Linerase to naturalna biostymulacja, a teraz również i nawilżenie

LINERASE to wyprodukowany we Włoszech biostymulator, który od wielu lat był stosowany w dermatologii w formie opatrunków w przypadkach trudno gojących się ran. LINERASE jest silnym stymulatorem kolagenu. Uzupełnia niedobór, pobudza i  utrzymuje intensywną jego produkcję w skórze bez względu na wiek. Preparat działa jak impuls uaktywniający naturalne procesy regeneracyjne. Pod jego wpływem dojrzała skóra zagęszcza się tak, jakby wciąż była młoda.

 

W medycynie estetycznej lekarze stosują atelokolagen Linerase w procedurze głębokiej mezoterapii w przypadku wiotkości skóry, w celu poprawy jej gęstości, poprawy tekstury i rozświetlenia skóry.

W ostatnich miesiącach linia Linerase została rozszerzona o produkt Linerase Hydro. To nieusieciowany kwas hialuronowy o wielkości cząsteczki, która stwarza doskonałe warunki do produkcji kolagenu w naszej skórze. Zabieg dedykowany dla suchej skóry, która oprócz biostymulacji potrzebuje nawilżenia.

Połączenie tych dwóch preparatów można w łatwy sposób zobrazować metaforą.

Wyobraźmy sobie akwarium, w których pływają złote rybki. Stosując Linerase dostarczamy tym rybkom odpowiednich składników, żeby były zdrowe i szczęśliwe.

Linerase Hydro dostarcza do naszego akwarium świeżej i czystej wody. Wszyscy wiemy jak ważna jest woda nie tylko dla rybek, ale też i naszej skóry. Oprócz pożywienia, bardzo ważnej jest środowisko w którym się one znajdują i dlatego uzupełnienie kolagenowej terapii

preparatem Linerase Hydro jest strzałem w dziesiątkę. Z punktu widzenia pacjenta i lekarza jest jeszcze jeden ważny aspekt. Na wyniki biostymulacji musimy poczekać, pierwsze efekty będą zauważalne po około 7-10 dniach, natomiast zastosowanie Linerase Hydro pozwala na zaobserwowanie zamian praktycznie zaraz po zabiegu.

Lekarze stosują zabieg Linerase Hydro zarówno jako terapię łączoną i naprzemienną z kolagenem Linerase jak również Linerase Hydro znajduje zastosowanie w monoterapii. Chętnie z tej terapii korzystają osoby młodsze, które nie potrzebują jeszcze biostymulacji, a wskazane jest u nich nawilżenie skóry – dolanie, uzupełnienie wody w ich wewnętrznym akwarium.

Producent zadbał o to, by zabieg Linerase Hydro niezbyt obciążał kieszeń pacjenta, jest w bardzo przystępnej cenie, co również nie umyka zainteresowaniu pacjentów klinik medycyny estetycznej.

Zabieg można wykonać w Klinice:

Skin Harmony Clinic, ul. H. Łasaka 57, Warszawa