Międzynarodowa premiera nowego katalogu Prouvé

Wyróżniony Międzynarodowa premiera nowego katalogu Prouvé

W wyjątkowej scenerii Zamku Topacz, odbyło się międzynarodowe spotkanie Ambasadorów i Partnerów marki, na którym poznali nowy, piąty katalog oraz nowości produktowe. Zostali także nagrodzeni za swoje awanse i osiągnięcia.

Wieczór rozpoczął się od zaprezentowania jesiennych nowości w ofercie oraz premiery filmu o nowej serii kosmetyków do pielęgnacji twarzy - Skin Balance Moisturising. Są to wegańskie kosmetyki dla niej i dla niego, które w swoich formułach zawierają bogactwo aktywnych składników pochodzenia naturalnego. Świetnie dbają o nawilżenie skóry i o równowagę jej mikrobioty. Do oferty dołączyły także kolejne perfumy dla kobiet i dla mężczyzn, skomponowane z francuskich olejków zapachowych oraz Lekki korektor pod oczy Illumination & freshness, który nie tylko ukrywa niedoskonałości i rozświetla skórę, ale też wzmacnia ją i odżywia.

Podczas całego eventu nie zabrakło emocji i wzruszeń, bo po wielu miesiącach Ambasadorzy Prouvé z różnych krajów mogli znów spotkać się na żywo. - Doskonale pamiętam czas, gdy powstawała firma. Mimo ogromu pracy, uśmiech nie schodził mi z twarzy, bo wiedziałam, że spełnia się moje marzenie. Dziś, po kilku latach działalności, Prouvé to ceniona, dynamicznie rozwijająca się marka obecna w kilkudziesięciu krajach. To wszystko nie byłoby możliwe bez Was – mówiła podczas swojego wystąpienia Katarzyna Trawińska, właścicielka marki.

Spotkanie było także ukoronowaniem roku rozwoju marki. Ambasadorzy z Polski, Portugalii, Hiszpanii, Bułgarii, Węgier, Słowacji i Rumunii odebrali z rąk Katarzyny Trawińskiej statuetki oraz wyróżnienia za swoje spektakularne awanse i osiągnięcia. - Ostatnie miesiące potwierdziły, że jesteśmy mocną grupą. W dobie pandemii pokazujemy niebywałą siłę, nie poddajemy się trudnościom, razem szukamy najlepszych rozwiązań, wspieramy się i pomagamy sobie. Nie spoczywamy na laurach i wciąż podbijamy kolejne rynki. Cieszę się, że dla tak wielu osób Prouvé – marka, którą założyłam po to, by odzwierciedlała moją pasję do pięknych zapachów oraz ważne dla mnie wartości, stała się bezpieczną przystanią, miejscem, które pomaga realizować marzenia i plany biznesowe, zdobywać nowe umiejętności i osiągać stabilizację finansową – mówiła Katarzyna Trawińska.

Ten event potwierdził, że Prouvé to więcej niż firma. To miejsce skupiające ludzi, którzy rozwijają tu swoje skrzydła i zmieniają życie na lepsze.