Bez skazy na twarzy Podstawy pielęgnacji cery naczynkowej – część I

pla1512101
Rumiane policzki to naturalny przejaw zdrowia. Nie zawsze jednak dodają uroku. Zbyt długo utrzymujące się, rozległe rumieńce świadczą o słabości naczynek krwionośnych. Kiedy te popękają, może już nie być odwrotu. Wiedzą o tym doskonale posiadaczki kapryśnych cer naczynkowych. Magdalena Krawczyk z Apteki Medicover radzi, jak pielęgnować trudną cerę naczynkową.

  • 0

Regeneracja skóry – to proste!

com151212
Odmłodzenie, ujędrnienie i nadanie blasku skórze to główny cel wizyt w gabinetach medycyny estetycznej. Wielu specjalistów, jako najlepszą metodę osiągniecia go, wymienia zabiegi laserowe. Warto jednak pamiętać, że ich skuteczność zależy od kilku czynników.

  • 0

Bielizna na prezent, czyli jak sprawić przyjemność kobiecie

dal151210
Zbliżające się Święta Bożego Narodzenia to dla wielu z nas okres zakupowego szaleństwa. Jeżeli nie wiesz jeszcze co kupić na  prezent dla swojej ukochanej, najlepszej przyjaciółki czy mamy, dobrym pomysłem będzie komplet pięknej bielizny, wszak kobiety kochają otrzymywać takie podarunki. Ważne jest jednak, aby przed wybraniem się na zakupy zebrać kilka ważnych informacji, które pomogą nam przy wyborze idealnej bielizny.

  • 0

Farby bez amoniaku - kiedy warto je stosować?

whi151203
Na rynku kosmetycznym możemy znaleźć różnorodne środki do koloryzacji włosów - są wśród nich farby trwałe i półtrwałe, a także szamponetki. Te dwa ostatnie rodzaje farb charakteryzują się nie tylko słabszą trwałością, ale też brakiem amoniaku w składzie - substancji, która - jak się okazuje - może być szkodliwa dla naszych włosów. Co zatem powinnyśmy wiedzieć o koloryzacji farbami bez amoniaku? I kiedy naprawdę warto się na nie zdecydować?

  • 0

Zachowaj naturalną ekspresję twarzy wyglądaj i czuj się świetnie!

com151125
Pełne wigoru, aktywne, przedsiębiorcze dojrzałe kobiety – to już nikogo w dzisiejszych czasach nie dziwi. One same jednak czują, że ich wygląd często nie odzwierciedla tego jak młodo czują się wewnętrznie. Czy jednak rzeczywiście musimy tracić piękny i młody wygląd bezpowrotnie? Współczesne odkrycia medycyny estetycznej wychodzą naprzeciw tym problemom oferując pacjentom rozwiązania, które pozwalają zachować młodość na dłużej.

  • 0

Błędy popełniane przez kobiety podczas farbowania włosów

whi151202
Farbowanie włosów należy do tego typu czynności kosmetycznych, których nieprawidłowe wykonanie może być opłakane w skutkach. Jeśli nie mamy w tej kwestii doświadczenia, to zdecydowanie lepiej jest zdecydować się na wizytę u fryzjera. Jeśli jednak posiadamy chociaż niewielką praktykę, to nie ma żadnych przeciwwskazań do farbowania włosów w domu - szczególnie jeśli zastosujemy się do podstawowych wytycznych. Wtedy domowa koloryzacja włosów z pewnością zakończy się powodzeniem.

  • 0

Obwisłe ramiona, czyli jak pozbyć się tzw. „motylków”?

com151120

Zauważyłaś, że skóra twoich ramion straciła jędrność, zaczęła obwisać, nie jest już tak elastyczna jak kiedyś? Jeśli to widzisz, to znaczy, że Twoim problemem są tzw. „motylki”. Jak się ich pozbyć? Zapytaliśmy dr Ewę Rybicką z kliniki Estetica Nova.

  • 0

Przepis na przytulną sypialnię

pla1511204
To w niej relaksujemy się i regenerujemy po ciężkim dniu. Dlatego powinna sprzyjać wypoczynkowi. A dodatkowo powinna być przytulna i przyjazna, tak by przebywanie w niej koiło zmysły i pozwalało odzyskać balans.

  • 0

Probiotyki – wsparcie przy antybiotykoterapii

pal151120
Antybiotyk to czasami konieczność. Podczas leczenia antybiotykiem warto przyjmować probiotyki. Jak wybrać najlepszy? Odpowiada Ewa Kłosowska – mgr farmacji z Apteki Medicover we Wrocławiu.

  • 0