Lakiery hybrydowe transparentne. Czym są i jak je stosować

Wyróżniony Lakiery hybrydowe transparentne. Czym są i jak je stosować

Szukając dobrego lakieru hybrydowego wiele osób skupia się na tym, by był on dobrze kryjący, by spod niego już po naniesieniu pierwszej warstwy nie prześwitywała naturalna płytka paznokciowa. Jednak istnieje także specjalny lakier hybrydowy transparentny który celowo pozbawiony jest takich właściwości. W jakich sytuacjach najczęściej stosowany jest taki produkt? Jakie jego kolory mamy do wyboru?

Najlepsze hybrydy transparentne

Stylizacją, w której najczęściej swoje zastosowanie znajduje lakier transparentny hybryda, jest manicure francuski. Dzięki temu, że krycie takiego lakieru nie jest pełne, a na paznokciach pozostaje lekki prześwit naturalnej płytki, taki manicure wygląda bardzo lekko i naturalnie. Kolory, które najczęściej będą tu wykorzystane, to biel, beże oraz róże, przy czym dwa ostatnie będą nanoszone na całą płytkę, zaś pierwszy - wyłącznie na jej końcówki.

Mleczny lakier hybrydowy transparentny możemy wykorzystać także wtedy, gdy chcemy stworzyć bardzo naturalnie wyglądającą stylizację baby boomer. Tu najpierw pomalujmy paznokcie na jeden ze stonowanych odcieni różu lub beżu. Dopiero gdy to zrobimy i całość zostanie utwardzona, od wolnego brzegu ku środkowi paznokcia za pomocą gąbeczki nanosimy drugą, białą warstwę manicure baby boomer. Dzięki temu, że zastosujemy lakier hybrydowy mleczny transparentny, znacząco zmniejszymy ryzyko powstania zbyt wyraźnych, nienaturalnych przejść między kolorami.

Z kolei transparentny róż hybryda będzie między innymi dobrym tłem do manicure z nowoczesnymi, oryginalnymi zdobieniami. Możemy na nim namalować dowolny wzór za pomocą pędzelka do zdobień, nanieść wzór korzystając z szablonu czy też wykorzystać brokat, pyłek lub nawet niewielkie cyrkonie. W ten sposób uzyskamy chociażby idealny manicure ślubny perfekcyjnie zgrywający się z białą czy kremową suknią Panny Młodej.

Wiemy już lakier hybrydowy transparentny co to znaczy. Poznaliśmy jasne, stonowane odcienie, w których on występuje. Ale czy transparentny manicure hybrydowy może mieć też bardziej zdecydowane wersje kolorystyczne? Przyznajemy od razu: takie stylizacje spotykane są zdecydowanie rzadziej. Nie znaczy to jednak, że nie są one w ogóle dostępne! Producenci tworzą także mocne odcienie lakierów transparentnych, idealne do stworzenia soczystego, wyrazistego manicure na lato czy wiosnę. Zapytaj swojej manikiurzystki bądź zajrzyj na stronę producentów (na przykład firmy Victoria Vynn). Dzięki temu dokładnie dowiesz się jakie wersje kolorystyczne są obecnie dostępne.