Myśl z korzyścią dla siebie!

To, na czym koncentrujemy swoją uwagę, zależy tylko od nas. Ludzie sukcesu myślą o tym, czego chcą i jak to osiągnąć. Natomiast Ci, którzy sukcesu nie odnoszą, myślą o tym, czego nie chcą w swoim życiu i kogo za to winić. Nasze myśli są kreatywne i tworzą naszą przyszłość. Wszystko, co nas otacza, było pierwotnie czyjąś myślą, którą ktoś zdecydował urzeczywistnić. Myślenie o negatywnych rzeczach zabiera nasz cenny czas, który możemy poświęcić na konstruktywne myślenie, dlatego ważne jest zarządzanie swoją uwagą świadomie, skupiając ją na tematach dla nas ważnych. O sposobach na opanowanie mądrego i racjonalnego myślenia, które pomaga osiągnąć upragniony cel, opowiada książka Anny Skoczylas „Co jest dobrego, w tym, czego jeszcze nie widzę? Sposób myślenia skutecznych zespołów”.

  • 0

Sekret wyjątkowej urody Koreanek!

Gdy myślimy o koreańskich maseczkach, od razu na myśl przychodzą nam maseczki w płachcie, często będące we wzorze słodkiego zwierzątka. Skojarzyć je można również z zabawkami dla dzieci, lecz nic bardziej mylnego. Te urocze maseczki sprawdzą się i zachwycą panie w każdym wieku.

  • 0

WAKACYJNA METAMORFOZA Z YONELLE. JEDEN ZABIEG, WIELKI EFEKT!

Coraz łatwiejszy dostęp do różnego rodzaju upiększających procedur sprawia, że poddajemy się im chętniej. I nic w tym dziwnego, bo medycyna estetyczna często daje nam możliwość pozbycia się towarzyszących od lat kompleksów już podczas jednej wizyty. Czasami wystarczy jeden zabieg, aby efekt był naprawdę spektakularny! Poprosiłyśmy lekarki medycyny estetycznej z Medispa YONELLE Beauty Institute o wskazanie, które zabiegi cieszą się popularnością zwłaszcza teraz w wakacje!

  • 0

Lifting doskonały – nowy wymiar modelowania twarzy

Wiele kobiet, które wraz z wiekiem zaczyna tracić młodzieńczy owal twarzy i dostrzegać tzw. chomiki w miejscu niegdyś jędrnych policzków, szuka idealnego rozwiązania, które pomoże przywrócić twarzy młode rysy, usunąć nadmierną tkankę tłuszczową z okolic podbródka oraz odzyskać skórze jędrność i zdrowe napięcie. Pacjentkom zgłaszającym się do gabinetów medycyny estetycznej marzy się, aby uporać się z powyższymi problemami w trakcie jednego mało inwazyjnego zabiegu. Czy są to marzenia możliwe do spełnienia? Zapytaliśmy eksperta – dr. Krzysztofa Ziemlewskiego, specjalistę medycyny estetycznej i eksperta z zakresu medycyny anti-aging, właściciela sieci Klinik Ziemlewski.

  • 0

Wymaż kod kreskowy, czyli jak pozbyć się zmarszczek palacza?

Określenie zmarszczki palacza może być mylące. Aby się pojawiły wcale nie trzeba być nałogowym palaczem. Te niewielkie, pionowe wgłębienia w skórze wokół ust (zwłaszcza nad górną wargą), czasem nazywane kodem kreskowym, mogą pojawić się już po 25. roku życia! Istnieje wiele przyczyn ich powstawania, ale prędzej czy później pojawiają się właściwie u każdego jako następstwo naturalnych procesów starzenia się skóry. Pogłębiając się zaburzają kształt i kontur ust, tym samym wpływając na wygląd całej twarzy. Jak sobie z nimi radzić? Odpowiada dr Ewa Rybicka, lekarz medycyny estetycznej i właścicielka kliniki Estetica Nova.

  • 0

Aminokwasy do zadań specjalnych - ujędrnienie problematycznych partii ciała

Ujędrnienie problematycznych partii ciała, takich jak brzuch, ramiona czy wewnętrzna strona ud nie należy do najłatwiejszych. W pewnym momencie nawet zwiększona aktywność fizyczna i koncentracja na modelowaniu za pomocą ćwiczeń tych konkretnych obszarów okazują się niewystarczające. Problem dotyczy wielu kobiet, dlatego włoskie laboratorium farmaceutyczne wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom stworzył unikalny preparat do iniekcji z opatentowaną formułą HY6AA zawierającą 6 aminokwasów, który jest absolutną rewolucją w ujędrnianiu najtrudniejszych obszarów ciała. Jak działa  Sunekos Body?

  • 0

Olej arganowy ratunkiem dla suchej skóry

Pomimo, iż uwielbiamy promienie słoneczne okalające nasze ciało, które zostawiają na nim brązową powłokę, nasza skóra często nie jest zadowolona z długiego przesiadywania na słońcu. Nawet stosując kosmetyki do i po opalaniu nie jesteśmy w stanie zapewnić jej odpowiedniego nawilżenia. Rozwiązaniem jest olej arganowy BIO, który pozwoli nawilżyć skórę od środka i poprawić jej wygląd. 

  • 0

Cellulit – jak skutecznie się go pozbyć?

Mało kto wie, że z cellulitem zmaga się nawet 90% kobiet. Do walki z tym defektem panie często wykorzystują najróżniejsze kosmetyki bądź próbują po prostu schudnąć. Mimo tego, że cellulit objawia się zaburzeniami w tkance tłuszczowej, jego podłoże nie zawsze jest związane z jej nadmiarem. Nawet szczupłe kobiety zmagają się z tym problemem! O przyczynach powstawania cellulitu oraz skutecznych sposobach na jego redukcję mówi dr Marek Wasiluk z warszawskiego Centrum Medycyny Nowoczesnej Triclinium.

  • 0

Zadbaj o piękne paznokcie bezpiecznie!

Zadbane, pięknie umalowane i ozdobione paznokcie są wizytówką każdej dbającej o siebie kobiety. W dzisiejszych czasach usługi manicurzystki są dosłownie na wyciągnięcie ręki, a większość Pań nie wyobraża sobie, że mogłoby nie móc z nich korzystać. Czy jednak tak pozornie niewinne zabiegi są zawsze w pełni bezpieczne? Na co zwracać uwagę, aby trafić w dobre ręce? O tym mówią specjaliści z warszawskiego Centrum Medycyny Nowoczesnej Triclinium.

  • 0