Limitowana oferta HARIBO na Boże Narodzenie To będą święta #zradością!

Żelki HARIBO i gumy rozpuszczalne MAOAM to bogata oferta słodkości, których nie może zabraknąć w mikołajkowych paczkach i bożonarodzeniowych prezentach. HARIBO oraz MAOAM przygotowały na ten czas specjalną, limitowaną ofertę. Znajdziemy w niej owocowe żelki, delikatne pianki oraz pyszne i soczyste gumy rozpuszczalne w świątecznej odsłonie. Dostępny jest także Kalendarz Adwentowy HARIBO, którego opakowanie świeci w ciemności, wprowadzając świąteczny nastrój już od początku grudnia! W 24 okienkach ukryto pyszne żelki HARIBO i gumy rozpuszczalne MAOAM, dzięki którym odliczanie do świąt będzie wyjątkowo pyszne!

HARIBO Perłowe Kule – wyjątkowy smak pod chrupiącą otoczką
To pyszne, słodkie żelki otulone chrupiąco-owocową posypką. Kolorowe niczym bombki na choince wprowadzają świąteczny nastrój i cieszą niezwykłym smakiem!
Dostępne w opakowaniu 200 g

HARIBO Winterhelden – smakowici bohaterowie już gotowi na święta!
Żelki HARIBO przybrały kształty zimowych bohaterów! Wiewiórka, miś, sowa, renifer i pingwin skryci w jednej paczce gwarantują świetną zabawę wszystkim fanom żelek. Już dziś zaproś ich do swojego domu!
Dostępne w opakowaniu 175 g

HARIBO Frohe Weihnachten – Wesołych Świąt!
Jak zaskoczyć bliskich w święta? Mieszanka owocowych żelek w świątecznych kształtach to doskonały pomysł na drobny prezent. Dzięki funkcjonalnej torebce opakowanie można postawić tuż pod choinką!
Dostępne w opakowaniach 200 g i 300 g.

HARIBO Winter Mix – bożonarodzeniowy mix smaków
HARIBO Winter Mix to wyjątkowa kompozycja zawierająca owocowe żelki w kształcie świątecznych figurek z dodatkiem puszystej pianki. Smak radości HARIBO odnajdziemy teraz w smakowitych choinkach, gwiazdkach i dzwoneczkach!
Dostępne w opakowaniu 100 g, 175 g

HARIBO Magiczne Gwiazdki – „gwiazdka z nieba” pod choinką
Oczekiwanie na Pierwszą Gwiazdkę będzie jeszcze przyjemniejsze, jeśli pod ręką znajdą się Magiczne Gwiazdki HARIBO! To wyjątkowe, miękkie żelki z nadzieniem o trzech owocowych smakach. Eleganckie świąteczne opakowanie sprawia, że doskonale sprawdzą się jako smakowity prezent dla dużych i małych wielbicieli żelek.
Dostępne w opakowaniu 250 g

HARIBO Pianki Christmas – delikatne niczym śnieżny puch
Wielbiciele pianek poczują atmosferę świąt, sięgając po limitowane opakowanie HARIBO Chamallows. Pyszne i delikatne w smaku pianki HARIBO teraz dostępne są w uroczych kształtach małych prezentów i choinek.
Dostępne w opakowaniu 160 g

HARIBO Merry Christmas Minis – podziel się #zradością
Święta to doskonały czas, by dzielić się radością! Z HARIBO Merry Christmas Minis będzie to jeszcze łatwiejsze. Owocowe żelki w świątecznych kształtach: choinek, bombek, świeczek, dzwoneczków i aniołków pakowane są w malutkie torebeczki – poczęstuj się i podziel z bliskimi!
Dostępne w opakowaniu 250 g

HARIBO Kalendarz Adwentowy – świecący w ciemności!
Nie trzeba czekać do świąt, by odkrywać wyjątkowe smaki HARIBO! Z Kalendarzem Adwentowym codziennie przez 24 dni pysznie odliczamy do Bożego Narodzenia. W okienkach ukryte są żelki HARIBO i gumy rozpuszczalne MAOAM. Na co dziś trafisz?
Dostępny w opakowaniu 300 g

MAOAM Christmas Mixx – bogactwo smaków w świątecznej odsłonie
Uwielbiasz gumy rozpuszczalne MAOAM? Dzięki świątecznemu opakowaniu Christmas Mixx możesz je wszystkie mieć pod ręką! Po prostu wybierz swój ulubiony wariant i daj się wciągnąć w wir smaku. A dzięki pojedynczo pakowanym porcjom będzie jeszcze więcej zabawy z dzielenia się!