności. Ma to coś, za co pożądają go kobiety, a czego zazdroszczą mu inni faceci – klasę. Taki właśnie jest mężczyzna według TRENDY HAIR FASHION, marki która udowadnia, że męska elegancja nie musi być nudna.
Chłopięcy przedziałek i grzywka zaczesana na bok, albo lekko falowane pukle, zagarnięte odważnie do tyłu tuż nad czołem – oto współczesna fryzura à la retro dla mężczyzny. Do tego – nieodłączne w tym sezonie, perfekcyjnie przystrzyżone broda i wąsy. Zawadiackie uczesanie i piekielnie męski zarost to duet doskonały. Przepis na sukces każdego modnego faceta. Zajrzyjmy do jego garderoby. Białe koszule  z idealnie wykrochmalonym kołnierzykiem , taliowane marynarki, wąskie krawaty i grube oprawki okularów przywodzą na myśl lata 70., jednak zaserwowane są z umiarem i przyprawione szczyptą nowoczesności. Mężczyzna prezentuje się w nich wyjątkowo szykownie, a jednocześnie nonszalancko.
Facet TRENDY HAIR FASHION nie wstydzi się swojej wrażliwości, jest kreatywny , ma duszę artysty a przy tym – ani trochę nie traci na swojej męskości. Lubi być na czasie, a oprócz nowoczesnej elektroniki i starych motocykli, kręcą go także trendy w modzie. Ceni piękno ioryginalność. Zawsze stawia na swoim.  A zatem, drodzy panowie, LET’S BE MAN! Obudźcie w sobie przystojniaka.

 

thf1212271 thf1212272 thf1212273
thf1212274 thf1212275  

 

Materiały prasowe Trendy Hair Fashion.