Wsparcie w dążeniu do upragnionej sylwetki!

Zbliżający się koniec wakacji to czas powrotu pacjentów do gabinetów medycyny estetycznej. Wakacyjne rozleniwienie powoduje, że jednym z najczęściej poszukiwanych zabiegów będą procedury wspierające dążenia do upragnionej sylwetki. W obszarze urządzeń i procedur do ciała rozróżniamy te redukujące tkankę tłuszczową i rozbudowujące masę mięśniową.
  • 0

Dwutlenek węgla w służbie urody. Czy karboksyterapia jest dla ciebie?

Karboksyterapia to terapia z wykorzystaniem medycznego dwutlenku węgla. Jest to jeden z najskuteczniejszych zabiegów współczesnej medycyny estetycznej o szerokim zastosowaniu: redukuje cienie pod oczami, likwiduje nadmiar tkanki tłuszczowej w trudnych miejscach, zwiększa jędrność skóry, zmniejsza widoczność rozstępów i cellulitu, zapobiega wypadaniu włosów, a także pomaga zrewitalizować skórę na dłoniach, twarzy i dekolcie.
  • 0

Zadbaj o siebie latem!

Medycyna estetyczna w kontekście zabiegów na ciało dysponuje szeregiem możliwości, które przyspieszają proces dążenia do upragnionej sylwetki. Odpowiednio dobrane urządzenia oraz zabiegi pozwalają na poprawę ogólnego wyglądu skóry pacjenta - poprawy jędrności i struktury, a także stanowią uzupełnienie w terapii redukcji tkanki tłuszczowej w określonych partiach ciała. W wielu przypadkach efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu, ale najczęściej dla pełni efektu wymagana jest procedura, która składa się z kilku zabiegów. Wbrew pozorom wiele zabiegów możemy wykonywać latem czyli już w trakcie sezonu.
  • 0

Ekologiczne ogrzewanie domu – co warto wiedzieć?

Wydatki na ogrzewanie pochłaniają dużą część domowego budżetu. Jednak wybór sposobów ogrzewania jest obecnie bardzo szeroki, a rosnącą popularność zdobywają rozwiązania ekologiczne. Podpowiadamy, jakie źródło ciepła wybrać.
  • 0

Dlaczego nie należy obawiać się zabiegu blefaroplastyki?

Zabieg plastyki powiek to jeden z najczęściej wykonywanych zabiegów z zakresu chirurgii estetycznej na świecie. Wykonuje się go nie tylko ze względów estetycznych, ale także zdrowotnych. Nadmiar zwiotczałej skóry w okolicy oka często może wpływać na jakość widzenia pacjenta i przyczyniać się do uczucia dyskomfortu w okolicy oka, a nawet bólu głowy
  • 0

Dlaczego warto wybrać serwer dedykowany?

Wymagające projekty internetowe potrzebują wydajnego hostingu, a ten może zapewnić tylko serwer dedykowany. To rozwiązanie dla najbardziej wymagających. Wyjaśniamy, dlaczego warto wybrać taki serwer i jakie są zalety takiego hostingu. Naprawdę warto je poznać!
  • 0

Modele do sklejania - czym jest i jak zacząć te hobby?

Budowanie modeli może być satysfakcjonującym i relaksującym hobby, a także świetnym sposobem na pokazanie swojej kreatywnej strony. Przy odrobinie cierpliwości i dbałości o szczegóły możesz stworzyć piękny i niepowtarzalny model, z którego możesz być dumny. Czym zatem jest te hobby i jak się zabrać za modele do sklejania? Szczegóły poniżej!

  • 0

PRZYGOTOWANIA DO ŚLUBU Z PREIBISZ SKINDOCTORS CZAS ZACZĄĆ!

Ślub to jedno z najbardziej wyjątkowych i najpiękniejszych wydarzeń w życiu dla każdej pary młodej. Zarówno Panie jak i Panowie chcą tego dnia czuć się i wyglądając olśniewająco! Oprócz pięknej oprawy kościoła czy sukni, w ferworze przygotowań należy również z wyprzedzeniem zaplanować plan urodowy dla naszej skóry twarzy i ciała, aby w dniu ślubu była w doskonałej kondycji! Niestety nawet najpiękniejszy makijaż nie będzie wyglądał atrakcyjnie na szarej i zmęczonej twarzy. Po jakie zabiegi warto więc sięgnąć, aby skóra twarzy, jak i całego ciała była zdrowa, jędrna i rozświetlona? Oddaj się w ręce specjalistów Preibisz SkinDoctors!
  • 0

Nie obawiaj się plastyki powiek!

Zabieg plastyki powiek to jeden z najczęściej wykonywanych zabiegów z zakresu chirurgii estetycznej na świecie. Wykonuje się go nie tylko ze względów estetycznych, ale także zdrowotnych. Nadmiar zwiotczałej skóry w okolicy oka często może wpływać na jakość widzenia pacjenta i przyczyniać się do uczucia dyskomfortu w okolicy oka, a nawet bólu głowy
  • 0