Lato w kolorze tropików czy ponadczasowe pastele?

del1406264
Tropical i Nude - Dwie nowe kolekcje lakierów do paznokci Coral firmy Delia Cosmetics

Każda miłośniczka manicure kocha częste zmiany kolorów na paznokciach. Firma Delia Cosmetics przygotowała dwie nowe kolekcje lakierów do paznokci z kultowej linii Coral, aby móc jeszcze częściej zmieniać look! Seria TROPICAL to 8 nasyconych i egzotycznych kolorów: soczysta czerwień, koral, egzotyczny pomarańcz, limonka ze złotym połyskiem, ciepła mięta, błękit, lawenda i intensywny róż. Doskonale pasują do zwiewnych letnich stylizacji, sprawdzą się także po lecie, pięknie podkreślając pozostałą po wakacjach opaleniznę. Kremowe, kryjące pastele w kolekcji NUDE idealnie sprawdzą się nie tylko na letnich wyjazdach, ale także ozdobią paznokcie w pracy czy w szkole. Dyskretne, neutralne odcienie beży i róży dodadzą klasy dłoniom i stopom. Dla pragnących intensywnego blasku – Delia Cosmetics przygotowała 2 dodatkowe odcienie z efektem holograficznym.

Lakier do paznokci Coral – kolekcje Tropical i Nude

Linia produktów do pielęgnacji i stylizacji paznokci Coral, będąca jedną z linii produktowych firmy Delia Cosmetics przeszła refreshing. Zmieniony, nowoczesny, wyrazisty
logotyp w kształcie litery „C” będzie znakiem rozpoznawczym wszystkich produktów z linii. Nowa odsłona

Coral to odżywki do paznokci, zmywacze i przed wszystkim 96 kolorów lakierów do paznokci, które pokochały kobiety w  52 krajach na całym świecie, w nowych opakowaniach i z nowym, trójwymiarowym, głębokoszlifowanym płaskim pędzelkiem, który doskonale rozprowadza lakier po płytce paznokcia.

del1406265
del1406264