Kompleksowa ochrona skóry przed promieniowaniem UV z nową generacją filtrów przeciwsłonecznych mesoprotech® od mesoestetic®

Wyróżniony Kompleksowa ochrona skóry przed promieniowaniem UV z nową generacją filtrów przeciwsłonecznych mesoprotech® od mesoestetic®

Nakrycie głowy to za mało, aby chronić skórę przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. Kluczowa jest całoroczna pielęgnacja twarzy i ciała przy użyciu kosmetyków z wysokim SPF. Tylko regularne stosowanie preparatów z filtrami może zmniejszyć ryzyko nowotworów skóry, zapobiegać procesom fotostarzenia oraz chronić skórę z trądzikiem i przebarwieniami przed dalszymi uszkodzeniami. SPF, czyli Sun Protection Factor to współczynnik ochrony przeciwsłonecznej. Wskazuje nam, jak długo można bezpiecznie przebywać na słońcu po nałożeniu kremu, aby uniknąć poparzenia skóry. Bazując na najnowszej wiedzy naukowej i innowacyjnych metodach, marka mesoestetic® stworzyła linię mesoprotech®, zapewniającą ochronę promieniowaniem widzialnym i niewidzialnym: UVB, UVA, światłem widzialnym i promieniowaniem podczerwonym.

 

Efektywna ochrona przed szkodliwym promieniowaniem: linia mesoprotech® od mesoestetic®

Ochrona przed promieniowaniem o szerokim spektrum to kompleksowy sposób na zabezpieczenie skóry przed różnorodnymi rodzajami promieniowania - UVA, UVB, światłem widzialnym (HEV) i promieniowaniem podczerwonym (IR). Innowacyjny kompleks fotoprotekcyjny mesoprotech® complex to połączenie filtrów biologicznych i/lub chemicznych, które zapewniają niezwykle skuteczną ochronę.
Ten zaawansowany skład znalazł się we wszystkich produktach serii mesoprotech®, które zostały specjalnie dostosowane do różnorodnych potrzeb skóry, włącznie z tą szczególnie wymagającą i nadwrażliwą. Dodatkowo, preparaty zostały wzbogacone o collagen pro-47 - specjalny składnik aktywny, który działa przeciwstarzeniowo, chroniąc i wzmacniając kolagen typu I, co prowadzi do poprawy elastyczności i sprężystości skóry.

 

Poznaj nową generację linii mesoprotech® od mesoestetic®

mesoprotech® zapewnia sprawdzoną skuteczność ochrony przed promieniowaniem UVA, UVB, światłem widzialnym (HEV) i promieniowaniem podczerwonym (IR). Nowa generacja filtrów przeciwsłonecznych mesoprotech® zawiera PHOTON - opatentowaną technologię, która jest aktywowana przez promieniowanie słoneczne. Innowacyjna światłoczuła technologia wzmacnia systemy ochrony i naprawy, zwiększając skuteczność ochronną i naprawiając uszkodzenia komórek, aby chronić skórę przed ekspozycją na słońce. Wykorzystując technologię aktywowaną fotonami, został opracowany innowacyjny system oparty na cząsteczkach o właściwościach kontrolowanego uwalniania, reagujących na promieniowanie UV. Formuła zawiera składniki aktywne, które nie tylko naprawiają, ale także zapobiegają procesom starzenia skóry. Kapsułkowany system zawiera fotoliazę, która aktywuje się w odpowiedzi na światło, stymulując procesy regeneracyjne skóry.

W nowej gamie mesoprotech® zadbano o formuły bezpieczne dla organizmów morskich oraz zrównoważone opakowania przyjazne środowisku. Testy eko-toksyczności przeprowadzono na trzech morskich organizmach - skorupiakach, mikroalgach oraz bakteriach morskich. A główne opakowania wykonano z 50-95% recyklowanego plastiku lub z monomateriałów.

 

NOWOŚĆ:

whi1

Krem przeciwsłoneczny do skóry suchej i odwodnionej mesoprotech® hydra cream

Krem przeciwsłoneczny do twarzy dla skóry suchej i odwodnionej z bardzo wysoką ochroną przeciwsłoneczną SPF 50+, który zapewnia komfort i nawilżenie, zwiększając elastyczność i miękkość skóry.

194 zł/50 ml

 

NOWOŚĆ:

whi2


Filtr przeciwsłoneczny dla skóry wrażliwej mesoprotech® mineral fluid

Krem do twarzy z ochroną przeciwsłoneczną SPF 50 o wysokiej tolerancji dla skóry wrażliwej i podrażnionej. Płynna konsystencja z pigmentami nie pozostawia białych śladów.

189 zł/50 ml

 

NOWOŚĆ:

whi3

Spray przeciwsłoneczny do ciała mesoprotech® body sun spray

Krem przeciwsłoneczny do ciała SPF 50+ w sprayu o świeżej i lekkiej konsystencji ułatwiającej rozprowadzanie i aplikację. Niewidoczne wykończenie.

223 zł/200 ml

 

whi4

Krem koloryzujący z filtrem przeznaczony dla skóry z przebarwieniami mesoprotech®

melan 130 pigment control

Krem koloryzujący z filtrem, zapewniający bardzo wysoką ochronę przeciwsłoneczną, przeznaczony dla skóry z przebarwieniami. Pomaga regulować syntezę melaniny, zapobiegając powstawaniu przebarwień. Konsystencja z pigmentami koloryzującymi zapewnia naturalny i jednolity odcień. Wodoodporny.

203 zł/50ml

whi5

Sztyft przeciwsłoneczny mesoprotech® sun stick 100

Sztyft przeciwsłoneczny SPF 50 + o działaniu naprawczym, odpowiedni dla każdego rodzaju skóry, przeznaczony do stosowania na wrażliwe obszary, takie jak kontur oczu, usta, przebarwienia i blizny.

112 zł/ 4,5g

whi6

Lekki krem przeciwsłoneczny mesoprotech® water veil

Lekki krem przeciwsłoneczny do twarzy z bardzo wysoką ochroną przeciwsłoneczną dla skóry mieszanej ze skłonnością do przetłuszczania się. Szybko wchłaniająca się konsystencja nawilża i odświeża skórę. Nie zatyka porów.

179 zł/ 50ml

whi7

Nawilżający krem przeciwsłoneczny mesoprotech® moisturising sun protection

Krem przeciwsłoneczny stworzony po to, by zapewniać wysoki stopień ochrony przed promieniowaniem UVA i UVB. Opracowany by blokować docieranie szkodliwego promieniowania do wyjątkowo delikatnej skóry (blizny itp.) Produkt zawiera kompleks nawilżający, przyspieszający odnowę tkanki skóry narażonej na działanie niekorzystnych warunków środowiska.

187 zł/50 ml

 

whi8

Mgiełka do twarzy SPF50+ mesoprotech® antiaging facial sun mist

Mgiełka do twarzy SPF50+ przeciwdziałająca efektom fotostarzenia o świeżej i ultralekkiej konsystencji. Formuła preparatu umożliwia równomierną aplikację bez konieczności rozprowadzenia i wmasowania w skórę.

187 zł/ 60ml

whi9

Mgiełka do ciała SPF 30+ mesoprotech®antiaging body sun mist

Lekka, odświeżająca mgiełka do ciała. Idealna do stosowania w dowolnym momencie dnia. Zapewnia kompleksową fotoochronę, a dzięki zawartości antyoksydantów wykazuje działanie anti-aging.

214 zł/ 200 ml

 

Więcej na: https://www.mesoestetic.pl/linie/mesoprotech