Łatwa i profesjonalna digitalizacja dokumentów, czyli FineReader w akcji

Praca z elektronicznymi dokumentami wymaga zastosowania nowoczesnych rozwiązań oraz narzędzi, które skracają czas podczas edycji plików. Bezkonkurencyjnym programem do konwertowania treści jest FineReader. Program w łatwy sposób zmienia pliki z rozszerzeniem PDF w tekst. Dzięki temu nie trzeba ich przepisywać, można z nich korzystać w bezpieczny sposób.

 

Dlaczego warto zainwestować w FineReader?

 

Sprawne i bezpieczne zarządzanie dokumentami to podstawa działalności wielu firm. Analiza dokumentów jest kluczowa również w szkołach wyższych. FineReader daje szerokie możliwości konwertowania potrzebnej treści, która w normalnych warunkach nie daje się edytować. To narzędzie dedykowane jest firmom, uczelniom wyższym, ale też edytorom i użytkownikom indywidualnym. Dużą zaletą narzędzia jest bardzo intuicyjny, wręcz prosty, interfejs. FineReader charakteryzuje się dużą dokładnością, jest płynny, rozpoznaje popularne języki, a nawet dialekty. Program pomaga uporządkować i zarchiwizować dokumenty.

 

Możliwości, jakie daje FineReader

 

Program do konwertowania treści daje użytkownikowi duże możliwości. W łatwy sposób udaje się przenieść treść z dokumentu PDF do znanych edytorów tekstu. To też świetne narzędzie do zamiany w tekst zeskanowanych dokumentów wszelkiego rodzaju. Jest to możliwe dla wielu popularnych języków, które zazwyczaj używane są w nauce lub w biznesie. Z FineReaderem pracuje się łatwo i szybko. Istnieje możliwość zaplanowania automatycznej konwersji, która rozpocznie się o ściśle określonej godzinie. Narzędzie jest doskonałą alternatywą dla znanych programów, działa z popularnymi systemami komputerowymi. Istnieje możliwość dopasowania modelu cenowego do swoich potrzeb. Z pomocą programu udaje się tworzyć swoje e-booki oraz inne, cyfrowe dokumenty.

 

Digitalizacja dokumentów biurowych

 

Z FineReaderem udaje się przeprowadzić szybką digitalizację wszystkich dokumentów. Pozwoli to uporządkować biura oraz archiwa. Cyfrowe dokumenty nie ulegają zniszczeniu, można je przechowywać przez długi czas bez zajmowania regałów oraz segregatorów. To też doskonałe rozwiązanie, gdy zachodzi potrzeba zarchiwizowania cennych zbiorów. Z tego względu wiele szkół wyższych regularnie korzysta z programu, jakim jest FineReader. Dużą zaletą narzędzia jest dokładne rozpoznawanie języka polskiego oraz zachowanie układu stron podczas odczytywania i konwertowania pliku. Warto też dodać, że program przenosi table. Odczytany tekst zapisuje się w postaci jednego z wielu rozszerzeń znanych z pakietu Office.