Lakier do paznokci - idealny prezent dla małej dziewczynki

Wyróżniony Lakier do paznokci - idealny prezent dla małej dziewczynki

Obecne od 2011 roku na europejskich rynkach lakiery do paznokci marki Snails posiadają łagodny skład, są zmywalne w wodzie oraz ich nakładanie nie uszkadza w żaden sposób dziecięcej, wrażliwej płytki paznokciowej. Dzięki wyjątkowej recepturze i bardzo restrykcyjnym sposobie tworzenia, kosmetyki są w pełni bezpieczne i przyjazne dla małych dłoni. W ofercie marki można znaleźć również różne zestawy, które są bardzo dobrym pomysłem na prezent dla młodej damy. Dostępne w różnych kolorach, z dodatkiem brokatu lub bez doskonale sprawdzą się przy wspólnej zabawie matki z córką w salon kosmetyczny.

Marka z historią!

Założycielką Snails jest Jeanette Sklivanou będąca dyrektorem generalnym firmy kosmetycznej. Oprócz posiadania tak dużej marki Jeanette jest matką dwójki dzieci, co w głównej mierze przyczyniło się do powstania marki. Podczas wychowywania swoich dzieci zauważyła, że dziewczynki bardzo lubią naśladować swoje mamy, a w szczególności pragną malować paznokcie. Jeanette w trosce o małe paznokcie oraz delikatne rączki, postanowiła stworzyć produkty, które nie tylko będą pięknie wyglądać na młodziutkich dłoniach, ale przede wszystkim będą dla nich bezpieczne.

 

Lakiery z idealnym składem dla małych rączek

 

Produkowane na terenie Europy lakiery tworzone są wyłącznie na bazie wody, zapakowane w  szklane, włoskie buteleczki wykonane z materiałów wolnych od ołowiu. W skład produktu wchodzą tylko trzy składniki, jest to woda, polimer akrylowy oraz nietoksyczne barwniki. Nie posiadają żadnych rakotwórczych i szkodliwych składników, alkoholu, parabenów i toulenu, których stosowanie w Europie jest zabronione. Lakiery Snails są w pełni bezpieczne dla małych dzieci, nie pozostawiają żadnych śladów na ubraniu. Dzięki dużej zawartości wody są łatwo zmywalne, dlatego nie stanowią problemu w przypadku wylania ich na dywan czy podłogę. 

Ponieważ zależu nam na tym, aby lakiery nie niszczyły płytki paznokciowej małych dzieci, nasze produkty cieszą się dobrą jakością i składem.

Cechy lakierów do paznokci Snails:

  • bezpieczny, wolny od toksyn skład,
  • odpowiednie dla dzieci od 3 roku życia,
  • łatwo zmywalne za pomocą wody z mydłem,
  • bezołowiowe, szklane opakowanie,
  • buteleczki nadają się do recyklingu,
  • produkt nietestowany na zwierzętach,
  • produkcja na terenie Unii Europejskiej,
  • w celu utrwalenie produktu można użyć Top Coat tej samej marki.