Samsung partnerem webinarów OKK! design

Już 30 listopada w ramach cyklu OKK! design odbędzie się kolejna odsłona spotkań z architekturą i najlepszym designem. Z troski o wspólne bezpieczeństwo od początku pandemii wydarzenie przybrało formę webinarów. Tym razem, po raz pierwszy Samsung znalazł się wśród Partnerów wydarzenia.

  • 0

Jak wybrać sprzęt AGD do nowego domu?

Kuchnia jest sercem domu. Dlatego też jednym z najważniejszych aspektów urządzania nowego lokum jest wybór urządzeń gospodarstwa domowego. Posiadanie w pełni wyposażonej kuchni, w której można urządzić przyjęcie lub ugotować obiad dla rodziny jest bardzo istotną sprawą. Lecz wizja wybrania odpowiedniego sprzętu może być przytłaczająca ze względu na ogromny jego wybór na rynku. Najlepiej rozpocząć od zastanowienia się dla ilu osób gotujesz, jak często to robisz i jaki styl sprawdzi najlepiej. Na co jeszcze zwrócić uwagę? Podpowiadamy jak wyposażyć kuchnie, by spełniała wszystkie nasze oczekiwania.

  • 0

Moda zrównoważona - she is

Poruszając się nie tylko w kierunku trendów ale przede wszystkim oczekiwań własnych i Klientów –polskie firmy działające w branży mody coraz częściej zwracają się ku modzie świadomej, zrównoważonej. Czytamy o tym często, tylko co to tak naprawdę znaczy? Termin jest szeroki i warto choć raz zaznajomić się z jego znaczeniem, wygląda bowiem na to iż świat zmierza w kierunku popularyzacji tego trendu, a raczej kierunku w modzie.

  • 0

Postaw na rośliny i dołącz do „Śniadaniowych Roślinożerców” z Florą i erVeganem!

Przyszłość jest roślinna, a nasze wybory mają znaczenie. Dlatego przygotowując codzienne śniadanie, sięgajmy po roślinne produkty. Pomoże nam w tym inicjatywa „Śniadaniowi Roślinożercy”. Dzięki niej możemy wraz z ambasadorem marki Flora – erVeganem podjąć wyzwanie i wzbogacać swoje codzienne śniadania o produkty z roślinnym składem. Bloger publikuje na swoich kanałach online przepisy na wyjątkowe śniadania w prawdziwie roślinnym stylu. Więcej inspiracji oraz informacji na temat akcji „Śniadaniowi Roślinożercy” znajdziesz także na Facebooku i Instagramie marki Flora Roślinna.

  • 0

100 lat radości! Marka HARIBO obchodzi 100-lecie istnienia

Początki marki sięgają 13 grudnia 1920 r. kiedy Hans Riegel senior założył HARIBO. Nazwa najpopularniejszych na świecie żelek to skrót od jego imienia i nazwiska oraz nazwy miejscowości Bonn - HAns RIegel BOnn. Założyciel HARIBO miał mocny pomysł, odwagę przedsiębiorcy oraz osobistą pasję – to od samego początku stanowiło podstawę firmy i jej późniejszego globalnego sukcesu. Od początku swojego istnienia HARIBO wyznacza nowe standardy – stawia na wysoką jakość, ukierunkowanie na konsumentów i innowacyjne rozwiązania.

  • 0

Jesienią postaw na siebie – zainwestuj w piękną skórę i ciało

Pory roku mijają, a Ty ciągle czujesz, że nadal twoje ciało nie jest takie, jak sobie wymarzyłaś? W tym sezonie postaw na siebie, zamiast czekać, aż figura sama się zmieni – zacznij działać. Taka inwestycja w siebie, to najlepsze, co możesz teraz zrobić. Co wybrać? Zabiegów upiększających jest wiele. Postaw na te, które dadzą najlepsze efekty! Pomoże w tym Elite – nowość na rynku od marki Biotec!
  • 0

Jak przechowywać biżuterię i jak o nią dbać?

Biżuteria towarzyszy w większości damskich stylizacji, ale aby dodawała elegancji i szyku, musi być wykonana z dobrej jakości materiału i zadbana. Nie wiesz, jak ją pielęgnować i gdzie ją przechowywać? Podpowiadamy, jak czyścić wartościowe ozdoby – m.in. obrączki złote czy klasyczne złote łańcuszki.
  • 0

Jakie są największe zalety damskich klapek skórzanych?

Szukając wygodnego obuwia domowego, często stawiamy na produkty stosunkowo tanie, wyprodukowane z materiałów mniej trwałych, a tym samym podatne na wycieranie, rozerwania i przetarcia. Klapki damskie skórzane są obuwiem znacznie trwalszym, niezwykle bezpiecznym w stosowaniu, zwłaszcza w przypadku osób podatnych na różnego rodzaju uczulenia i alergie, a przy tym oddychającym, chroniącym przed nadmiernym poceniem się stóp.

  • 0

Prezent dla chłopaka? Oto przegląd interesujących propozycji, które z pewnością Cię zainspirują!

Idealny prezent na dla chłopaka - jaki powinien być? Z pewnością praktyczny - panowie tak wolą. Do tego oryginalny - nikt nie lubi banalnych prezentów. Dobrze również, aby wkomponował się w indywidualny gust, czy zainteresowania chłopaka, męża, brata, czy taty, dla którego przygotowujemy upominek. Dzisiaj przedstawiamy kilka interesujących propozycji na prezent, które kompleksowo wpisują się w wymienione kryteria.

  • 0