Lampy, które pokochał cały świat

Wyróżniony Lampy, które pokochał cały świat
Pełni pasji artyści kreują ten świat i nasze poczucie estetyki. Zarażają pięknem i finezją, tworząc produkty, przy których nie sposób przejść obojętnie. Niesamowite lampy marki Fabbian to prawdziwe dzieła sztuki, powstające na bazie miłości do piękna. Poznaj bliżej lampy, które pokochał cały świat.

 

Początki marki Fabbian

To właśnie we Włoszech - państwie będącym synonimem mody i piękna, narodziła się marka Fabbian. Firma działa na rynku od roku 1961. Powstając, od razu skupiła na sobie spojrzenia miłośników sztuki. Jednak Fabbian nie zwalnia tempa i sukcesywnie podbija świat swoimi niesamowitymi projektami. Zaangażowanie i pasja, którą charakteryzują się założyciele marki, zaowocowała 30 oddziałami we Włoszech i Ameryce Północnej. 53 agentów ds. sprzedaży na całym świecie dba o to by każdy koneser artystycznych doznań miał możliwość obcowania z designerskim ucieleśnieniem projektów Fabbiana.

Lampy Fabbian - charakterystyka

Lampy Fabbian wychodzą spod rąk światowej sławy projektantów. Zamiłowanie do pracy, którą wykonują, skutkuje niesamowitymi projektami designerskiego oświetlenia. Marka współpracuje z inżynierami wzornictwa takimi jak V. Sommella, architektami - Alberto Apostoli, projektantami, np. Ali Siahvoshi. Współpracą z marką może się pochwalić także artysta ceramiczny polskiego pochodzenia - Bartek Mejor.

Marka tworzy lampy do oświetlenia miejsc komercyjnych takich jak hotele, restauracje, czy muzea. Coś dla siebie znajdą także miłośnicy domowych aranżacji.

Każdy produkt marki Fabbian charakteryzuje wysokiej jakości wykonanie idące w parze z wielką dbałością o szczegóły. To czyni lampy Fabbian produktami najwyższej klasy.

Lampy Fabbian - inspiracje

Oświetlenie designerskie w ostatnich latach zyskuje na popularności. Era mediów społecznościowych nieustannie pcha nas w wir inspiracji, prezentując coraz to nowsze aranżacje. Marka Fabbian jest jednym z kreatorów współczesnej estetyki. Konstrukcje lamp przyjmują wyszukane formy, ocierające się o miano dzieł sztuki. Projektanci odnajdują swoją muzę w naturze, o czym świadczy seria lamp bazujących na formie włókna jedwabiu.

1

Lampa Cloudy Fabbian

Z kolei seria lamp Beluga Colour to rodzina występująca w odważnych kolorach, idealnych do podkreślenia produktów w witrynach sklepowych.

2

Kinkiet Beluga Colour Fabbian

 

Rodzina lamp designerskich Olympic to perfekcyjne oświetlenie do eleganckich hoteli i recepcji. Świetliste kręgi przywodzą na myśl anielskie aureole. W mnogiej wersji wyglądają jak narysowane w powietrzu smugi światła.

3

Lampa wisząca Olympic Fabbian

Fabbian Beluga Royal to obiekt spełniający loftowe fantazje. Miedziany kolor okrągłego klosza podkreśla rozżarzone niczym wnętrze fabrycznego kotła źródło światła.

4

Lampa wisząca Beluga Royal Fabbian

Lampy z serii Multispot to prawdziwy deszcz świateł. Punkty światła budzą nostalgiczne wspomnienia. Lampa w wersji z wieloma źródłami światła jest odzwierciedleniem rozgwieżdżonego nieba w letnią noc.

5

Lampa wisząca Multispot Beluga-Rosone Fabbian

Lampy marki Fabbian to niezwykłe projekty budzące w ludziach potrzebę obcowania z pięknem. Aby natchnąć pomieszczenie pięknym źródłem inspiracji, warto postawić na lampy wiszące marki Fabbian, dostępne na Światłolux.pl.