LABELLAMAFIA nareszcie w Polsce. Dołącz do #hardcoreladies

LABELLAMAFIA, najpopularniejsza marka z kategorii Fashion Fitness w Ameryce Łacińskiej, jest już dostępna w Polsce. LABELLAMAFIA to także ruch działający pod nazwą #hardcoreladies stworzony przez niezależne i ambitne kobiety, które nieustannie dążą do utrzymania zdrowego stylu życia. Tej jesieni LABELLAMAFIA zawitała do Polski.

A Ty? Jesteś #hardcoreladies?

Markę LABELLAMAFIA w 2007 roku założyła Alice Matos. To ona wraz z Giulliano Puga, Dyrektorem Kreatywnym, wyznacza tożsamość LABELLAMAFIA. Alice była jedną z pierwszych influencerek fitness promujących określony styl życia w mediach społecznościowych. Od 12 lat wspina się na szczyt wprowadzając na rynek innowacje i stawiając czoła wyzwaniom. Brazylia dosłownie oszalała na punkcie LABELLAMAFIA. Następne lata przyniosły otwarcia kolejnych salonów w 40 krajach na całym świecie, by tej jesieni trafić także do Polski.

Kim są dziewczyny #labellamafiaarmy? To zdeterminowane, waleczne i niepokonane kobiety, dla których ciało jest tak samo ważne co umysł. Codzienne treningi to dla nich miła rutyna, czas poświęcony sobie i pokonywaniu własnych słabości. Crossfit, biegi, fitness – obojętnie czy ćwiczą na sali treningowej czy w terenie LABELLAMAFIA jest dla nich najlepszym wyborem.

Wytrzymałe materiały podkreślające rzeźbę i design inspirowany stylem ulicy to cechy charakterystyczne marki. Printy, ilustracje, mocne kolory i wyraźne logowania pozwalają zachować indywidualny styl i od zawsze wyznaczają osobowość LABELLAMAFIA. W LABELLAMAFIA nawet klasyczne legginsy kreują trendy i prezentują nowy wymiar odzieży fitnessowej. Jeszcze nigdy strój na siłownię nie był tak mocno osadzony w trendach. LABELLA stworzona przez brazylijską IT GIRL zrewolucjonizowała branżę fitenss fashion, a miliony zaangażowanych fanów na całym świcie codziennie pieczętują sukces #hardcoreladies.