Linia A100 – stylowy gadżet w stylu retro

Zegarki CASIO z linii A100 są połączeniem mody lat 80’ i codziennej elegancji. Koperta zegarków A100 wykonana jest z lekkiego tworzywa sztucznego, dzięki czemu zegarek jest wygodnym dodatkiem do codziennych stylizacji. Kwadratowa koperta to typowy kształt dla nowszych modeli zegarków „vintage”. Całość umieszczona jest na wygodnej, stalowej bransolecie, która dopasuje się do każdego nadgarstka dzięki możliwości regulacji. Zegarki CASIO A100 dostępne są w trzech klasycznych wariantach kolorystycznych. Stonowana kolorystyka zegarka stanowi subtelne uzupełnienie wielu kreacji damskich i męskich, zarówno tych w stylu vintage oraz nowoczesnym.

 

Wyjątkowy zegarek CASIO Vintage A100 zachwyca każdym elementem. Tarcza to odzorowanie historycznego modelu F100, który stał się hitem i wykorzystywany był w filmie Alien (Obcy), gdzie nosiła go porucznik Ripley (grana przez Sigourney Weaver).

Cyfrowy wyświetlacz nadaje zegarkowi nowoczesnego szyku, jest czytelny i łatwy w obsłudze. Zegarek posiada kalendarz automatyczny, który - raz ustawiony - zawsze wyświetla poprawną datę i pamięta o krótszych miesiącach oraz wskazuje nazwę dnia tygodnia. Model A100 wyposażono w opcję ustawienia alarmu oraz chronograf (stoper). Funkcjami zegarka sterujemy za pomocą czterech guziczków umieszczonych pod wyświetlaczem.

Zegarek A100 przenosi nad wprost do lat 80tych – to dawka nostalgii i wspomnień czasu gier video, prawdziwych przyjaźni i życia bez social media. To również gratka dla poszukiwaczy niepokonanego trendu na unikalny vintage design.

W poszukiwaniu klasycznego dodatku, nadającego kultowego szyku kreacjom, sprawdź ofertę zegarków CASIO Vintage!