Endermologia - przewodnik po bezbolesnym zabiegu modelowania sylwetki

Endermologia - redukcja cellulitu, ujędrnienie skóry i wiele więcej!

Jeśli szukasz bezbolesnego rozwiązania w zakresie modelowania ciała, to Endermologia może być odpowiedzią, której szukałaś. Jest to nieinwazyjny zabieg, który oferuje naturalne i bezpieczne rezultaty - bez okresu rekonwalescencji. Pomoże on w redukcji cellulitu, poprawi elastyczność skóry, a przede wszystkim zmniejszy objętość tkanki tłuszczowej! Sprawdź jego efekty i w jaki sposób może pomóc zmienić Twoje ciało.

  • 0

fuleren c60

Czym jest Fuleren C60?

Fuleren C60, niezwykła cząsteczka o niesamowitych właściwościach. To odkrycie jest powiązane z gwiezdnym eksperymentem, który zmienił nasze rozumienie działania węgla w kosmosie. Fullerene C60 jest obecnie badany pod kątem potencjalnych zastosowań w nauce i technologii, od leczenia medycznego po obliczenia kwantowe.

  • 0

Nowy rok w EsteticaNova!

EsteticaNova czyli miejsce idealne na mapie klinik medycyny estetycznej, w którym zadbają o kondycję Twojej skóry, ciała, a przede wszystkim o dobre samopoczucie. Koniec roku to czas wytchnienia, dlatego warto pomyśleć o sobie i zaufać specjalistom w dziedzinie pielęgnacji. Na grudniowym spotkaniu założycielka kliniki Dr Ewa Rybicka, przedstawiła nowości pielęgnacyjne na 2023 rok. Jeżeli jesteście ich ciekawi zachęcamy do lektury!
  • 0

Kobiece zdrowie- systematyczne wykonywanie badań profilaktycznych

Badania profilaktyczne kojarzą się nam przede wszystkim z podstawowymi badaniami krwi, jak chociażby morfologia, oraz ogólnym badaniem moczu. Te z pewnością warto regularnie wykonywać, jednak okazuje się, że nie stanowią one pełnego wachlarza profilaktycznego. Dla zdrowia kobiety istotne znaczenie będzie miał szereg innych badań, o których niestety często zapominamy. Lub po prostu nie jesteśmy świadome ich potencjału diagnostycznego. Jakim więc badaniom warto systematycznie się poddawać? Przygotowaliśmy listę podpowiedzi w tym zakresie.

  • 0

Jesień to czas odnowy: złuszczaj i odżywiaj

Jesień jest idealnym czasem na wprowadzenie do pielęgnacji kosmetyków złuszczających. To niezbędny etap odnowy skóry, która dzięki odpowiednim zabiegom rozpuszczającym naskórek zyskuje możliwość odzyskania młodzieńczego blasku.
  • 0

Kieszonki na sztućce - czym się kierować przy ich wyborze?

Podczas przygotowywania uroczystych posiłków trzeba zadbać nawet o najdrobniejsze detale. Do podstawowych czynności należy dobranie odpowiedniego obrusa oraz przygotowanie i wyłożenie dekoracyjnej zastawy. Łyżki, widelce i noże także muszą się należycie prezentować. Dlatego też warto do nich dodać odpowiednio dobrane kieszonki na sztućce, które będą pasować do całego wystroju stołu. Będzie to istotne nie tylko w komercyjnych lokalach, ale też podczas domowych spotkań rodzinnych.

  • 0

Liposukcja - smukłe ciało bez nadmiaru tkanki tłuszczowej

W obecnych czasach panuje kult szczupłego ciała o idealnych proporcjach. Niestety, natura nie zawsze bywa łaskawa i ludzie ciało nie zawsze jest taki, o jakim marzymy. Zmienia się pod wpływem wieku, trybu życia, przebytych ciąż i chorób. Wiele osób skarży się na nadmiar tkanki tłuszczowej, której nie może usunąć mimo stosowania diet i uprawiania sportu. Czy to oznacza, że trzeba pogodzić się z nadmiarem tłuszczu? Na szczęście nie. Rozwiązaniem jest liposukcja. Na czym polega zabieg i kiedy warto go wykonać?

  • 0

Czy warto skorzystać z mezoterapii igłowej? Na czym ona polega?

Troska o piękną i gładką skórę to dążenie wielu kobiet. Jeżeli zaliczasz się do grupy tych pań - poniżej znajdziesz propozycję zabiegu, który umożliwi Ci uzyskanie pożądanych efektów i regenerację skóry. Czym powinnaś się zainteresować?

  • 0