Nurt holistycznych terapii skóry!

Medycyna estetyczna i kosmetologia w ujęciu holistycznym obejmuje piękno jako całość, na które składa się nie tylko nasz wygląd, ale także zdrowie, samopoczucie czy styl życia. Holistyczne spojrzenie na terapie skóry i umiejętne podkreślenie indywidualnych cech urody pacjenta to idea, która przyświeca działalności kliniki Nombre D’or oraz samej założycielce – Gabrieli Waszczak
  • 0

Jak opieka nad osobami starszymi może zmienić Twoje życie?

Zwłaszcza w ostatnich latach agencje opiekunek starszych mają coraz więcej ofert pracy dla opiekunek. Szukasz zawodu z przyszłością? Takiego, w którym wykorzystasz swoją empatię i odporność na stres? Poznaj 5 powodów, dlaczego warto pracować w charakterze opiekunki.

  • 0

La Guel - Klinika medycyny estetycznej

Klinika La Guel to miejsce, gdzie dbałość o piękno i zdrowie skóry idzie w parze z najnowszymi technologiami oraz kosmetykami najwyższej jakości. Z doświadczonymi kosmetologami i lekarzami medycyny estetycznej na pokładzie, klinika oferuje szeroki zakres usług dopasowanych do potrzeb oraz oczekiwań klientów.

  • 0

3 kluczowe elementy, na które powinieneś zwrócić uwagę, szukając najlepszego kursu angielskiego

Masz za sobą kurs języka angielskiego, a może nawet kilka, do tego naukę w szkole, czy na studiach, a jednak wciąż czujesz, że Twój angielski nie jest na najlepszym poziomie. A może dopiero zaczynasz uczyć się angielskiego, masz bardzo ograniczony czas i stąd poszukujesz kursu, który da Ci niemal błyskawiczne rezultaty. W końcu możliwe, że Twoje umiejętności językowe są naprawdę dobre, jednak okoliczności bezpośredniej, czy spontanicznej konwersacji w języku obcym są dla Ciebie bardzo stresujące. Receptą na tego typu sytuacje może być odpowiedni kurs języka angielskiego. Tylko co to dokładnie oznacza odpowiedni? I jak wybrać najlepszy w tym kontekście dla nas kurs? Okazuje się, że istotne są te 3 elementy.

  • 0

Co warto wiedzieć na temat depilacji laserowej?

Pomimo że depilacja jest zabiegiem znanym i stosowanym od lat, na rynku pojawiają się wciąż doskonalsze metody na pozbycie się niechcianych włosów. Zabiegi te zyskują na popularności nie przez przypadek wiosną i latem, czyli wówczas, gdy kobiety o wiele częściej odsłaniają nogi. Wakacje to również okres urlopów w tym m.in. plażowania, kąpieli w morzu czy basenie. To wówczas usunięcie niechcianego owłosienia z nóg oraz okolic bikini staje się jednym z najczęściej wykonywanych zabiegów w salonach urody. Jakie metody depilacji są dostępne i dlaczego warto zainteresować się depilacją laserową? O tym poniżej.

  • 0

Naprawcza moc retinolu! Kompleksowa regeneracja i odnowa skóry z mesoestetic®

Retinol – aktywna postać witaminy A – od lat uchodzi w branży beauty za odkrycie wszechczasów. Jest świetnie przebadany i uznawany za jeden z najskuteczniejszych składników o działaniu przeciwstarzeniowym i przeciwzmarszczkowym. Złuszcza skórę, stymuluje produkcję kolagenu, reguluje wydzielanie sebum, a także przyspiesza cykl odnowy komórkowej. Marka mesoestetic® postanowiła wykorzystać jego niebywałą moc tworząc linię skinretin – krem i zabieg o synergicznym działaniu i niebywałej skuteczności.
  • 0

Jak pozbyć się twardej skóry na stopach?

Stopy to ten obszar naszego ciała, o którego codziennej pielęgnacji często zapominamy. A to błąd. To bowiem stopy niosą nas każdego dnia, muszą wytrzymać wiele godzin ciężkiej pracy w niejednokrotnie za ciasnych, nieprzewiewnych butach. Z połączenia ich wysiłku i naszych zaniedbań pojawia się twarda skóra na stopach. Co zrobić gdy ją zauważymy? Jak szybko i skutecznie poprawić kondycję stwardniałych, mających tendencję do pękania obszarów?

  • 0

Jakie korzyści dla firmy zapewnia czytnik czasu pracy?

Rejestracja czasu pracy stanowi obecnie podstawowy element w organizacji praktycznie każdej firmy czy instytucji. Co więcej, możemy sięgnąć w tym zakresie po rozwiązania umożliwiające zintegrowanie systemu z programem kadrowo - płacowym, co dostarcza nam dodatkowych korzyści i usprawnia szereg procedur. Coraz częściej również czytnik czasu pracy łączy funkcjonalność systemu rejestracji i dodatkowo kontroli dostępu. Mamy więc rozwiązania organizacyjne, które przekładają się bezpośrednio na poziom bezpieczeństwa. Jak jednak wybrać rejestrator, który będzie najlepszy dla naszej firmy? Przyjrzeliśmy się dostępnym na rynku propozycjom. Najlepsze łączą w sobie te 3 ważne elementy. Warto wziąć je pod uwagę.

  • 0

Endermologia - przewodnik po bezbolesnym zabiegu modelowania sylwetki

Endermologia - redukcja cellulitu, ujędrnienie skóry i wiele więcej!

Jeśli szukasz bezbolesnego rozwiązania w zakresie modelowania ciała, to Endermologia może być odpowiedzią, której szukałaś. Jest to nieinwazyjny zabieg, który oferuje naturalne i bezpieczne rezultaty - bez okresu rekonwalescencji. Pomoże on w redukcji cellulitu, poprawi elastyczność skóry, a przede wszystkim zmniejszy objętość tkanki tłuszczowej! Sprawdź jego efekty i w jaki sposób może pomóc zmienić Twoje ciało.

  • 0