Jak pozbyć się twardej skóry na stopach?

Stopy to ten obszar naszego ciała, o którego codziennej pielęgnacji często zapominamy. A to błąd. To bowiem stopy niosą nas każdego dnia, muszą wytrzymać wiele godzin ciężkiej pracy w niejednokrotnie za ciasnych, nieprzewiewnych butach. Z połączenia ich wysiłku i naszych zaniedbań pojawia się twarda skóra na stopach. Co zrobić gdy ją zauważymy? Jak szybko i skutecznie poprawić kondycję stwardniałych, mających tendencję do pękania obszarów?

  • 0

Jakie korzyści dla firmy zapewnia czytnik czasu pracy?

Rejestracja czasu pracy stanowi obecnie podstawowy element w organizacji praktycznie każdej firmy czy instytucji. Co więcej, możemy sięgnąć w tym zakresie po rozwiązania umożliwiające zintegrowanie systemu z programem kadrowo - płacowym, co dostarcza nam dodatkowych korzyści i usprawnia szereg procedur. Coraz częściej również czytnik czasu pracy łączy funkcjonalność systemu rejestracji i dodatkowo kontroli dostępu. Mamy więc rozwiązania organizacyjne, które przekładają się bezpośrednio na poziom bezpieczeństwa. Jak jednak wybrać rejestrator, który będzie najlepszy dla naszej firmy? Przyjrzeliśmy się dostępnym na rynku propozycjom. Najlepsze łączą w sobie te 3 ważne elementy. Warto wziąć je pod uwagę.

  • 0

Endermologia - przewodnik po bezbolesnym zabiegu modelowania sylwetki

Endermologia - redukcja cellulitu, ujędrnienie skóry i wiele więcej!

Jeśli szukasz bezbolesnego rozwiązania w zakresie modelowania ciała, to Endermologia może być odpowiedzią, której szukałaś. Jest to nieinwazyjny zabieg, który oferuje naturalne i bezpieczne rezultaty - bez okresu rekonwalescencji. Pomoże on w redukcji cellulitu, poprawi elastyczność skóry, a przede wszystkim zmniejszy objętość tkanki tłuszczowej! Sprawdź jego efekty i w jaki sposób może pomóc zmienić Twoje ciało.

  • 0

fuleren c60

Czym jest Fuleren C60?

Fuleren C60, niezwykła cząsteczka o niesamowitych właściwościach. To odkrycie jest powiązane z gwiezdnym eksperymentem, który zmienił nasze rozumienie działania węgla w kosmosie. Fullerene C60 jest obecnie badany pod kątem potencjalnych zastosowań w nauce i technologii, od leczenia medycznego po obliczenia kwantowe.

  • 0

Nowy rok w EsteticaNova!

EsteticaNova czyli miejsce idealne na mapie klinik medycyny estetycznej, w którym zadbają o kondycję Twojej skóry, ciała, a przede wszystkim o dobre samopoczucie. Koniec roku to czas wytchnienia, dlatego warto pomyśleć o sobie i zaufać specjalistom w dziedzinie pielęgnacji. Na grudniowym spotkaniu założycielka kliniki Dr Ewa Rybicka, przedstawiła nowości pielęgnacyjne na 2023 rok. Jeżeli jesteście ich ciekawi zachęcamy do lektury!
  • 0

Kobiece zdrowie- systematyczne wykonywanie badań profilaktycznych

Badania profilaktyczne kojarzą się nam przede wszystkim z podstawowymi badaniami krwi, jak chociażby morfologia, oraz ogólnym badaniem moczu. Te z pewnością warto regularnie wykonywać, jednak okazuje się, że nie stanowią one pełnego wachlarza profilaktycznego. Dla zdrowia kobiety istotne znaczenie będzie miał szereg innych badań, o których niestety często zapominamy. Lub po prostu nie jesteśmy świadome ich potencjału diagnostycznego. Jakim więc badaniom warto systematycznie się poddawać? Przygotowaliśmy listę podpowiedzi w tym zakresie.

  • 0

Jesień to czas odnowy: złuszczaj i odżywiaj

Jesień jest idealnym czasem na wprowadzenie do pielęgnacji kosmetyków złuszczających. To niezbędny etap odnowy skóry, która dzięki odpowiednim zabiegom rozpuszczającym naskórek zyskuje możliwość odzyskania młodzieńczego blasku.
  • 0

Kieszonki na sztućce - czym się kierować przy ich wyborze?

Podczas przygotowywania uroczystych posiłków trzeba zadbać nawet o najdrobniejsze detale. Do podstawowych czynności należy dobranie odpowiedniego obrusa oraz przygotowanie i wyłożenie dekoracyjnej zastawy. Łyżki, widelce i noże także muszą się należycie prezentować. Dlatego też warto do nich dodać odpowiednio dobrane kieszonki na sztućce, które będą pasować do całego wystroju stołu. Będzie to istotne nie tylko w komercyjnych lokalach, ale też podczas domowych spotkań rodzinnych.

  • 0