Maria Galland Paris w Polsce

mar140610
„Normalna skóra nie istnieje... to krajobraz, mozaika potrzeb... Każda skóra jest unikalna” - Maria Galland.

Na tej bazie powstała jedna z najbardziej unikalnych marek kosmetycznych na świecie - MARIA GALLAND PARIS. Wizja, indywidualność i osobowość tej francuskiej marki teraz dostępna także w Polsce w równie wyjątkowej oprawie, jaką przygotowała firma Nova Group.

mar140610

Maria Galland to wizjonerka i pierwsza na świecie specjalistka od estetyki, która doskonale wyczuła ducha swojej epoki i zaczęła tworzyć produkty najwyższej jakości, aby pomagać kobietom chronić ich piękno, młodość i blask. Już od 1960 roku we współpracy z najlepszymi dermatologami, po dzień dzisiejszy, firma stawia na jakość, tolerancję i bezpieczeństwo produktów stosowanych w salonach i domach milionów kobiet na całym świecie!

Polska 2014: Witamy was w królestwie zmysłów MARIA GALLAND PARIS! Miejscu ekskluzywnej pielęgnacji skóry, w którym odżywiamy wasze ciała i dusze! To świat stworzony dla i przez indywidualistów, z wyjątkowym, personalizowanym programem zabiegowym! Każda skóra jest unikalna, podobnie jak każdy z was! Poznaj siebie i oddaj przyszłość swojej skóry w dłonie specjalisty – Ambasadorki Piękna à la MARIA GALLAND PARIS!

Samoświadomość, radość życia i osobowość – wartości które kultywuje MARIA GALLAND PARIS - światowej sławy marka kosmetyków i zabiegów dla salonów i spa, których przepis na sukces opiera się na trzech obszarach kompetencji: produktach, zabiegach i konsultacjach. Najwyższa jakość, kosmetyczne innowacje i wysoce efektywne, zindywidualizowane zabiegi są tym co nadaje tej marce klasę premium. Szeroki asortyment produktów obejmuje pielęgnację twarzy i ciała, produkty dermo-kosmetyczne, ochronę słoneczną, linię do makijażu.