Ostrzeżenie
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 62.

Koniec puszenia się włosów z nową serią od KMS California – TAMEFRIZZ

kms1306122
100% redukcji puszenia się włosów, zwiększone możliwości stylizacyjne oraz ochrona przed wilgocią aż do 3 dni* – to wszystko zapewnia linia TAMEFRIZZ.

kms1306121

fot. KMS California

Większość kobiet posiada włosy z tendencją do puszenia się**. Codziennie toczą bitwę o odzyskanie kontroli nad włosami. Nowa seria TAMEFRIZZ zwalcza puszenie się włosów od środka i na zewnątrz, by zapewnić natychmiastową kontrolę i ułatwić stylizację. Produkty wygładzają i ujarzmiają włosy. Działają na włosach cienkich i normalnych oraz porowatych lub niesfornych.

 Co wyróżnia TAMEFRIZZ?

kms1306122
fot. KMS California

TAMEFRIZZ to połączenie technologii i natury (Systemu De-Frizz + owocu pequi oraz akacji). Seria nie zawiera parabenów.
Jak działa TAMEFRIZZ? Od wewnątrz System De-Frizz (glicyloglicyna, silicone quaternium-22, trimetikon fenylowy) poprawia strukturę włosów
i zwiększa ich elastyczność, pomagając uspokoić puszenie się włosów. Na powierzchni System wygładza naskórek włosa i redukuje wizualne efekty puszenia sie włosów. Podwójne działanie uspokaja włosy, poprawia elastyczność i sprawia, że są łatwiejsze w stylizacji.
Olejek pequi powstaje z bogatego w antyoksydanty, witaminę A i E brazylijskiego owocu z obszaru Amazonii, znanego z właściwości ujarzmiających puszenie. Akacja to drzewo uprawiane w Afryce i Australii, bogate w pochodne cukrów o właściwościach nawilżających i wygładzających.

Linia TAMEFRIZZ = 5 produktów
1.    TAMEFRIZZ shampoo / szampon – przygotowanie do redukcji puszenia, 300 ml
2.    TAMEFRIZZ conditioner / odżywka – wygładzenie i redukcja puszenia, 250 ml
3.    TAMEFRIZZ smoothing lotion / loton wygładzający – poprawa rozczesywalności i kontrola nad puszącymi się włosami, 150 ml
4.    TAMEFRIZZ taming creme / krem ujarzmiający – kontrola i lekkie utrwalenie puszących się włosów,
125 ml
5.    TAMEFRIZZ de-frizz oil / olejek antifrizz – szybko wchłaniający się, nieobciążający olejek, który chroni przed wilgocią i puszeniem aż do 3 dni, 100 ml

kms1306123 kms1306124 kms1306126 kms1306127 kms1306125

fot. KMS California

Więcej na: www.kmscalifornia.com i www.facebook.com/KMSCaliforniaPL 

*Przy zastosowaniu produktów TAMEFRIZZ: szampon, odżywka, loton wygładzający lub krem ujarzmiający oraz olejek antifrizz.
**Badania ilościowe USA oraz Niemcy, Dialego AG, lipiec 2011.

 Materiały prasowe KMS California.