Liposukcja - smukłe ciało bez nadmiaru tkanki tłuszczowej

W obecnych czasach panuje kult szczupłego ciała o idealnych proporcjach. Niestety, natura nie zawsze bywa łaskawa i ludzie ciało nie zawsze jest taki, o jakim marzymy. Zmienia się pod wpływem wieku, trybu życia, przebytych ciąż i chorób. Wiele osób skarży się na nadmiar tkanki tłuszczowej, której nie może usunąć mimo stosowania diet i uprawiania sportu. Czy to oznacza, że trzeba pogodzić się z nadmiarem tłuszczu? Na szczęście nie. Rozwiązaniem jest liposukcja. Na czym polega zabieg i kiedy warto go wykonać?

  • 0

Czy warto skorzystać z mezoterapii igłowej? Na czym ona polega?

Troska o piękną i gładką skórę to dążenie wielu kobiet. Jeżeli zaliczasz się do grupy tych pań - poniżej znajdziesz propozycję zabiegu, który umożliwi Ci uzyskanie pożądanych efektów i regenerację skóry. Czym powinnaś się zainteresować?

  • 0

Recepta online - jak ją otrzymać?

Dzisiejsza medycyna obejmuje sporo ułatwień dla pacjentów. Łatwiejszy dostęp do pomocy lekarskiej to również łatwiejszy dostęp do recept. Czym właściwie jest elektroniczna recepta i kto może z niej skorzystać? Jak otrzymać receptę na przyjmowane leki bez wychodzenia z domu?

  • 0

Wsparcie w dążeniu do upragnionej sylwetki!

Zbliżający się koniec wakacji to czas powrotu pacjentów do gabinetów medycyny estetycznej. Wakacyjne rozleniwienie powoduje, że jednym z najczęściej poszukiwanych zabiegów będą procedury wspierające dążenia do upragnionej sylwetki. W obszarze urządzeń i procedur do ciała rozróżniamy te redukujące tkankę tłuszczową i rozbudowujące masę mięśniową.
  • 0

Dwutlenek węgla w służbie urody. Czy karboksyterapia jest dla ciebie?

Karboksyterapia to terapia z wykorzystaniem medycznego dwutlenku węgla. Jest to jeden z najskuteczniejszych zabiegów współczesnej medycyny estetycznej o szerokim zastosowaniu: redukuje cienie pod oczami, likwiduje nadmiar tkanki tłuszczowej w trudnych miejscach, zwiększa jędrność skóry, zmniejsza widoczność rozstępów i cellulitu, zapobiega wypadaniu włosów, a także pomaga zrewitalizować skórę na dłoniach, twarzy i dekolcie.
  • 0

Zadbaj o siebie latem!

Medycyna estetyczna w kontekście zabiegów na ciało dysponuje szeregiem możliwości, które przyspieszają proces dążenia do upragnionej sylwetki. Odpowiednio dobrane urządzenia oraz zabiegi pozwalają na poprawę ogólnego wyglądu skóry pacjenta - poprawy jędrności i struktury, a także stanowią uzupełnienie w terapii redukcji tkanki tłuszczowej w określonych partiach ciała. W wielu przypadkach efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu, ale najczęściej dla pełni efektu wymagana jest procedura, która składa się z kilku zabiegów. Wbrew pozorom wiele zabiegów możemy wykonywać latem czyli już w trakcie sezonu.
  • 0

Ekologiczne ogrzewanie domu – co warto wiedzieć?

Wydatki na ogrzewanie pochłaniają dużą część domowego budżetu. Jednak wybór sposobów ogrzewania jest obecnie bardzo szeroki, a rosnącą popularność zdobywają rozwiązania ekologiczne. Podpowiadamy, jakie źródło ciepła wybrać.
  • 0

Dlaczego nie należy obawiać się zabiegu blefaroplastyki?

Zabieg plastyki powiek to jeden z najczęściej wykonywanych zabiegów z zakresu chirurgii estetycznej na świecie. Wykonuje się go nie tylko ze względów estetycznych, ale także zdrowotnych. Nadmiar zwiotczałej skóry w okolicy oka często może wpływać na jakość widzenia pacjenta i przyczyniać się do uczucia dyskomfortu w okolicy oka, a nawet bólu głowy
  • 0

Dlaczego warto wybrać serwer dedykowany?

Wymagające projekty internetowe potrzebują wydajnego hostingu, a ten może zapewnić tylko serwer dedykowany. To rozwiązanie dla najbardziej wymagających. Wyjaśniamy, dlaczego warto wybrać taki serwer i jakie są zalety takiego hostingu. Naprawdę warto je poznać!
  • 0